CHICCO Box Vibračný Pro Chicco Baby Hug A Next2Me - Calmy Wave

CHICCO Box vibračný pro Chicco Baby Hug a Next2Me - Calmy Wave

Viac informácií >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Chicco
Dodavateľ:Chicco
Cena:25.99 €
Cena bez DPH:21.66 €
Dostupnosť:skladom
CHICCO Box vibračný pro Chicco Baby Hug a Next2Me - Calmy Wave 3,75 (75%) 27 x hodnotené

Ukázalo sa, že vibrácie a kývavé pohyby pomáhajú upokojiť nepokojné bábätká a jemne ich uspia. Nový vibračný box od spoločnosti Chicco vytvára jemnú vibráciu, ktorá napodobňuje kolísanie a dá sa ľahko pripevniť na všetky modely postieľok Next2Me a na Baby Hug 4v1. Vibračný box, ktorý je ideálny na upokojenie dieťaťa trpiace kolikami alebo na pomoc pri zaspávaní u úzkostlivých detí, umožňuje rodičom pokračovať v práci s inými vecami, zatiaľ čo ich dieťa v pokoji spí. Pri dvoch rôznych rýchlostiach sa dá kývavý pohyb nastaviť presne tak, ako by to bolo v prípade, že by bolo dieťa držané a hojdané. Vibračný box sa po 30 minútach prepne do pohotovostného režimu s postupným vypínaním, aby pomohlo dieťaťu spať. Vibračný box je napájaný z batérie a ľahko sa pripája na všetky modely Chicco Next2Me a Baby Hug 4v1. Vlastnosti: dva stupne intenzity vibrovania 2 rýchlosti s postupným vypínaním napodobňuje hojdavý pocit upokojujúci vaše dieťa umožňuje rodičom vykonávať ďalšie úlohy zatiaľ čo je dieťa upokojené jednoduché pripojenie k postieľkam Next2Me a Baby Hug 4v1 Rozmery: hĺbka: 10 cm výška: 12 cm šírka: 5 cm


 • CHICCO Nosič detí Myamaki Complete - Denim Beige
  CHICCO Nosič detí Myamaki Complete - Denim Beige

  Myamaki je nové praktické, ergonomické detské nosidlo, prispôsobujúce sa ich vývoju a zároveň potrebám rodičov. Myamaki má 3 polohy nosenia: tvárou k matke (od narodenia),..

  76.99 €
 • CHICCO Krúžky na kuželi 6m
  CHICCO Krúžky na kuželi 6m

  Interaktívna hračka pre deti. Farebná pyramída skladajúca sa zo 6 farebných krúžkov rôznej veľkosti Hračka pomáha dieťaťu rozvíjať zručnosť a rozpoznávanie fa­rieb..

  11.29 €
 • CHICCO Termoska Chicco oranžová 500 ml
  CHICCO Termoska Chicco oranžová 500 ml

  Termoska Chicco nutnosť pre mamy a deti pri výletoch a na cestách. Vlastnosti: udržiava teplotu až 5 hodín vrchnák termosky slúži zároveň ako pohárik vyrobené z nerezového..

  18.49 €
 • CHICCO Fľaša nerezová termo Chicco Drinky Mačička 350 ml
  CHICCO Fľaša nerezová termo Chicco Drinky Mačička 350 ml

  Chicco nerezová fľaša Drinky zabezpečí každodennú hydratáciu dieťaťa moderným a zábavným spôsobom. Nerezové fľaša majú pekný detský dizajn, sú odolné, nerozbitné..

  19.49 €
 • CHICCO Fľaša nerezová termo Chicco Drinky Panda 350 ml
  CHICCO Fľaša nerezová termo Chicco Drinky Panda 350 ml

  Chicco nerezová fľaša Drinky zabezpečí každodennú hydratáciu dieťaťa moderným a zábavným spôsobom. Nerezové fľaša majú pekný detský dizajn, sú odolné, nerozbitné..

  19.49 €
 • CHICCO Matrac prídavný Baby Hug
  CHICCO Matrac prídavný Baby Hug

  Mäkký prídavný matrac pre stoličku/lehátko Chicco Baby Hug je vyrobený z priedušnej bavlny, aby sa Vaše dieťa cítilo pohodlne pri odpočinku a spinkaniu. Vhodné pre deti od..

  15.49 €
 • CHICCO Odsávačka na materské mlieko classic - balóniková
  CHICCO Odsávačka na materské mlieko classic - balóniková

  Ručná odsávačka s dojčenskou fľaštičkou mlieko odkvapkáva priamo do fľaštičky, ktorá je súčasťou balenia. Jemná ručná odsávačka materského mlieka pre jednoduché a..

  21.49 €Doporučujeme . V tejto kategórii: chicco sa nachádza chicco!
© 2022 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt