Parák na potraviny pr. 22 cm

Parák na potraviny pr. 22 cm

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Domácnosť
Dodavateľ:4HOME
Cena:4.99 €
Cena bez DPH:4.16 €
Dostupnosť:skladom
Parák na potraviny pr. 22 cm 2,75 (55%) 26 x hodnotené

Nehrdzavejúci parák rozhodne nemôže chýbať v žiadnej kuchyni.Vynikající pre varenie a ohrievanie pokrmov v pare, predovšetkým knedlí, koreňovej zeleniny, rýb a pod.Vhodný do hrncov s priemerom 18 cm až 25 cm. Vhodný do umývačky riadu.


 • Tescoma Nôž univerzálny FEELWOOD, 9 cm
  Tescoma Nôž univerzálny FEELWOOD, 9 cm

  Špičkové kuchynské nože s elegantnou drevenou rukoväťou.Majú masívne kované čepele s "V" profilom vyrobené z prvotriednej nehrdzavejúcej nožiarskej ocele s dokonalým..

  16.60 €
 • Tescoma Sklenená odmerka DELÍCIA, 1 l
  Tescoma Sklenená odmerka DELÍCIA, 1 l

  Vynikajúca k odmeriavaniu I ohrievaniu tekutín a odmeriavaniu sypkých hmôt. Vyrobená zo žiaruvzdorného borosilikátového skla. Vhodná pre elektrické a plynové sporáky, do..

  11.90 €
 • Rybársky nôž Mikov 338-NH-5B
  Rybársky nôž Mikov 338-NH-5B

  Rybársky nôž Angler je ideálny nôž pre každého rybára. Rybársky nôž je viacdielny, ľahko nim vypitvete rybu, odrežete vlasec alebo odstránite šupiny. Je vyrobený z..

  16.49 €
 • BEPER AV100 elektrická vývrtka na korkové uzávery
  BEPER AV100 elektrická vývrtka na korkové uzávery

  Elektrická vývrtka značky Beper pre jednoduché a rýchle otváranie fliaš vína. Je ideálna pre korkové i plastové uzávery. Umožňuje jednoducho otvoriť fľašu..

  24.99 €Doporučujeme naparovacie vejáriky. V tejto kategórii: dom a záhrada | domácnosť | doplnky do kuchyne | kuchynské náčinia sa nachádza parák na potraviny pr. 22 cm!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt