KEFA NA ŽALÚZIE

KEFA NA ŽALÚZIE

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Domácnosť
Dodavateľ:4HOME
Cena:3.99 €
Cena bez DPH:3.33 €
Dostupnosť:skladom
KEFA NA ŽALÚZIE 5 (100%) 23 x hodnotené

Čistič žalúzií. Pomocník, ktorý vám pomôže s bleskovým vyčistením vašich žalúzií. Čistí totiž dva lemy z oboch strán zároveň. Nezašpiníte si ruky ani okno. Nástavec môžete prať v práčke. Dodávame vo viacerých farebných prevedeniach bez možnosti výberu.Rozmery: cca 22 x 4,5 cm


 • Vileda Náhrada na mop 1.2 Spray Max
  Vileda Náhrada na mop 1.2 Spray Max

  Náhradný obojstranný umývací návlek k mopu 1.2. Spray Max, ktorý možno počas upratovania ľahko otočiť na druhú, čistú stranu a môžete v upratovaní bez zdržania..

  8.19 €
 • Spontex Mop Microwiper extra set
  Spontex Mop Microwiper extra set

  Spontex Mop Microwiper extra set. Súčasťou setu je otočná hlava, náhrada z mikrovlákna a abrazívna náhrada. Teleskopická tyč je dlhá 130 cm, ale možno ju prenastaviť..

  16.69 €
 • Leifheit Clean Twist extra soft XL upratovací set 52015
  Leifheit Clean Twist extra soft XL upratovací set 52015

  Uľahčite si upratovanie s novým rotačným upratovacím setom od osvedčeného výrobcu Leifheit. Set je určený pre umývanie podláh bez kontaktu rúk a špinavej vody. Je..

  45.29 €
 • Leifheit Stěrka na dlažbu Classic s teleskopickou tyčí 56421
  Leifheit Stěrka na dlažbu Classic s teleskopickou tyčí 56421

  Efektívne stieranie vody bez šmúh dokáže táto stierka na dlažbu HAUSREIN značky Leifheit s nastaviteľnou rukoväťou (80 - 137 cm).Vlastnosti: pre jednoduché stieranie..

  12.99 €Doporučujeme prachovky. V tejto kategórii: dom a záhrada | domácnosť | Čistiace prostriedky pre domácnosť | upratovacie pomôcky sa nachádza kefa na ŽalÚzie!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt