XBOX GAME PASS 6 MESIACE DIGITALNY PRODUKT

XBOX GAME PASS 6 MESIACE DIGITALNY PRODUKT

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Gaming zóna
Dodavateľ:MICROSOFT
Cena:59.99 €
Cena bez DPH:49.99 €
Dostupnosť:skladom
XBOX GAME PASS 6 MESIACE DIGITALNY PRODUKT 3,25 (65%) 18 x hodnotené

 . Tento tovar NIE JE krabicová verzia. Kód je možne zaslať len cez email a to bezplatne s platbou vopred na účet alebo okamžitou platbou cez VIAMO, Cardpay,VUBpay,Tatrapay.. Tento produkt nie je TRIAL. To znamená, že kód sa dá


 • XBOX ONE SOUTH PARK: THE FRACTURED BUT WHOLE
  XBOX ONE SOUTH PARK: THE FRACTURED BUT WHOLE

  Prichádza pokračovanie skvelého RPG South Park: The Stick of Truth. Hráči opäť zaujmú rolu nového dieťaťa a pridajú sa k obľúbencom ako Stan, Kyle, Kenny, či Cartman a..

  37.99 €
 • XBOX ONE TEKKEN 7
  XBOX ONE TEKKEN 7

  Zatnite päste a pripravte sa na ultimátne súboje na next-gen konzolách. Hra Tekken 7 je poháňaná Unreal Enginom 4 a prichádza s ďalším turnajom kráľa železnej päste. S..

  39.99 €
 • XBOX ONE VIKINGS WOLVES OF MIDGARD
  XBOX ONE VIKINGS WOLVES OF MIDGARD

  Hra Vikings – Wolves of Midgard tě přenese na Pobřeží Midgardu, světa založeného na vikinské mytologii a historii. Utkej se s obávaným Jotanem, hordami děsivých..

  39.99 €
 • XBOX ONE PRO EVOLUTION SOCCER 2018 PREMIUM EDITION
  XBOX ONE PRO EVOLUTION SOCCER 2018 PREMIUM EDITION

  Svetovo preslávená kvalita hry bola jemne vyladená a zdokonalená, aby vytvorila autentickosť krásnej hry vrátane realistickejšieho herného tempa. Strategické driblovanie dáva..

  39.99 €
 • XBOX ONE MONSTER ENERGY SUPERCROSS THE OFFICIAL VIDEOGAME
  XBOX ONE MONSTER ENERGY SUPERCROSS THE OFFICIAL VIDEOGAME

  Zúčastníte sa najprestížnejších pretekov AMA Supercross a FIM World Championship.. Hra funguje na Unreal Engine 4 , vďaka čomu si môžete užiť atmosféru..

  44.99 €
 • XBOX ONE VAMPYR
  XBOX ONE VAMPYR

  S nesmrteľnosťou prichádzajú obete.. Zakrádajte sa nemocou posadnuté ulice v hre Vampyr, temnom atmosférickom akčnom RPG. Hra sa odohráva v Británii zo začiatku dvadsiateho..

  44.99 €
 • XBOX ONE BATTLEFIELD V
  XBOX ONE BATTLEFIELD V

  Ponorte sa do najväčšieho konfliktu v dejinách ľudstva pomocou Battlefield 5. Séria sa vracia späť k jej začiatkom a ukazuje nám krutú druhu svetovú vojnu. Vyskúšate si..

  44.99 €
 • XBOX ONE RESIDENT EVIL 2
  XBOX ONE RESIDENT EVIL 2

  Vracia sa žáner definujúce majstrovské dielo, Resident Evil 2, hra je kompletne prerobená pre lepší herný zážitok. Vďaka RE Engine, ponúka Resident Evil 2 nový pohľad na..

  47.99 €
 • XBOX ONE SEKIRO: SHADOWS DIE TWICE
  XBOX ONE SEKIRO: SHADOWS DIE TWICE

  Presekajte sa k vlastnej ceste za pomstou v novej adventúre od vývojárov z FromSoftware, tvorcov BloodBorne a série Dark Souls.. V hre Sekiro: Shadows Die Twice hráte v úlohe..

  56.99 €Doporučujeme xbox live. V tejto kategórii: mobily, pc, hry a kancelária | gaming zóna | predplatené karty sa nachádza xbox game pass 6 mesiace digitalny produkt!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt