Modom Držadlo k posteli, 32 x 45 cm, KP100

Modom Držadlo k posteli, 32 x 45 cm, KP100

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Zdravotné pomôcky
Dodavateľ:4HOME
Cena:40.49 €
Cena bez DPH:33.74 €
Dostupnosť:skladom
Modom Držadlo k posteli, 32 x 45 cm, KP100 4 (80%) 25 x hodnotené

Toto držadlo je určené pre seniorov a osoby so zníženou pohyblivosťou. Uľahčuje vstávanie z postele, poskytuje oporu, zvyšuje bezpečnosť a zabraňuje nežiadanému pádu. Znižuje tiež namáhanie chrbta a kĺbov.Držadlo jednoducho pripevníte pomocou pevných nylonových popruhov priamo na rošt alebo rám postele a potom prikryjete matracom. Popruhy sú súčasťou balenia. Vďaka tomu, že nemusíte používať žiadne náradie je montáž veľmi jednoduchá.


 • Teleskopická lyžica na topánky
  Teleskopická lyžica na topánky

  Táto kovová teleskopická lyžica uľahčí obúvanie obuvi bez ohýbania a námahy. Klasické obúvacie lyžice sú väčšinou moc krátke a hlavne pre starších ľudí je..

  6.99 €
 • Klin na sedenie Vital Comfort 38 x 37 x 7 cm
  Klin na sedenie Vital Comfort 38 x 37 x 7 cm

  Pohodlný a odolný podsedák v tvare klinu pre zdravé sedenie. Skosený tvar podporuje vzpriamenú polohu, tým uvoľňuje chrbticu, poskytne úľavu a uvoľnenie svalom chrbta a..

  19.99 €
 • Oceľový náramok s magnetmi strieborno-zlatý
  Oceľový náramok s magnetmi strieborno-zlatý

  Moderný design magnetického náramku. Je známe, že magnetoterapia pozitívne ovplyvní prúdenie energie vašim telom, zmierni opuchy, zápaly, môže uľaviť od bolesti...

  16.49 €
 • Hartmann Bacillol 30 Foam 5 l Dezinfekcia plôch a povrchov
  Hartmann Bacillol 30 Foam 5 l Dezinfekcia plôch a povrchov

  Rýchlo pôsobiaci dezinfekčný prípravok so širokým spektrom účinnosti. Osychá bez zanechania rezíduí. Vynikajúca materiálová znášanlivosť.Vlastnosti: dezinfekčný..

  48.99 €
 • Orion Kozmetické zrkadlo so stojanom Duo, pr. 17 cm
  Orion Kozmetické zrkadlo so stojanom Duo, pr. 17 cm

  Toto praktické zrkadlo so stojanom je obojstranné, jedna strana dvakrát zväčšuje. Uľahčí vám ranné líčenie aj ďalšie kozmetické úpravy tváre...

  9.99 €
 • Imunita premium TOPVET, 500ml
  Imunita premium TOPVET, 500ml

  Originálna receptúra ​​IMUNITA PREMIUM spája výťažky z bylín, beta glukán, stopové prvky a vitamíny, ktoré slúžia na podporu imunitného systému. Fungujúci..

  12.99 €
 • Tescoma Dávkovač saponátu ONLINE, 350 ml
  Tescoma Dávkovač saponátu ONLINE, 350 ml

  Vynikajúci pre štýlové uloženie saponátu a odkladanie hubky na kuchynskej linke. Vyrobené z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele, keramiky a odolného plastu, plňte cca 1 cm..

  16.90 €
 • Modom Vankúš pre spanie na boku, 52 x 40 cm
  Modom Vankúš pre spanie na boku, 52 x 40 cm

  Ergonomicky tvarovaný vankúš pre pohodlné spanie na boku. Doprajte si pokojný spánok a svieži štart do nového dňa! Približne dve tretiny ľudí spí na boku. V dôsledku..

  28.99 €


 • Sada zásuviek k posteli Flexx 140x200 cm
  Sada zásuviek k posteli Flexx 140x200 cm

  Sada zásuviek k posteli Flexx o veľkosti lôžka 140x200 cm obsahuje celkom 4 ks úložných zásuviek a bočné krycie lišty. Ideálny doplnok pre zmaximalizovanie úložných..

  145.90 €
 • Tescoma držadlo na cibuľu PRESTO
  Tescoma držadlo na cibuľu PRESTO

  Vynikajúce na ľahké a bezpečné krájanie cibule. Zapichnite do olúpanej cibule rozkrojenej na polovicu a medzi ihlicami nakrájajte na plátky. Vyrobené z prvotriednej..

  5.70 €
 • Orion Držadlo prisávacie DUAL
  Orion Držadlo prisávacie DUAL

  Bezpečnostné držadlo do kúpeľne s prísavnými taniermi uľahčí pohyb vo vani, sprche aj u toalety. Je mobilné, nemusíte pri jeho pripevňovaní ničiť obklady vŕtaním...

  6.99 €
 • Tescoma Presto Držadlo na cibuľu
  Tescoma Presto Držadlo na cibuľu

  Vynikajúce pre ľahké a bezpečné krájanie cibule. Zapichnite do olúpanej, na polovice rozkrojenej cibule a medzi ihlicami nakrájajte na plátky. Vyrobené z prvotriednej..

  5.70 €
 • Kúpeľňové držadlo s prísavkami Secura Wenko, 29 cm KP095A
  Kúpeľňové držadlo s prísavkami Secura Wenko, 29 cm KP095A

  Držadlo s prísavkami uľahčí prístup do vane, sprchy, k toalete a zaistí bezpečnosť v kúpeľni seniorom, ľuďom po operáciách alebo osobám so zníženou schopnosťou..

  15.99 €
 • Modom Parný inhalátor, 23 x 14 cm - KP117
  Modom Parný inhalátor, 23 x 14 cm - KP117

  Ak trpíte častými zápalmi dýchacích ciest, môže vám pomôcť parná inhalácia. S jej pomocou sa dostanú liečiva hlboko do dýchacích ciest. Inhalovať môžete..

  11.39 €

Doporučujeme kompenzačné pomôcky. V tejto kategórii: krása a zdravie | zdravotné pomôcky sa nachádza modom držadlo k posteli, 32 x 45 cm, kp100!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt