Dino Diamantový les Dětská hra

Dino Diamantový les Dětská hra

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Hračky
Dodavateľ:4HOME
Cena:13.49 €
Cena bez DPH:11.24 €
Dostupnosť:skladom
Dino Diamantový les Dětská hra 5 (100%) 24 x hodnotené

Premeňte sa na trpaslíkov v originálnej detskej hre od českého autora. Čaká vás napínavá pátracia akcia v temnom lese. Hľadať budete štyri farebné diamanty a ak je ako prvý nájdete práve vy, máte vyhrané. Ako v hre vyzerá temnota? Počas jedného ťahu sa vám bude odkrývať vždy len niekoľko málo políčok, postupne ich budete preskúmavať a hľadať drahokamy. Čoby trpaslíci si v Diamantovom lese prejdete štôlne, skaly, močiare, objavíte poklady a stretnete tiež nevyspytateľné rarášky. Balenie obsahuje: 81x hrací dielik, 16x diamant, 15x žetón vybavenie, 4x figúrka trpaslík, 4x stojanček k figurkám, 1x kocka s bodmi, 1x kocka so symbolmi


 • Bonaparte Spoločenská hra Grabolo Stragoo
  Bonaparte Spoločenská hra Grabolo Stragoo

  Táto rýchla postrehová hru zabaví vás i vašich priateľov. Kocky určia kombináciu farby a čísla, hráč musí rýchlo reagovať a zobrať zo stola kartu spĺňajúcu..

  8.99 €
 • Spoločenská hra Človeče nehnevaj sa
  Spoločenská hra Človeče nehnevaj sa

  Legendárna doskovka je jedinou hrou, pri ktorej je povolené sa hnevať! Môže začať mierumilovným presúvaním figúrok do domčeka, avšak pri prvom vyhodení panáčika z hry..

  6.99 €
 • Trefl Čierny Peter Minnie Mouse
  Trefl Čierny Peter Minnie Mouse

  Vďaka týmto zábavným kartám sa deti nebudú nudiť doma ani na cestách. A ako sa táto obľúbená hra hrá? Rozdajú sa všetky karty a kto získa dvojicu s rovnakým..

  3.49 €
 • Spoločenská hra Farma
  Spoločenská hra Farma

  Tento súbor náučno-logických spoločenských hier obsahuje komponenty pre štyri hry, vrátane pexesa. Sú určené pre deti vo veku od 4 rokov. S ich pomocou získajú deti..

  4.99 €
 • Spoločenská hra Potraviny, 4 logické hry, 29 x 20 x 4 cm
  Spoločenská hra Potraviny, 4 logické hry, 29 x 20 x 4 cm

  Súbor náučno-logických spoločenských hier Potraviny obsahuje súčasti pre štyri základné hry. Pomocou týchto hier získajú deti veselým a hravým spôsobom poznatky a..

  4.49 €
 • Trefl Stolná hra Ego
  Trefl Stolná hra Ego

  Zisti, ako dobre poznáš svojich priateľov. Vyber si jednu zo 400 originálnych otázok a prečítaj ju nahlas. Bez toho, aby si ostatným ukázal alebo povedal svoju odpoveď,..

  23.49 €
 • Trefl Vzdelávacia hra Malý objaviteľ Hodiny
  Trefl Vzdelávacia hra Malý objaviteľ Hodiny

  Táto skvelá Vzdelávacia hra naučí vaše ratolesti hodinám. Hra spočíva v zostavovaní dvoch kartičiek, na ktorých je vždy určitá denná doba a činnosť, ktorá s ňou..

  8.99 €
 • Dino Súbor 100 hier
  Dino Súbor 100 hier

  Nie ste šampiónom na šach? Nevadí. V tejto krabici nájdete ešte 99 ďalších disciplín, v ktorých môžete excelovať! Tešte sa na Dámu, Mlyn a Človeče na najrôznejšie..

  9.49 €
 • Stolná hra BONAPARTE Šach drevené
  Stolná hra BONAPARTE Šach drevené

  Zahrajte si túto obľúbenú hru, ktorá je celosvetovo veľmi uznávaná a dokonca je považovaná za športovú disciplínu. Cieľom je dať protivníkovmu kráľovi mat. Je..

  8.99 €


 • Spoločenská hra Les
  Spoločenská hra Les

  Tento súbor náučno-logických spoločenských hier obsahuje komponenty pre štyri hry. Sú určené pre deti vo veku od 4 rokov. S ich pomocou získajú deti veselým a hravým..

  3.99 €
 • Dino Cestovná spoločenská hra Poznaj vlajky, 13 x 13 x 4 cm
  Dino Cestovná spoločenská hra Poznaj vlajky, 13 x 13 x 4 cm

  Poznávajte cudzokrajné krajiny aj vo chvíľach, kedy ste doma. Rýchla vedomostná a postrehová hra, pri ktorej si precvičíte spoznávanie vlajok a základných reálií o..

  7.99 €
 • Orion 3-dielna detská jedálenská súprava Dino
  Orion 3-dielna detská jedálenská súprava Dino

  Orion 3-dielna detská jedálenská súprava Dino s roztomilým motívom poteší vaše deti. Je vyrobená z kvalitného plastu. Riad možno použiť do mikrovlnnej rúry a umývať..

  9.99 €
 • Trefl Detská hra Zber húb s rodinou Treflíkov
  Trefl Detská hra Zber húb s rodinou Treflíkov

  Pripravte sa na krásny deň v lese pri hubárčení s rodinou Treflíkov. Kto z vás bude šikovnejší a podarí sa mu nazbierať najviac hríbikov? Les v krajině Treflíkov je..

  13.49 €
 • Dakls Vianočná obliečka Les, 40 x 40 cm
  Dakls Vianočná obliečka Les, 40 x 40 cm

  Aj drobné nenápadné doplnky môžu dodať celej miestnosti štýl alebo ju jednoducho oživiť. Obliečka na vankúš vám umožní zmenu interiéru v závislosti na..

  5.49 €

Doporučujeme ostatné spoločenské hry. V tejto kategórii: detský tovar | hračky | spoločenské hry sa nachádza dino diamantový les dětská hra!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt