Woody Domček pre bábiky vila Anna-Mária

Woody Domček pre bábiky vila Anna-Mária

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Hračky
Dodavateľ:Woody
Cena:56.99 €
Cena bez DPH:47.49 €
Dostupnosť:skladom
Woody Domček pre bábiky vila Anna-Mária 5 (100%) 27 x hodnotené

Tento krásny domček má množstvo dizajnových a funkčných prvkov. Medzi ne patrí magnetický odnímateľný balkón, variabilné schody a funkčné dvere na pántoch. Vďaka otvoreným priestorom je ľahko prístupný vo všetkých miestnostiach. Je vyrobený v kombinácii masívneho dreva a drevovláknitej dosky, čím je odľahčená celá jeho konštrukcia. Všetky miestnosti sú vybavené nábytkom z masívneho dreva. Obsahuje celkom 13 kusov nábytku a 2 bábiky.


 • Woody Puzzle veľké s úchytmi
  Woody Puzzle veľké s úchytmi

  Veľké drevené puzzle s úchytkami obsahuje 21 obrázkov, ktoré rozvíjajú nielen jemnú motoriku, logiku, ale aj emočný vývoj dieťaťa. Obrázky zvieratiek, detí, rodiny a..

  11.49 €
 • Schleich 42539 Ryšavka Hannah s pohyblivými kĺbmi na koni, 15 cm
  Schleich 42539 Ryšavka Hannah s pohyblivými kĺbmi na koni, 15 cm

  Ryšavka Hannah a kôň Cayenne sú neporaziteľný tím. Do každého dobrodružstva idú spoločne! Plne pohyblivá figúrka Hannah môže nielen stáť, ale vie pokrčiť nohy..

  18.99 €
 • SES Creative L.O.L Surprise kouzelné náramky
  SES Creative L.O.L Surprise kouzelné náramky

  Žiadna naozajstná fanúšička L.O.L. nemôže byť bez náramku. Nakreslite svoju obľúbenú postavičku na zmršťovaciu fóliu a vložte do rúry, aby vzniklo krásne čaro...

  9.49 €
 • Smer Stavebnica Teifoc Domček Daniel, 110 ks, 35 x 29 x 4,5 cm
  Smer Stavebnica Teifoc Domček Daniel, 110 ks, 35 x 29 x 4,5 cm

  Kreatívna stavebnica Teifoc je skvelou voľbou pre malých staviteľov, ktorí si môžu z tehličiek vystavať dva domčeky. Stavebnica je vyrobená z prírodných, zdravotne..

  21.49 €
 • SES Výroba vonných svíček
  SES Výroba vonných svíček

  Vytvorte si krásne sviečky, ktoré prevoňajú váš domov. Nalejte vosk do silikónových foriem a vytvorte si sviečku v tvare srdca, oválu, štvorca, šesťuholníka alebo..

  13.99 €
 • Woody Kuchynka Barbara, 71 x 34 x 101 cm
  Woody Kuchynka Barbara, 71 x 34 x 101 cm

  Kúpte svoje malej slečne túto krásnu kuchynku v atraktívnom dizajne. Má dve poličky, otváracie dvierka k rúre, mikrovlnke aj skrinke pod drezom, otočné gombíky pri varnej..

  88.99 €
 • Plastica Penové Puzzle - Vodolepky zvieratká 26 ks
  Plastica Penové Puzzle - Vodolepky zvieratká 26 ks

  Puzzle v tvare zvieratiek spestrí večerné kúpanie. Deti si ho môžu nalepiť na dlaždičky aj vaňu a skvele sa tak pri kúpeli zabavia...

  17.99 €
 • Trefl Puzzle Lev, 1500 dielikov
  Trefl Puzzle Lev, 1500 dielikov

  Obdivujete veľké šelmy, majestátnych kráľov savany? Ak áno, bude sa vám páčiť toto puzzle s prekrásnou levou hlavou, ktorá je zvečnená na nočnej oblohe. Puzzle bude..

  10.49 €Doporučujeme drevené hračky. V tejto kategórii: detský tovar | hračky sa nachádza woody domček pre bábiky vila anna-mária!
© 2022 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt