Koziol Miska pre mačku Miaou, biela

Koziol Miska pre mačku Miaou, biela

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Chovateľstvo
Dodavateľ:Koziol
Cena:11.99 €
Cena bez DPH:9.99 €
Dostupnosť:skladom
Koziol Miska pre mačku Miaou, biela 5 (100%) 29 x hodnotené

Zaobstarajte vášmu mačaciemu miláčikovi túto originálnu dizajnovú misku! Je vhodná pre vodu i krmivo a je ľahko umývateľná. Je veľmi stabilná, takže sa nemusíte báť, že váš maznáčik v nestráženom okamihu jej obsah vyleje. Materiál použitý pre výrobu je 100% recyklovateľný ušľachtilý plast, ktorý neobsahuje BPA ani melamín. K výrobe nie sú používané termoplasty ani zmäkčovadlá. Materiál je zdravotne nezávadný a vhodný pre styk s potravinami. Výrobky je tiež možné umývať v umývačke. Koziol je nemecká firma a všetky jej výrobky sú vyrobené priamo v Nemecku. Firma získala viacero medzinárodných dizajnových ocenení.
 • Koziol Miska pre mačku Miaou, čierna
  Koziol Miska pre mačku Miaou, čierna

  Zaobstarajte vášmu mačaciemu miláčikovi túto originálnu dizajnovú misku! Je vhodná pre vodu i krmivo a je ľahko umývateľná. Je veľmi stabilná, takže sa nemusíte..

  12.99 €
 • Keramická miska pre mačku 300 ml, biela, 12 x 4,8 cm
  Keramická miska pre mačku 300 ml, biela, 12 x 4,8 cm

  Keramická miska s roztomilým obrázkom mačičiek je vhodná na vodu, granule i ďalšie pochúťky. Miska je hladná a dobre sa čistí...

  4.49 €
 • Keramická miska pre mačku 300 ml, sivá, 12 x 4,8 cm
  Keramická miska pre mačku 300 ml, sivá, 12 x 4,8 cm

  Keramická miska s roztomilým obrázkom mačičiek je vhodná na vodu, granule i ďalšie pochúťky. Miska je hladná a dobre sa čistí...

  4.49 €
 • Koziol Zátka MIAOU, biela
  Koziol Zátka MIAOU, biela

  Nedopili ste večer fľašu vína? Potom použite túto netradičnú zátku nemeckej značky Koziol, ktorá fľašu utesní, a tým zabráni oxidácii jej obsahu. Nenechajte tento..

  7.99 €
 • Koziol Stojanček na prstene Miaou, biela
  Koziol Stojanček na prstene Miaou, biela

  Originálny dizajnový stojan na prstene z kolekcie Miaou stvorenej pre milovníkov mačiek. Mačka má dierky v ušiach pre zavesenie náušníc. Stojanček využijete napríklad aj..

  10.49 €

Doporučujeme misky a zásobníky pre mačky. V tejto kategórii: hobby | chovateľstvo | pre mačky sa nachádza koziol miska pre mačku miaou, biela!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt