Detské plastové pieskovisko s plachtou, pr. 120 cm

Detské plastové pieskovisko s plachtou, pr. 120 cm

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Hračky
Dodavateľ:4HOME
Cena:97.99 €
Cena bez DPH:81.66 €
Dostupnosť:skladom
Detské plastové pieskovisko s plachtou, pr. 120 cm 2,25 (45%) 24 x hodnotené

Kúpte svojim deťom toto krásne pieskovisko, ktoré môžete využiť na záhrade s pieskom alebo v interiéri s loptičkami, ktoré nie sú súčasťou balenia. Horné časti dielov sú rozšírené pre pohodlnejšie sedenie. Hrana unesie aj dospelého človeka s hmotnosťou 70 kg. Na zimu možno pieskovisko jednoducho zložiť a rozobrať. Je vyrobené z kvalitného, pevného materiálu, na ktorý nie je potrebné žiadna povrchová úprava ako u drevených pieskovísk.Súčasťou výrobku je aj plachta s okami, ktorá sa navlečú na skrutky. Plachta zamedzí vstupu zvierat na pieskovisko a jeho znečistenu napríklad od opadaného lístia. Pieskovisko nemá dno.


 • Mlynček na piesok 27 cm
  Mlynček na piesok 27 cm

  Farebný plastový mlynček nesmie chýbaať v zbierke hračiek na piesok vašich ratolestí! Nasypte piesok do nádoby v hornej časti mlynčeku a uvidíte ten fičák! Výška..

  5.49 €
 • Woody Houpací kruh zelenočervený (průměr 83 cm)
  Woody Houpací kruh zelenočervený (průměr 83 cm)

  Hojdačka pre zábavu i relaxáciu. Sedák je vypletený povrazovou sieťou, kovový rám je tiež chránený povrazom. Použitý materiál umožňuje komfortný odpočinok i..

  59.99 €
 • Detský hrací set do vody Pirate 20 ks, 30 x 30 x 59 cm
  Detský hrací set do vody Pirate 20 ks, 30 x 30 x 59 cm

  Tento zábavný set skráti vašim deťom dlhú chvíľu na pláži alebo pri bazéne. Môžu si postaviť pirátsku loď, v sade je aj lopatka a malé hrabličky...

  12.49 €
 • Dolu Veľký bowlingový set v sieťke
  Dolu Veľký bowlingový set v sieťke

  Bowlingový set v sieťke je ako stvorený pre malých hráčov! Vyrobené z kvalitného a odolného materiálu. Set obsahuje 6 kolkov: 2x žltá, 2x modrá a 2x červená a 2x..

  8.49 €
 • Woody Hádzanie krúžkov
  Woody Hádzanie krúžkov

  Zábavný spôsob, ako trénovať obratnosť. Cieľom je hádzať 5 pletených povrazových krúžkov na drevený kríž s tyčkami a získať čo najviac bodov...

  9.99 €
 • Woody Hojdačka pre najmenších
  Woody Hojdačka pre najmenších

  Hojdačka pre najmenšie deti je vyrobená z masívneho dreva. Vybavená bezpečnostnou ohrádkou a popruhom umiestneným medzi nohami dieťaťa, ktorý zabraňuje vykĺznutiu..

  16.99 €Doporučujeme pieskoviská. V tejto kategórii: detský tovar | hračky | hry na záhradu sa nachádza detské plastové pieskovisko s plachtou, pr. 120 cm!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt