Tescoma nožnice na bylinky PRESTO 20 cm

Tescoma nožnice na bylinky PRESTO 20 cm

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Nožnice
Dodavateľ:Tescoma
Cena:13.90 €
Cena bez DPH:11.58 €
Dostupnosť:skladom
Tescoma nožnice na bylinky PRESTO 20 cm 5 (100%) 25 x hodnotené

Vynikajúce na rýchle a ľahké strihanie čerstvých byliniek nadrobno, s päťradovou čepeľou a ochranným puzdrom s čistítkom. Vyrobené z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a odolného plastu. 3 roky záruka.


 • Tescoma nožnice na bylinky PRESTO 20 cm
  Tescoma nožnice na bylinky PRESTO 20 cm

  Vynikajúce na rýchle a ľahké strihanie čerstvých byliniek nadrobno, s päťradovou čepeľou a ochranným puzdrom s čistítkom. Vyrobené z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a..

  13.90 €
 • Tescoma nožnice na bylinky COSMO 21 cm
  Tescoma nožnice na bylinky COSMO 21 cm

  Vynikajúce na strihanie byliniek a zelených vňatí, napr. pažítky, petržlenu, jarnej cibuľky, kôpru aj všetkých obvyklých materiálov - papiera, látky apod. Vyrobené z..

  5.80 €
 • Tescoma multifunkčné nožnice PRESTO 22 cm
  Tescoma multifunkčné nožnice PRESTO 22 cm

  Multifunkčné nožnice vhodné na porciovanie hydiny, spracovanie zeleniny, strihanie papiera, textilu, lúskaniu orechov, otváranie fliaš atď. Vyrobené z prvotriednej..

  7.90 €
 • Tescoma nožnice do domácnosti COSMO 22 cm
  Tescoma nožnice do domácnosti COSMO 22 cm

  Univerzálne nožnice do domácnosti i do kancelárie vhodné na strihanie všetkých obvyklých materiálov - papiera, použitie. Vyrobené z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a..

  5.80 €
 • Tescoma multifunkčné nožnice COSMO 22 cm
  Tescoma multifunkčné nožnice COSMO 22 cm

  Multifunkčné nožnice vhodné na porciovanie hydiny, spracovanie zeleniny, strihanie papiera, textilu, lúskanie orechov, otváranie fliaš atď. Vyrobené z prvotriednej..

  8.90 €
 • Tescoma nožnice na hydinu COSMO
  Tescoma nožnice na hydinu COSMO

  Vynikajúce na porciovanie surovej aj tepelne upravenej hydiny vrátane silných hydinových kostí. Vyrobené z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele, opatrené bezpečnostnou poistkou..

  15.90 €
 • Tescoma nožnice na hydinu PRECIOSO
  Tescoma nožnice na hydinu PRECIOSO

  Komfortné nožnice na jednoduché porciovanie mrazenej, chladenej aj pečenej hydiny. Špeciálne tvarované čepele s mikrozúbkami na pohodlné strihanie surovej kože aj tvrdých..

  18.90 €
 • Tescoma nožnice na hydinu AZZA
  Tescoma nožnice na hydinu AZZA

  AZZA - masívne nožnice na hydinu so špeciálnym zubatým ostrím pre ľahké spracovanie hrubých kostí a ostro brúsenou špičkou pre strihanie kože . Vyrobené z prvotriednej..

  27.90 €
 • Tescoma nožnice na krevety PRESTO SEAFOOD
  Tescoma nožnice na krevety PRESTO SEAFOOD

  Vynikajúce pre ľahké otváranie panciera malých aj veľkých kreviet, tigrích kreviet, garnátov apod. Opatrené špeciálnou zubatou čepeľou, nožnice po hladkom povrchu..

  6.40 €Doporučujeme nožnice na bylinky. V tejto kategórii: krájanie | nožnice sa nachádza tescoma nožnice na bylinky presto 20 cm!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt