Tescoma nádoba na mixovanie s ochranným vekom DELÍCIA 1,2 l

Tescoma nádoba na mixovanie s ochranným vekom DELÍCIA 1,2 l

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Príprava a spracovanie cesta
Dodavateľ:Tescoma
Cena:10.90 €
Cena bez DPH:9.08 €
Dostupnosť:skladom
Tescoma nádoba na mixovanie s ochranným vekom DELÍCIA 1,2 l 4 (80%) 27 x hodnotené

Vynikajúca pre spracovanie pokrmov tyčovými mixérmi bez nežiaduceho striekania potravín z nádoby. Veko možno pootočiť do 4 polôh - "uzavreté" pri mixovaní, "jemné cedenie", "hrubé cedenie" a "otvorené" pri vylievaní. Nádoba ja opatrená lievikom, veľkou rukoväťou a protišmykovou úpravou pre komfortné použitie. Vyrobená z prvotriedneho odolného plastu, vhodná do chladničky a umývačky. 3 roky záruka.


 • Tescoma ochranný poklop DELÍCIA
  Tescoma ochranný poklop DELÍCIA

  Zabráni nežiaducemu striekaniu potravín z nádob pri spracovaní pokrmov tyčovými a ručnými mixérmi. Vhodný pre misy a nádoby ¤ 14-28cm, vyrobený z odolného..

  7.50 €
 • Tescoma valček s nastaviteľnou výškou DELÍCIA 20 cm
  Tescoma valček s nastaviteľnou výškou DELÍCIA 20 cm

  Vynikajúci pre rozvaľkanie marcipánu alebo cukrárskych poťahovacích hmôt na rovnomernú hrúbku 1.5 mm alebo 3.0 mm. Bez dištančných krúžkov používajte ako klasický..

  7.90 €
 • Tescoma strojček na prípravu cestovín DELÍCIA
  Tescoma strojček na prípravu cestovín DELÍCIA

  Vynikajúci pre  ľahkú prípravu čerstvých domácich cestovín typu tagliolini, fettuccine, lasagne a polievkových rezancov. Vybavený masívnou svorkou pre uchytenie k stolu,..

  46.90 €
 • Tescoma strojček na vlasové rezance DELÍCIA
  Tescoma strojček na vlasové rezance DELÍCIA

  Vynikajúci na prípravu polievkových vlasových rezancov a talianskych cestovín capelli d´angelo. Určený na použitie so Strojčekom na prípravu cestovín DELÍCIA (art...

  18.90 €
 • Tescoma podávač cesta DELÍCIA
  Tescoma podávač cesta DELÍCIA

  Vynikajúci na plynulé podávanie cesta do Strojčeka na prípravu cestovín DELÍCIA, s magnetmi pre ľahké prichytenie. Vyrobený z prvotriedneho odolného plastu. 3 roky záruka...

  7.90 €
 • Tescoma stojan na sušenie cestovín DELÍCIA
  Tescoma stojan na sušenie cestovín DELÍCIA

  Otočný stojan s 12 ramenami, vynikajúci na odkladanie plátov cesta a sušenie domácich špagiet, tagliolini, fettuccine, rezancov a pod. Vyrobený z odolného plastu. 3 roky..

  25.90 €
 • Tescoma mini tvorítka na zmrzlinu BAMBINI, 6 ks
  Tescoma mini tvorítka na zmrzlinu BAMBINI, 6 ks

  Vynikajúce na ovocné aj smotanové zmrzliny a drene, tvorítka možno z mrazničky odoberať  postupne. Vyrobené z prvotriedneho odolného plastu, vhodné do umývačky. Návod..

  7.60 €
 • Tescoma tvorítka na zmrzlinu BAMBINI, 6 ks
  Tescoma tvorítka na zmrzlinu BAMBINI, 6 ks

  Vynikajúce pre ovocné aj smotanové zmrzliny a drene, tvorítka možno z mrazničky odobrať  postupne. Vyrobené z prvotriedneho odolného plastu, vhodné do umývačky. Návod..

  8.90 €Doporučujeme nádoby na mixovanie. V tejto kategórii: pečenie | príprava a spracovanie cesta sa nachádza tescoma nádoba na mixovanie s ochranným vekom delÍcia 1,2 l!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt