Tescoma odkôstkovač sliviek HANDY

Tescoma odkôstkovač sliviek HANDY

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Spracovanie ovocia a zeleniny
Dodavateľ:Tescoma
Cena:12.90 €
Cena bez DPH:10.75 €
Dostupnosť:skladom
Tescoma odkôstkovač sliviek HANDY 5 (100%) 27 x hodnotené

Vynikajúci na jednoduché odkôstkovanie čerstvých, zaváraných a rozmrazených sliviek. Vyrobený z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a odolného plastu, s poistkou na bezpečné skladovanie. Vhodný do umývačky. 3 roky záruka.


 • Tescoma odkôstkovač čerešní DELÍCIA
  Tescoma odkôstkovač čerešní DELÍCIA

  Vynikajúci pre ľahké odkôstkovanie čerstvých aj zaváraných čerešní a višní. Vyrobený z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a odolného plastu. 3 roky záruka...

  8.90 €
 • Tescoma krájač na avokádo HANDY
  Tescoma krájač na avokádo HANDY

  Ľahko a rýchlo rozkrojí avokádo, odstráni kôstku a vykrojí mäkkú dužinu vcelku alebo na plátky. Vyrobený z odolného plastu, vhodný do umývačky. 3 roky záruka...

  5.69 €
 • Tescoma rotačný sekáčik HANDY
  Tescoma rotačný sekáčik HANDY

  Ľahko a rýchlo naseká potraviny na požadovanú hrúbku, vynikajúci na bylinky, cesnak, cibuľu a pod. Vyrobený z odolného plastu s protišmykovou úpravou, čepele z prvotriednej..

  14.90 €
 • Tescoma strunový sekáčik HANDY
  Tescoma strunový sekáčik HANDY

  Ľahko a rýchlo naseká potraviny na požadovanú hrúbku, vynikajúci na cibuľu, koreňovú zeleninu, paradajky, bylinky, jablká, hrušky, orechy, piškóty, prípravu ovocných a..

  28.90 €
 • Tescoma strunový sekáčik HANDY, s príslušenstvom
  Tescoma strunový sekáčik HANDY, s príslušenstvom

  Ľahko a rýchlo naseká zeleninu a ovocie na požadovanú hrúbku, s košíkom na odstreďovanie byliniek, šalátov a šľahacou metlou na prípravu dresingov, tekutých ciest a pod...

  30.90 €
 • Tescoma keramická škrabka s priečnou čepeľou VITAMINO
  Tescoma keramická škrabka s priečnou čepeľou VITAMINO

  Škrabka s mimoriadne ostrou keramickou čepeľou vynikajúca na prípravu pokrmov zdravej výživy a detských pokrmov. Keramická čepeľ je voči potravinám šetrná, ovocie a..

  10.90 €


 • TESCOMA Odkôstkovač sliviek HANDY
  TESCOMA Odkôstkovač sliviek HANDY

  Odkôstkovač HANDY slivku jedným stlačením rukovätí pozdĺžne rozpolí a zbaví ju kôstky. Je vynikajúci pre odkôstkovanie čerstvých, zaváraných aj rozmrazených..

  12.90 €
 • Tescoma odkôstkovač čerešní HANDY
  Tescoma odkôstkovač čerešní HANDY

  Vynikajúci pre ľahké a rýchle odkôstkovanie čerstvých, kompótových i mrazených čerešní bez poškodenia dužiny. Tŕň odkôstkovača je vyrobený z prvotriednej..

  25.90 €
 • Tescoma odkôstkovač čerešníolív PRESTO
  Tescoma odkôstkovač čerešníolív PRESTO

  Vynikajúci pre ľahké odkôstkovanie čerešní, višní a olív. Čerešňu bez stopky vložte pod tŕň (olivy vkladajte na výšku) a odkôstkovač stlačte. Vyrobený z..

  6.99 €
 • Tescoma Handy 643555.00 Krájač na cibuľu HANDY
  Tescoma Handy 643555.00 Krájač na cibuľu HANDY

  Krájač Handy vynikajúci pre ľahké, rýchle a bezpečné krájanie cibule, zeleniny, ovocia, orechov, čokolády apod. Vyrobené z odolného plastu, čepele z prvotriednej..

  12.90 €
 • Tescoma Handy 643874.00 Strunový sekáčik HANDY
  Tescoma Handy 643874.00 Strunový sekáčik HANDY

  Tescoma Strunový sekáčik Handy ľahko a rýchlo naseká potraviny na požadovanú hrubosť. Je vynikajúci pre cibuľu, koreňovú zeleninu, paradajky, bylinky, jablká, hrušky,..

  21.60 €
 • Banquet Odkôstkovač čerešní Culinaria Red
  Banquet Odkôstkovač čerešní Culinaria Red

  Výborný pomocník pre jednoduché a rýchle odkôstkovanie čerešní. Výrobok je v bielej farbe s červenými prvkami a má gumové prísavky pre zaistenie stability pri práci...

  7.99 €

Doporučujeme luskáčiky a odkôstkovače. V tejto kategórii: kuchynské náradie a pomôcky | spracovanie ovocia a zeleniny sa nachádza tescoma odkôstkovač sliviek handy!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt