Beurer BEU-BY76 digitálny parný sterilizátor

Beurer BEU-BY76 digitálny parný sterilizátor

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Starostlivosť o dieťa
Dodavateľ:Beurer
Cena:45.69 €
Cena bez DPH:38.08 €
Dostupnosť:skladom
Beurer BEU-BY76 digitálny parný sterilizátor 4,5 (90%) 24 x hodnotené

Pomocou Beurer BEU-BY76 digitálneho parného sterilizátora môžete horúcou parou sterilizovať príslušenstvo, ktoré používate na kŕmenie svojho bábätka a tiež menšie hračky, pri ktorých výrobca uvádza možnosť vyvarenia.Vlastnosti a špecifikácie: digitálny parný sterilizátor prístroj vhodný pre všetky obvyklé dojčenské fľaše rýchly a vysoko efektívny ponúka nasledujúce funkcie:            sterilizácia až 6 fliaš a príslušenstva po dobu 7 minút            zachovanie sterility predmetov v neotvorenej nádobe až 3 hodiny odstránenie všetkých škodlivých baktérií, bez chemických prísad LED displej indikujúci zostávajúci čas sterilizácie optický a akustický signál automatické vypnutie nízka spotreba energie (220-240 V) 50/60 Hz, 500 WObsah balenia: parný sterilizátor, vyberatelná mriežka na fľaše, upevňovacia pomôcka, tyč, kôš na malé diely a kliešte, kliešte, 120 ml odmerka, návod na použitie


 • Beurer BEU-BY84 detská pestúnka
  Beurer BEU-BY84 detská pestúnka

  Beurer BEU-BY84 detská pestúnka vám vždy poskytne bezpečný pocit, že ste tu pre vaše dieťa, aj keď nie ste v bezprostrednej blízkosti. Detská pestúnka sa stane..

  62.99 €
 • BAYBY BBP 1000 Manuálna 2-fázová odsávačka mlieka
  BAYBY BBP 1000 Manuálna 2-fázová odsávačka mlieka

  Manuálna odsávačka mlieka BAYBY BBP 1000 patrí do základnej výbavy všetkých dojčiacich mamičiek. Pomáha riešiť aktuálne nedostatok alebo nadbytok materského mlieka,..

  20.99 €
 • Twistshake 2-dielna sada cumlíkov 0-6 m, ružová a fialová
  Twistshake 2-dielna sada cumlíkov 0-6 m, ružová a fialová

  Twistshake cumlíky vyrobené pre upokojenie vášho bábätka. Štyri veľké otvory pomáhajú udržať pokožku v suchu a predchádzať jej podráždeniu. Twistshake použil..

  6.99 €
 • New Baby ABC Brilliant Star zelená
  New Baby ABC Brilliant Star zelená

  Detské chodítko v modernom dizajne, so štyrmi silikónovými kolieskami a bezpečnostnými podložkami, pomáha dieťaťu so stabilitou pri chôdzi a zároveň prináša svet..

  61.49 €
 • Dolu Detská toaleta, ružová
  Dolu Detská toaleta, ružová

  Doprajte vašim deťom komfort a zábavu zároveň. Táto verná kópia toalety pre dospelých je skvelou variantou pre najmenšie deti, ktoré už chcú chodiť na ozajstný záchod..

  22.99 €
 • Tega Detské protišmykové stúpadlo Bunny mätová, 31 x 22 x 14 cm
  Tega Detské protišmykové stúpadlo Bunny mätová, 31 x 22 x 14 cm

  Kúpte svojim deťom toto protišmykové detské stúpadlo, vďaka ktorému sa bezpečne dostanú k umývadlu pri čistení zúbkov alebo im pomôže pri prvých pokusoch pri..

  8.99 €
 • Tega Detská vanička s výpusťou Lux Bunny mätová, 102 cm
  Tega Detská vanička s výpusťou Lux Bunny mätová, 102 cm

  Kúpte si tohto praktického pomocníka a doprajte svojmu bábätku pohodlie pri kúpaní s touto luxusnou anatomicky tvarovanou vaničkou s obrázkom zajačikov. Na okrajoch má..

  16.49 €
 • New Baby Natalie buk Prírodná
  New Baby Natalie buk Prírodná

  Doprajte vášmu bábätku zdravý a pohodlný spánok. Táto krásna postieľka klasických rozmerov s oblúkmi na čelách a vyrezávaným motívom je vyrobená z bukového dreva..

  106.99 €
 • Bambusové plienky „pre dievčatá“
  Bambusové plienky „pre dievčatá“

  Bambusové plienky dodajú vášmu dieťaťu dokonalý komfort a hygienu. Bambusové vlákno je antibakteriálne, protiplesňové, vysoko priedušné. Vkladacie plienky majú vysoko..

  12.99 €
 • Kefka a hrebienok s prírodným vlasom Akuku sova biela
  Kefka a hrebienok s prírodným vlasom Akuku sova biela

  Túto kefku s prírodným vlasom môžete použiť na citlivú detskú hlavičku už od narodenia. Jemne masíruje pokožku hlavy bábätka a tak podporuje prekrvenie pokožky a..

  3.99 €


 • Beurer BEU-OT20 digitálny ovulačný teplomer
  Beurer BEU-OT20 digitálny ovulačný teplomer

  Vďaka Beurer BEU-OT20 digitálnemu ovulačnému teplomeru môžete plánovať svoje rodičovstvo v súlade s prírodou. Teraz budete mať vaše plodné a neplodné dni pod..

  15.99 €
 • Beurer BEU-HM55 digitálny vlhkomer a teplomer
  Beurer BEU-HM55 digitálny vlhkomer a teplomer

  Meteostanica Beurer BEU-HM55 vám umožní sledovať nielen teplotu doma a vonku, ale tiež aj mieru vzdušnej vlhkosti. Dlhodobo monitoruje stav a informuje vás pomocou farebnej..

  47.49 €
 • Beurer BEU-BY40 elektrická odsávačka materského mlieka
  Beurer BEU-BY40 elektrická odsávačka materského mlieka

  Materské mlieko je najprirodzenejšou stravou, ktorú môžete vášmu bábätku dopriať. Či už zo zdravotných, estetických, či praktických dôvodov potrebujete odsávať..

  81.49 €
 • Beurer BEU-LA20 aróma difuzér
  Beurer BEU-LA20 aróma difuzér

  Malý, šikovný, a predsa stabilný aróma difuzér Beurer BEU-LA20 sa stane praktickým aj užitočným pomocníkom v každej domácnosti. Dizajnový doplnok, ktorý tiež ozdobí..

  32.49 €
 • Beurer BEU-HD75 vyhrievacia deka Nordic
  Beurer BEU-HD75 vyhrievacia deka Nordic

  Vyhrievacia deka Beurer HD75 z príjemného fleecového materiálu, ktorý je šetrný k pokožke. Deka je priedušná, má 6 nastavení teploty a patentovaný systém regulácie..

  94.99 €
 • Beurer BEU-BY11FR detský teplomer Žabka
  Beurer BEU-BY11FR detský teplomer Žabka

  U rastúceho bábätka záleží naozaj na všetkom, u chorého to platí dvojnásobne. Meranie teploty vášho bábätka by malo byť čo najjednoduchšie, najrýchlejšie a..

  9.99 €
 • Beurer BEU-HC60 sušič vlasov
  Beurer BEU-HC60 sušič vlasov

  Beurer BEU-HC60 sušič vlasov - energeticky úsporný sušič vlasov s dotykovým senzorom. Praktický a užitočný pomocník pre každého člena domácnosti.Vlastnosti a..

  34.99 €
 • Beurer BEU-MS 01 mechanická osobná váha
  Beurer BEU-MS 01 mechanická osobná váha

  Mechanická váha BEURER MS 01 vyniká svojou kvalitou a jednoduchým používaním. Praktická váha, sa hodí pre každého, kto dbá o svoje zdravie, ktorého neoddeliteľnou..

  17.99 €
 • Beurer BEU-BY90 digitálna dojčenská váha
  Beurer BEU-BY90 digitálna dojčenská váha

  Beurer BEU-BY80 digitálna dojčenská váha vám umožní sledovať aj malú zmenu hmotnosti vášho bábätka. Praktický a užitočný pomocník pre každú mamičku.Vlastnosti a..

  78.99 €
 • Beurer BEU-BY11MO detský teplomer Opica
  Beurer BEU-BY11MO detský teplomer Opica

  U rastúceho bábätka záleží naozaj na všetkom, u chorého to platí dvojnásobne. Meranie teploty vášho bábätka by malo byť čo najjednoduchšie, najrýchlejšie a..

  9.99 €
 • Beurer BEU-BS55 kozmetické zrkadlo
  Beurer BEU-BS55 kozmetické zrkadlo

  Bez obojstranného kozmetického zrkadla Beurer BEU-BS55 sa nezaobíde žiadna žena. Otočné okrúhle stolné zrkadlo vyniká moderným dizajnom lesklej striebornej farby, vysoko..

  40.49 €

Doporučujeme sterilizátory a ohrievače fliaš. V tejto kategórii: pre deti | starostlivosť o dieťa sa nachádza beurer beu-by76 digitálny parný sterilizátor!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt