New Baby detské hojdacie lehátko Shaky Gray sivá

New Baby detské hojdacie lehátko Shaky Gray sivá

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Starostlivosť o dieťa
Dodavateľ:4HOME
Cena:72.99 €
Cena bez DPH:60.83 €
Dostupnosť:skladom
New Baby detské hojdacie lehátko Shaky Gray sivá 5 (100%) 27 x hodnotené

Detské hojdacie ležadlo zaistí deťom príjemné chvíle oddychu a zábavy. Je vybavené modulom s melódiami, má časovač a možno ho ovládať diaľkovým ovládaním. Sklon lehátka možno nastaviť do dvoch poloh. Stisknutím tlačidla funkcie časovača je možné nastaviť dobu hojdania na 8, 15 a 30 minút. V prípade spustenia hojdačky bez časovača, bude pokračovať v hojdaní, kým ju ručne nevypnete. Tlačidlom pre hudbu možno prepínať až 12 melódií. Kvalitný materiál, kovová konštrukcia a bezpečnostné pásy zaručia bezpečie vášho dieťatka. Hojdátko je vhodné pre deti do 9 kg, možno ho ľahko zložiť a nezaberie tak veľa miesta.Technické parametre: pre deti od narodenia do 9 kg diaľkové ovládanie 12 melódií - regulácia hlasitosti časovač: 8 min, 15 min, 30 min nastaviteľný sklon ležadla 3-bodový bezpečnostný pás 5 rýchlostí hojdania s časovačom farebné čalúnenie je vyrobené z mäkkého materiálu bezpečná konštrukcia založená na stabilnom, pevnom, kovovom ráme poťah možno zvliecť, zloženie polyester - spĺňa normu EN12790: 2009 napájanie 4 batériami AA 1,5V (nie sú súčasťou balenia) - napájací adaptér rozmery 67,5 x 59 x 78 cm


 • New Baby detské hojdacie lehátko Shaky Gray sivá
  New Baby detské hojdacie lehátko Shaky Gray sivá

  Detské hojdacie ležadlo zaistí deťom príjemné chvíle oddychu a zábavy. Je vybavené modulom s melódiami, má časovač a možno ho ovládať diaľkovým ovládaním. Sklon..

  72.99 €
 • New Baby Forest Kingdom ružová
  New Baby Forest Kingdom ružová

  Detské chodítko v modernom dizajne, so štyrmi silikónovými kolieskami a bezpečnostnými podložkami, pomáha dieťaťu so stabilitou pri chôdzi a zároveň prináša svet..

  48.99 €
 • New Baby ABC Brilliant Star zelená
  New Baby ABC Brilliant Star zelená

  Detské chodítko v modernom dizajne, so štyrmi silikónovými kolieskami a bezpečnostnými podložkami, pomáha dieťaťu so stabilitou pri chôdzi a zároveň prináša svet..

  61.49 €
 • New Baby Detské nákolenníky s ABS, ružová
  New Baby Detské nákolenníky s ABS, ružová

  Kúpte svojim deťom tieto protišmykové mäkké nákolenníky českej značky, ktoré spoľahlivo ochránia kolienka pri lezení. Vďaka pružnému lemu dobre držia a prispôsobia..

  3.49 €
 • BabyOno Poistky do zásuvky 6 ks
  BabyOno Poistky do zásuvky 6 ks

  Ochráňte svoje deti pred zasiahnutím elektrickým prúdom zo zásuvky nákupom týchto poistiek. Súčasťou je kľúč určený k bezpečnému vytiahnutiu ochrany zo zásuvky...

  5.99 €
 • TrueLife NannyCam V24
  TrueLife NannyCam V24

  TrueLife NannyCam V24 je digitálna video pestúnka s prehľadným farebným 2,4 palcovým LCD displejom, izbovým teplomerom, automatickým nočným módom. Prenos zvuku i obrazu je..

  81.99 €Doporučujeme chodítka, ležadlá a sedátka. V tejto kategórii: pre deti | starostlivosť o dieťa sa nachádza new baby detské hojdacie lehátko shaky gray sivá!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt