Bayby BBW 2000 Ohrievač dojčenských fliaš 3v1

Bayby BBW 2000 Ohrievač dojčenských fliaš 3v1

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Starostlivosť o dieťa
Dodavateľ:Bayby
Cena:32.99 €
Cena bez DPH:27.49 €
Dostupnosť:skladom
Bayby BBW 2000 Ohrievač dojčenských fliaš 3v1 5 (100%) 26 x hodnotené

Multifunkčný ohrievač BAYBY BBW 2000 pre ohriatie mlieka, príkrmov aj sterilizáciu je nadštandardom, ktorý nemá na trhu konkurenciu.Špecifikácia: jednoduchá obsluha ohrievač dojčenských fliaš ohrievač detskej stravy sterilizácia doplnkov pre kŕmenie (cumlíky, savičky a iné) tri úrovne nastavenia teploty - 40 °C, 70 °C a 100 °CSvetelná kontrolka svieti, než vodný kúpeľ v ohrievači dosiahne požadovanú teplotu, potom zhasne. Dojčenskú fľašu jednoducho vložte do ohrievača. Pre detskú stravu ohrievač disponuje presne padnúcou miskou, v ktorej jedlo ohrejete. A pre sterilizáciu do vane prístroja nalejte 180 ml vody a priamo vložíte treba cumlíky, priklopte perfektne padnúcim viečkom a aspoň 5 minút nechajte sterilizovať.Celý prístroj je zdravotne nezávadný a žiadna zo súčastí neobsahuje BPA (Bisfenol A).


 • Beurer BEU-BY84 detská pestúnka
  Beurer BEU-BY84 detská pestúnka

  Beurer BEU-BY84 detská pestúnka vám vždy poskytne bezpečný pocit, že ste tu pre vaše dieťa, aj keď nie ste v bezprostrednej blízkosti. Detská pestúnka sa stane..

  62.99 €
 • BFB 6111 FĽAŠA S UŠKOM 12M BAYBY
  BFB 6111 FĽAŠA S UŠKOM 12M BAYBY

  Myslite aj na vašich najmenších. So šikovnou fľašou nebudete plakať nad rozliatym mliekom. Netečúca trénovacia fľaša s úchytmi pre hladký prechod od dojčenia alebo..

  6.99 €
 • BAYBY BBP 1000 Manuálna 2-fázová odsávačka mlieka
  BAYBY BBP 1000 Manuálna 2-fázová odsávačka mlieka

  Manuálna odsávačka mlieka BAYBY BBP 1000 patrí do základnej výbavy všetkých dojčiacich mamičiek. Pomáha riešiť aktuálne nedostatok alebo nadbytok materského mlieka,..

  20.99 €
 • Twistshake 2-dielna sada cumlíkov 0-6 m, ružová a fialová
  Twistshake 2-dielna sada cumlíkov 0-6 m, ružová a fialová

  Twistshake cumlíky vyrobené pre upokojenie vášho bábätka. Štyri veľké otvory pomáhajú udržať pokožku v suchu a predchádzať jej podráždeniu. Twistshake použil..

  6.99 €
 • TEGA Detský nočník Bunny biely
  TEGA Detský nočník Bunny biely

  Kúpte svojim deťom tento skvelý nočník s obrázkom zajačikov, ktorý je nenahraditeľnou pomôckou v období prechodu z plienok na toaletu. Po vykonaní potreby hrá melódiu...

  6.49 €
 • Tega Lehátko na kúpanie aqua modré
  Tega Lehátko na kúpanie aqua modré

  Toto praktické kúpacie lehátko s obrázkami umiestnite do vaničky a tým zaistíte bezpečie a pohodlie vášho dieťatka. Vďaka anatomickému tvaru pomáha pri pridržiavaní..

  7.49 €Doporučujeme sterilizátory a ohrievače fliaš. V tejto kategórii: pre deti | starostlivosť o dieťa sa nachádza bayby bbw 2000 ohrievač dojčenských fliaš 3v1!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt