Tescoma Závažie pre kvasenie DELLA CASA, 3 ks

Tescoma Závažie pre kvasenie DELLA CASA, 3 ks

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Príprava domácich potravín
Dodavateľ:Tescoma
Cena:16.90 €
Cena bez DPH:14.08 €
Dostupnosť:skladom
Tescoma Závažie pre kvasenie DELLA CASA, 3 ks 2,25 (45%) 25 x hodnotené

Závažie pre kvasenie DELLA CASA značky Tescoma zaťaží strúhanáú kapustu, nakladanú zeleninu, kimchi a pod. počas kvasenia. Materiál: prírodná keramika s odolnou glazúrou. Záruka: 3 roky.V čom závažie pre kvasenie DELLA CASA vyniká? Tri kusy keramického závažia vytvoria kruh, ktorý zaťaží strúhanú kapustu tak, že bude kompletne ponorená v náleve po celú dobu kvasenia.


 • Tescoma Súprava pre prípravu syra DELLA CASA II
  Tescoma Súprava pre prípravu syra DELLA CASA II

  So súpravou si môžete doma pripraviť výborný čerstvý syr bez obsahu "éčok", konzervantov a ďalších zbytočných a nezdravých ingrediencií. Syr môžete ochutiť..

  19.90 €
 • Tescoma Súprava pre kvasenie DELLA CASA 5 l
  Tescoma Súprava pre kvasenie DELLA CASA 5 l

  Súprava pre kvasenie DELLA CASA značky Tescoma je vynikajúca pre prípravu domácej  kyslej kapusty, kvasených uhoriek, nakladanej zeleniny a pod.Súpravu tvorí pohár DELLA..

  19.90 €
 • Orion Miska na klíčenie
  Orion Miska na klíčenie

  Miska s viečkom a sitkom je ideálna pre pohodlné klíčenie semien strukovín, obilnín, bylín i zeleniny - fazuľa, hrach, pohánka, šošovica, sója ...Semienka namočte v..

  6.99 €
 • Tescoma Nakličovacia miska so semienkami SENSE
  Tescoma Nakličovacia miska so semienkami SENSE

  Originálna nakličovacia miska SENSE značky Tescoma je vynikajúca pre pestovanie čerstvých a zdraviu prospešných rastlinných klíčkov v domácnosti. Dvojdielna miska z..

  10.90 €
 • Orion Strojček na rezance Francesko
  Orion Strojček na rezance Francesko

  Ručný mechanický strojček s nadstavcami na prípravu domácich cestovín. Sami si profesionálne vyrobíte cestoviny z domácich surovín. Strojček je celokovový, k pracovnej..

  52.99 €
 • Tescoma Podávač cesta Delícia
  Tescoma Podávač cesta Delícia

  Podávač je vynikajúci pre plynulé podávanie cesta do strojčeka na prípravu cestovín DELÍCIA, s magnetmi pre jednoduché prichytenie.Výhody: vyrobené z prvotriedneho..

  4.99 €
 • Tescoma Viečko pre kvasenie DELLA CASA
  Tescoma Viečko pre kvasenie DELLA CASA

  Viečko so špeciálnym ventilom pre prípravu domácich kvasených pokrmov v zaváracích pohároch DELLA CASA. Umožňuje prípravu domácej kyslej kapusty, kvasených uhoriek,..

  8.19 €Doporučujeme príprava domácich potravín. V tejto kategórii: kuchyňa a jedáleň sa nachádza tescoma závažie pre kvasenie della casa, 3 ks!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt