Vileda Windomatic Power s extra sacím výkonom Complete Set

Vileda Windomatic Power s extra sacím výkonom Complete Set

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Domácnosť
Dodavateľ:Vileda
Cena:47.09 €
Cena bez DPH:39.24 €
Dostupnosť:skladom
Vileda Windomatic Power s extra sacím výkonom Complete Set 5 (100%) 32 x hodnotené

Nový vylepšený elektrický vysávač na okná + ručný mop so sprejom na okná. Po umytí okien ich vysaje do sucha. Použitie na okná, zrkadlá, sklenené povrchy. Vysávač má ako novinku zabudované tlačidlo MAX pre ešte väčší sací výkon.Použitie: ručný mop so sprejom naplňte vodou a čistiacou kvapalinou nastriekajte na okno - nie je potrebné používať vedro rozotrite prípravok a odstráňte odolnú špinu zapnite Windomatic a vysajte špinavú voduVýhody: jednoduchá manipulácia a použitie špinavá voda sa nasáva do integrovanej 100 ml nádobky bez šmúh a bez kvapiek flexibilná hlavica sa prispôsobí správnemu uhlu gumová lišta priľne k povrchu extra ľahký 2x dlhšia životnosť batérie: na jedno nabitie vydrží v prevádzke až 40 minút, vystačí na cca 120 m2 (cca 100 - 120 okien) - pri MAX výkone 50 okien pre úplné nabitie nabíjajte 4 hodiny


 • Sencor SCW 3001YL vysávač na okná
  Sencor SCW 3001YL vysávač na okná

  Akumulátorový vysávač so stierkou na okná ušetrí váš čas aj námahu. Vysávač zaručuje plynulú prevádzku so zachovaním nízkej hmotnosti. Vďaka batériovej prevádzke..

  39.99 €
 • York Stierka na okná Bambus, 25 cm
  York Stierka na okná Bambus, 25 cm

  Pomocou tejto stierky rýchlo zotriete kvapky vody z kúpeľňových obkladov a stien či celého okna. Špeciálna mäkká guma priľne k povrchu a odstráni prebytočnú vodu už..

  3.99 €
 • Compactor Držiak s kúpeľňovou stierkou Bestlock systém
  Compactor Držiak s kúpeľňovou stierkou Bestlock systém

  Elegantná kúpeľňová stierka s držiakom. S jej pomocou ľahko a rýchlo zotriete kvapky vody z kúpeľňových obkladov a zásten, kde by inak zaschli do nevzhľadných šmúh...

  19.50 €  Doporučujeme stierky na sklo. V tejto kategórii: dom a záhrada | domácnosť | Čistiace prostriedky pre domácnosť | upratovacie pomôcky sa nachádza vileda windomatic power s extra sacím výkonom complete set!
  © 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt