Orion 832352 Náhradná tableta do odvlhčovače 2ks

Orion 832352 Náhradná tableta do odvlhčovače 2ks

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Domácnosť
Dodavateľ:Orion
Cena:6.99 €
Cena bez DPH:5.83 €
Dostupnosť:skladom
Orion 832352 Náhradná tableta do odvlhčovače 2ks 4,25 (85%) 26 x hodnotené

Tableta - náplň do odvlhčovačov vzduchu sa výborne hodí ako náhradná náplň do odvlhčovača Orion, ale je univerzálna a hodí sa aj do iných bežne dostupných odvlhčovačov vzduchu, kde nasáva vlhkosť zo vzduchu a hromadí ju v zásobníku. Vzduch prúdi okolo tablety a účinnosť odvlhčovania je tak ešte vyššia. Použitie odvlhčovacích tabliet prispieva k zdravému prostrediu vo vašej domácnosti.Tableta postupne znižuje účinnosť a stráca sa a po vyčerpaní jej účinkov je potrebné ju nahradiť novou tabletou - táto doba závisí na veľkosti miestnosti a vlhkosti vzduchu v miestnosti, v ktorej je umiestnená. Veľmi široké použitie - pivnice, garáže, byty, chalupy.sada 2 ks (1x levanduľa + 1x citrón)vhodné pre Orion Pohlcovač vlhkosti 450 g výmenný 0,6 l - obj. č. 675201


 • Alori Čistič odsávačov pár, 250 ml
  Alori Čistič odsávačov pár, 250 ml

  Čistič odsávačov pár je určený na odstránenie extrémne odolnej špiny, mastnoty a biologických nečistôt z povrchu nehrdz. ocele, smaltu, skla, hliníka. Výrobok je..

  8.99 €
 • FROSCH EKO OCTOVY ODVAPNOVAC (300ML) 6768181
  FROSCH EKO OCTOVY ODVAPNOVAC (300ML) 6768181

  Vysoko koncentrovaný produkt, ktorý účinne odstraňuje vodný kameň. Spoľahlivé prírodné zloženie s ovocným octom je šetrné k čisteným povrchom i životnému..

  4.99 €
 • Simplehuman Hydratačné tekuté mydlo 1 l, citrón
  Simplehuman Hydratačné tekuté mydlo 1 l, citrón

  Náhradná náplň do dávkovačov mydla Simplehuman s príjemnou vôňou citrusov. Vďaka svojmu zloženiu je najvhodnejšie pre použitie v kuchyniach na umývanie riadu...

  14.95 €
 • Tescoma Pohlcovač vlhkosti CLEAN KIT
  Tescoma Pohlcovač vlhkosti CLEAN KIT

  Znižuje nadmernú vlhkosť v interiéroch, prispieva k obmedzeniu výskytu roztočov, plesní a vzniku alergií. Vhodné do miestností s rozlohou až 20 m2. Unikátna perforácia..

  12.90 €
 • Frosch EKO čistič na kuchyne s prírodnou sódou 500 ml
  Frosch EKO čistič na kuchyne s prírodnou sódou 500 ml

  Praktický pomocník na báze sódy, ktorý rýchlo a dôkladne vyčistí aj ťažko odstrániteľné nečistoty i zaschnutú mastnotu v kuchyni a na takmer všetkých..

  3.99 €
 • Allnature Kyselina citronová 5 kg
  Allnature Kyselina citronová 5 kg

  Kyselina citrónová je všestranným ekologickým pomocníkom pre každú domácnosť. Bezpečne odstraňuje nečistoty, baktérie, plesne a zápach. Čistí odpad, obkladačky, aj..

  14.99 €
 • Alori Čistič na kožu 250 ml
  Alori Čistič na kožu 250 ml

  Alori čistič na kožu môžete použiť na všetky kožené výrobky napr.: nábytok z pravej kože, kabelky, kožené odevy, topánky, autosedačky, motodoplnky, kombinézy,..

  17.99 €


 • Humi náhradná náplň do odvlhčovača tableta 2ks
  Humi náhradná náplň do odvlhčovača tableta 2ks

  Tableta - náplň do odvlhčovačov vzduchu sa výborne hodí ako náhradná náplň do odvlhčovača. Je ale univerzálna a vhodná aj do iných bežne dostupných odvlhčovačov..

  6.99 €
 • Tescoma tableta do pohlcovača vlhkosti CLEAN KIT, 2 ks
  Tescoma tableta do pohlcovača vlhkosti CLEAN KIT, 2 ks

  Neparfumované tablety do pohlcovača vlhkosti CLEAN KIT znižujú nadmernú vlhkosť v interiéroch, prispievajú k obmedzeniu výskytu roztočov, plesní a vzniku alergií. Vhodné do..

  6.29 €
 • Baula Starter Kit Ekologická tableta Odmasťovač
  Baula Starter Kit Ekologická tableta Odmasťovač

  Baula Odmasťovač je ekologický prostriedok špeciálne vyvinutý na elimináciu mastnoty v domácnosti. Jeho zloženie obsahuje vyváženú zmes povrchovo aktívnych látok a..

  7.99 €
 • Baula Starter Kit Ekologická tableta Kúpeľňa
  Baula Starter Kit Ekologická tableta Kúpeľňa

  Baula Kúpeľňa je ekologický prostriedok špeciálne vyvinutý na udržateľné a efektívne čistenie povrchov v kúpeľni. Na rozdiel od bežných produktov na báze..

  7.99 €
 • Baula Ekologická tableta Podlahy
  Baula Ekologická tableta Podlahy

  Baula Podlahy je ekologický prostriedok špeciálne vyvinutý na čistenie všetkých druhov podláh, vďaka neutrálnemu pH. Odstraňuje nečistoty, nezanecháva na podlahe zvyšky..

  4.99 €
 • Baula Ekologická tableta Kúpeľňa
  Baula Ekologická tableta Kúpeľňa

  Baula Kúpeľňa je ekologický prostriedok špeciálne vyvinutý na udržateľné a efektívne čistenie povrchov v kúpeľni. Na rozdiel od bežných produktov na báze..

  4.99 €

Doporučujeme prípravky na čistenie. V tejto kategórii: dom a záhrada | domácnosť | Čistiace prostriedky pre domácnosť sa nachádza orion 832352 náhradná tableta do odvlhčovače 2ks!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt