Tescoma tvorítko na lievance PRESTO

Tescoma tvorítko na lievance PRESTO

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Mlynčeky a strúhadlá
Dodavateľ:Tescoma
Cena:9.90 €
Cena bez DPH:8.25 €
Dostupnosť:skladom
Tescoma tvorítko na lievance PRESTO 5 (100%) 25 x hodnotené

Vynikajúce na lievance, smaženky a volské oká, s motívmi srdiečka, hviezdičky, kvetinky a smajlíka na prípravu dekorovaných lievancov a smaženiek. Vhodné pre panvice ø 26 cm a väčšie. Vyrobené z prvotriedneho žiaruvzdorného silikónu, odolné do 230 °C. Návod s receptami je súčasťou balenia. 3 roky záruka.


 • Tescoma tvorítko na hamburgery PRESTO
  Tescoma tvorítko na hamburgery PRESTO

  Vynikajúce na ľahkú prípravu domácich mäsových burgerov. Ochutenou mäsovou zmesou tvorítko naplňte, zarovnajte a stlačením rukoväte vytvarovaný burger vyklopte. Vyrobené..

  5.99 €
 • Tescoma súprava na trojobal PRESTO
  Tescoma súprava na trojobal PRESTO

  Súprava na ľahké a rýchle obaľovanie mäsa, rýb, syrov, hríbov a zeleniny v trojobale alebo v cestíčku. Tri vzájomne spojené misky s protišmykovou úpravou sú vynikajúce..

  16.90 €
 • Tescoma tvorítko na lievance PRESTO
  Tescoma tvorítko na lievance PRESTO

  Vynikajúce na lievance, smaženky a volské oká, s motívmi srdiečka, hviezdičky, kvetinky a smajlíka na prípravu dekorovaných lievancov a smaženiek. Vhodné pre panvice ø 26..

  9.90 €
 • Tescoma oddeľovač tuku GrandCHEF
  Tescoma oddeľovač tuku GrandCHEF

  Vynikajúci na ľahké oddelenie tuku od mäsového vývaru alebo výpeku. Všetok tuk zostane v oddeľovači zhromaždený na hladine a čistý vývar alebo výpek možno stlačením..

  15.90 €
 • Tescoma mlynček na mak HANDY
  Tescoma mlynček na mak HANDY

  Vynikajúci na ľahké a rýchle mletie maku, sezamových, ľanových a horčičných semienok, koriandra a pšena. Vybavený špičkovým keramickým mlecím mechanizmom s..

  39.90 €
 • Tescoma univerzálny mlynček HANDY, 4 strúhadlá
  Tescoma univerzálny mlynček HANDY, 4 strúhadlá

  Vynikajúci pre ľahké a rýchle strúhanie a plátkovanie potravín. Univerzálne, so 4 bubnovými strúhadlami na prípravu strúhanky, jemné a hrubé strúhanie a plátkovanie..

  54.90 €
 • Tescoma strúhadlá k mlynčeku HANDY, 3 ks
  Tescoma strúhadlá k mlynčeku HANDY, 3 ks

  Tri bubnové strúhadlá určené pre mlynček na strúhanku HANDY. Vynikajúce pre jemné a hrubé strúhanie a plátkovanie zeleniny, strúhanie zeleniny na rezančeky "julienne",..

  19.00 €
 • Tescoma mlynček na mäso HANDY, univerzálny
  Tescoma mlynček na mäso HANDY, univerzálny

  Vynikajúci pre ľahké a rýchle mletie všetkých obvyklých druhov mäsa najemno a nahrubo. Univerzálny - vynikajúci aj na prípravu strúhanky, mletie očisteného cesnaku,..

  44.90 €


 • TESCOMA tvorítko na lievance PRESTO
  TESCOMA tvorítko na lievance PRESTO

  Tvorítko na lievance PRESTO značky Tescoma sa stane skvelým pomocníkom pri príprave domácich lievancov a smaženek s motívmi srdiečka, hviezdičky, kvetinky a smajlíka. S..

  9.90 €
 • Tescoma PRESTO tvorítko na hamburgery
  Tescoma PRESTO tvorítko na hamburgery

  PRESTO tvorítko na hamburgery. Vynikajúci pre ľahkú prípravu domácich masových burgerov. Ochutenú mäsovou zmesou tvorítko naplňte, zarovnajte a stlačením rukoväťou..

  5.99 €
 • LT1131 panvica lievance 26cmCREPE LAMART
  LT1131 panvica lievance 26cmCREPE LAMART

  Lievanečník Crepe značky Lamart na prípravu lahodných lievancov, volských ôk, zemiakových placiek. Je vyrobený z odolného hliníka s nepriľnavou vrstvou, ktorá zabraňuje..

  19.99 €
 • Banquet Panvica na 4 lievance GRANITE Brown, 24 cm
  Banquet Panvica na 4 lievance GRANITE Brown, 24 cm

  Panvica na volské oká/lievance je odlievaná masívna panvica so zníženým okrajom a s veľmi kvalitným nepriľnavým povrchom GRANITE. Je určená pre prípravu volských ôk,..

  9.99 €
 • Banquet Panvica na 4 lievance s nepriľnavým povrchom Alivia, 26 cm
  Banquet Panvica na 4 lievance s nepriľnavým povrchom Alivia, 26 cm

  Hliníková liata panvica na lievance má veľmi kvalitný vnútorný nepriľnavý povrch Whitford Xylan a je vhodná na všetky typy sporákov vrátane indukcie. Lievanečník..

  21.99 €
 • Banquet Culinaria panvica na 4 lievance
  Banquet Culinaria panvica na 4 lievance

  Panvica na 4 lievance je praktickým pomocníkom do každej domácnosti. Urýchli prácu a dokonale vytvaruje nielen lievance, ale aj vajíčka či zemiakové placky. Vďaka..

  6.99 €
 • Remoska P2403LCN Panvica na lievance Vega Šedá 24 cm
  Remoska P2403LCN Panvica na lievance Vega Šedá 24 cm

  Kvalitný lievanečník Remoska® Vega so štyrmi okami s nízkym okrajom. Ideálny na prípravu lievančekov, volských ôk, zemiačikov a omeliet. Vynikajúci trojvrstvový..

  64.99 €

Doporučujeme mlynčeky a mixéry. V tejto kategórii: kuchynské náradie a pomôcky | mlynčeky a strúhadlá sa nachádza tescoma tvorítko na lievance presto!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt