Schleich 42551 Veľký dom so stajňou, príslušenstvom a kĺbovými figúrkami

Schleich 42551 Veľký dom so stajňou, príslušenstvom a kĺbovými figúrkami

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Hračky
Dodavateľ:Schleich
Cena:135.99 €
Cena bez DPH:113.33 €
Dostupnosť:skladom
Schleich 42551 Veľký dom so stajňou, príslušenstvom a kĺbovými figúrkami 4,5 (90%) 24 x hodnotené

Veľký dom so stajňou Horse Club je domovom Hannah a jej rodičov. Dom ponúka širokú škálu herných funkcií a doplnkov. Rodina Kramerových rada sedáva pri jedálenskom stole v kuchyni, kde spoločne je jablkový koláč práve vytiahnutý z rúry. Taniere a šálky umyjú v dreze. Hannah sa občas preplazí pre malé občerstvenie do chladničky.Rovnako ako jej rodičia, Oliver a Caroline, je figúrka Hannah plne pohyblivá, môže sedieť, jazdiť na koni i stáť. Rodina Kramerových sa stará o kone Cayenne a hanoverského žrebca Jupitera. Pred tréningom sú kone s láskou vykefované, potom dostanú uzdičku a sú osedlané. Sedlá sú vždy pripravené na sedlovom stojane.Kým rodičia večer oddychujú na balkóne alebo na gauči v obývacej izbe, Hannah vylezie potichu po rebríku do podkrovia, kde sa hrá s mačiatkami a pri hre objavia zlatý kľúč. Pred spaním sa všetci prezlečú v kúpeľni do pyžám, zhasnú svetlo na nočnom stolíku a schúlia sa pod prikrývky vo svojich posteliach, kde snívajú o ďalších dobrodružstvách na koňoch.Obsah sady:1x dom, 1x maštaľ, 1x balkón, 1x Hannah, 1x pani Kramerová, 1x pán Kramer, 1x quarter horse Cayenne, 1x hanoverský žrebec Jupiter, 2x mačiatko, 1x dvojitá posteľ s matracom, 2x poschodová posteľ s matracom, 1x rebrík k ​​poschodovej posteli , 4x látková deka, 6x látkový vankúš, 1x nočný stolík, 1x lampička na nočný stolík, 1x toaleta, 1x umývadlo, 1x sprcha, 2x lavica, 1x drez, 1x chladnička, 1x hrniec, 1x panvica, 1x košík na ovocie, 4x fľaša , 4x tanier, 4x šálka, 4x kúsok jablkového koláča, 1x jedálenský stôl, 1x regál na riad, 1x schodisko, 1x krb, 1x kôpka dreva, 1x stojaca lampa, 1x kufor, 1x teleskop, 2x balkónová stolička, 1x balkónový stôl, 1x slnečník, 3x truhlík s kvetinami, 1x stôl do obývajúcej izby, 1x pohovka, 1x kvetináč, 1x kytica, 1x miska pre mačky, 1x zlatý kľúč, 1x mrkva, 1x rúra, 2x jasle na kŕmenie, 2x napájadlo, 2x priečka na sedlo, 4x padok, 1x krabica s hygienickými potrebami, 1x ohreblo, 1x kefa, 2x jablko, 1x vidly, 1x sedlo, 1x uzda a opraty, 2x seno, 3x stuha pre víťaza, 1x pohár, 2x krušpán v kvetináči, 1x koruhva v podobe koňa, 2x vlajka, 1x studňa, 1x držiak s hadicou, 1x nálepka, 1x návod na montáž.Figúrky Schleich sú mimoriadne detailné, láskyplne maľované a umožňujú deťom hrať sa a zároveň sa učiť. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Rozmery balenia: 56,5 x 37,5 x 16 cm. Odporúčaný vek: 5-12.
 • Sylvanian Family Základný dom s červenou strechou
  Sylvanian Family Základný dom s červenou strechou

  Základná poschodový domček je ideálnou voľbou pre tých, ktorí začínajú s rodinami Sylvanian Families. Táto sada obsahuje všetko potrebné: dvojpodlažný dom, figúrku..

  29.99 €
 • Woody Drevená stavebnica Rainbow Môj dom
  Woody Drevená stavebnica Rainbow Môj dom

  Táto krásne farebná stavebnica pomôže rozvíjať predstavivosť a motoriku vašich detí. Veselo farebné drevené kocky s rôznymi motívmi a tvarmi sa skladajú na seba tak,..

  19.99 €
 • Sylvanian families 5400 dom s vežou a červenou střechou
  Sylvanian families 5400 dom s vežou a červenou střechou

  Tento krásny dom má vežu, tri veľké miestnosti, jednu v každom poschodí a tiež výťah, ktorý sa ovláda otočením veternej koruhve (zástavy) na vrchole veže. Dvere sa..

  51.99 €
 • Schleich Adventný kalendár 2021 Kone
  Schleich Adventný kalendár 2021 Kone

  Za 24 dvierkami adventného kalendára Schleich Kone 2021 sa skrývajú exkluzívne figúrky a príslušenstvo Schleich Horse Club, ktoré rozžiaria detské oči.Krásna arabská..

  26.99 €
 • Schleich Kovboj s lasom na koni a príslušenstvo
  Schleich Kovboj s lasom na koni a príslušenstvo

  Krásna a detailne prepracovaná sada kovboja s lasom, koňom, teliatkom a ďalším príslušenstvom urobí radosť každému malému dobrodruhovi. Ľahko sa môže vžiť do úlohy..

  23.99 €
 • Schleich 42529 Umývací kút pre dobytok, 29 cm
  Schleich 42529 Umývací kút pre dobytok, 29 cm

  Dnes je čas na kúpanie! V novej umývacej stanici pre kravy je pekne rušno. Kravy prichádzajú z pastvy, a kým sa vrátia do stajne, musia sa umyť. Najmä malé teľa je veľmi..

  38.49 €
 • Schleich Veľká dinosauria výskumná stanica
  Schleich Veľká dinosauria výskumná stanica

  Hlboko v amazonskej džungli ponúka skrytá stanica všetko, čo je potrebné k výskumu posledných žijúcich dinosaurov. Okrem veliteľského strediska má stanica tiež..

  94.49 €

Doporučujeme drevené hračky. V tejto kategórii: detský tovar | hračky sa nachádza schleich 42551 veľký dom so stajňou, príslušenstvom a kĺbovými figúrkami!
© 2022 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt