SLEDOVANIETV ANDROID TV BOX

SLEDOVANIETV ANDROID TV BOX

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Príslušenstvo k TV
Dodavateľ:AndreaShop
Cena:99.99 €
Cena bez DPH:83.33 €
Dostupnosť:skladom
SLEDOVANIETV ANDROID TV BOX 5 (100%) 26 x hodnotené

ANDROID TV BOX . Android v televízii s podporou rozlíšenia až 4K . Box okrem HDMI výstupu disponuje celým radom vstupných portov, ako USB alebo slot na pamäťovú kartu. Môžete sa tak pohodlne pozerať na domáce videá alebo fotky z


 • GOOGLE CHROMECAST WITH GOOGLE TV
  GOOGLE CHROMECAST WITH GOOGLE TV

  PREHRÁVAČ . Nový Chromecast 4 je kompletný revíziou pôvodného Chromecastu 3 a každá zmena - okrem vyššie ceny - je zmenou k lepšiemu. Pridáva dlho chýbajúce diaľkové..

  79.00 €
 • CARNEO TIVII ANDROID SMART TV BOX
  CARNEO TIVII ANDROID SMART TV BOX

  ANDROID TV . CARNEO TiVii Android Smart TV Box premení váš domáci televízor na moderný Smart TV s prístupom k internetu prostredníctvom vstavaného WiFi adaptéra. Sťahujte..

  89.00 €
 • CELLULARLINE BTSPKUFOCONFERENK UFO CONFERENCE BEZDR REPROD PRE KONFER HOVORY CIERNY
  CELLULARLINE BTSPKUFOCONFERENK UFO CONFERENCE BEZDR REPROD PRE KONFER HOVORY CIERNY

  KONFERENČNÝ REPRODUKTOR . Bezdrôtový reproduktor CellularLine je vhodný pre konferenčné hovory viacerých účastníkov. Využijete ho najmä pri firemných poradách, ale aj..

  59.99 €
 • JBL GO3 BLUE CORAL
  JBL GO3 BLUE CORAL

  PRENOSNÝ BEZDRÔTOVÝ REPRODUKTOR . Zoberte a choďte . Reproduktor JBL Go 3 sa vyznačuje výrazným štýlom a bohatým zvukom JBL Pro Sound. Vďaka novému pútavému okrajovému..

  39.90 €
 • JBL XTREME 2 GUN METAL
  JBL XTREME 2 GUN METAL

  PRENOSNÝ BEZDRÔTOVÝ REPRODUKTOR . Uvoľnite silný zvuk kdekoľvek. . JBL Xtreme 2 je dokonalý prenosný Bluetooth reproduktor, ktorý bez námahy poskytuje dynamický a..

  199.00 €
 • JBL CLIP 4 BLACK
  JBL CLIP 4 BLACK

  BLUETOOTH REPRODUKTOR . Zaveste a prehrávajte. . Štýlový, prenosný a vodotesný. Sviežo vyzerajúci reproduktor JBL Clip 4 prináša prekvapivo bohatý zvuk JBL Original Pro..

  59.00 €
 • JBL CLIP 4 BLUE
  JBL CLIP 4 BLUE

  BLUETOOTH REPRODUKTOR . Zaveste a prehrávajte. . Štýlový, prenosný a vodotesný. Sviežo vyzerajúci reproduktor JBL Clip 4 prináša prekvapivo bohatý zvuk JBL Original Pro..

  59.00 €Doporučujeme multimediálne centrá. V tejto kategórii: príslušenstvo | príslušenstvo k tv sa nachádza sledovanietv android tv box!
© 2022 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt