Schleich Veľká dinosauria výskumná stanica

Schleich Veľká dinosauria výskumná stanica

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Hračky
Dodavateľ:Schleich
Cena:94.49 €
Cena bez DPH:78.74 €
Dostupnosť:skladom
Schleich Veľká dinosauria výskumná stanica 4,75 (95%) 26 x hodnotené

Hlboko v amazonskej džungli ponúka skrytá stanica všetko, čo je potrebné k výskumu posledných žijúcich dinosaurov. Okrem veliteľského strediska má stanica tiež vyhliadkovú plošinu s výkyvnou sedlovou strechou a žeriavom. Pod nimi je karanténa pre novo zajatých dinosaurov. Prvé vyšetrenie je možné urobiť hneď tu a potom môžu byť dinosaury prepustené do uzavretého priestoru cez poklop. Ach nie! Velociraptor unikol! Dokáže ho veliteľ Maxx chytiť znova? Figúrky majú pohyblivé ramená a nohy. Delo dokáže vystreliť. Žeriav má otočný lanový navijak. Sada obsahuje dve figúrky dinosaurov a jednu figúrku výskumníka.Figúrky Schleich majú skvelú povrchovú úpravu a kvalitný materiál. Podporujú tvorivosť a predstavivosť vášho dieťaťa.


 • Bino Nájdi hlavu zvieratiek
  Bino Nájdi hlavu zvieratiek

  Ako vyzerá žirafa a akú hlavu má lev? Pre šikovné deti bude hračkou správne priradiť k sebe celé zvieratko...

  8.99 €
 • Woody Domino Domáce zvieratá, 19 x 10 x 5 cm
  Woody Domino Domáce zvieratá, 19 x 10 x 5 cm

  Klasické kamene domina sú oživené veselými obrázkami domácich zvieratiek z dielne českej výtvarníčky. Tak ako u klasického domina má dieťa za úlohu radiť vedľa seba..

  8.49 €
 • Bino Detský drevený domček s nábytkom
  Bino Detský drevený domček s nábytkom

  Tento krásny drevený domček pre bábiky urobí radosť každej malej princeznej. Je vhodný pre bábiky veľkosti Barbie. Vďaka svojmu farebnému a hravému vzhľadu bude vkusnou..

  96.99 €
 • Sylvanian Family Základný dom s červenou strechou
  Sylvanian Family Základný dom s červenou strechou

  Základná poschodový domček je ideálnou voľbou pre tých, ktorí začínajú s rodinami Sylvanian Families. Táto sada obsahuje všetko potrebné: dvojpodlažný dom, figúrku..

  29.99 €
 • Teddies Drez na umývanie riadu s funkčným kohútikom na vodu, ružová
  Teddies Drez na umývanie riadu s funkčným kohútikom na vodu, ružová

  Naplňte drez vodou a sledujte, ako sa z umývania riadu stane zábava. Drez je vybavený funkčným kohútikom, nádržkou na vodu, odnímateľným odkvapkávačom a doplnkami,..

  19.99 €
 • SMT Creatoys Zvonkohra s farbami, 18 x 26 x 3 cm
  SMT Creatoys Zvonkohra s farbami, 18 x 26 x 3 cm

  Kreatívna sada na vytvorenie krásnej farebnej zvonkohry urobí radosť všetkým deťom. Sada obsahuje dva priehľadné plastové diely s ohraničenými políčkami, ktoré deti..

  5.49 €
 • Buddy Toys BGA 1041 Farma, stajňa
  Buddy Toys BGA 1041 Farma, stajňa

  Stajňa pre kone a domáce zvieratá s figúrkami koní, farmárov, domácich zvieratiek a ďalším príslušenstvom poteší všetkých milovníkov zvierat a farmárčenia...

  48.49 €
 • Bino Domino Máša a medveď, 18 x 4,5 x 12 cm
  Bino Domino Máša a medveď, 18 x 4,5 x 12 cm

  Táto zábavná vzdelávacia hra s motívmi obľúbeného seriálu podporuje schopnosť pamätať si a sústrediť sa, a to všetko hravým spôsobom. Deti si trénujú aj jemnú..

  6.49 €
 • Woody Drevená stavebnica Rainbow Môj dom
  Woody Drevená stavebnica Rainbow Môj dom

  Táto krásne farebná stavebnica pomôže rozvíjať predstavivosť a motoriku vašich detí. Veselo farebné drevené kocky s rôznymi motívmi a tvarmi sa skladajú na seba tak,..

  19.99 €



Doporučujeme drevené hračky. V tejto kategórii: detský tovar | hračky sa nachádza schleich veľká dinosauria výskumná stanica!
© 2022 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt