LEGO® Super Mario ™ 71365 Závodisko S Piran - Rozširujúci Set

LEGO® Super Mario ™ 71365 Závodisko s Piran - rozširujúci set

Viac informácií >>

Informácie o prudukte:
Kategória: LEGO®
Dodavateľ:LEGO®
Cena:30.62 €
Cena bez DPH:25.52 €
Dostupnosť:skladom
LEGO® Super Mario ™ 71365 Závodisko s Piran - rozširujúci set 2,75 (55%) 29 x hodnotené

Deti pridajú rozširujúce set Závodisko s pirane (71365) ku svojmu štartovaciemu setu LEGO® Super Mario ™ Dobrodružstvo s Mariom (71360) a zmerajú sily s kamarátmi, kto je na hojdačke šikovnejší. Vlastnosti: Zberateľská stavebnica obsahuje zostaviteľný model hojdačky, na ktorú možno postaviť LEGO® Maria (figúrka nie je súčasťou balenia). Hráči sa musia rýchlo hojdať, aby získali mince, ale beda im, či narazia do piraňových rastlín na stranách! Akčný kocka umožní hráčom získať viac času na priechod úrovne. V stavebnici ďalej nájdete figúrky Goomba a Koop Troop, z ktorých môže LEGO® Mario ™ získať ešte viac mincí. LEGO® stavebnice sa 217 dielikmi predstavuje zábavný darček k narodeninám či inej príležitosti pre deti od 7 rokov. Tí sa pustí do stavanie vlastných jedinečných úrovní a trénovanie nových zručností, ktoré im pomôžu pozbierať čo najviac mincí. Model v základnom rozloženie meria cez 12 cm na výšku, 27 cm na šírku a 23 cm do hĺbky. Možno ho prestavovať a kombinovať so štartovacím setom a ďalšími rozširujúcimi stavebnicami LEGO® Super Mario ™. Pre túto kreatívnu stavebnici nie sú potrebné žiadne batérie – ožije v kombinácii s LEGO® figúrkou Maria zo štartovacieho setu. Súčasťou stavebnice je zrozumiteľný návod, takže deti smelo a bez pomoci zvládnu model zostaviť. Bezplatná aplikácia LEGO® Super Mario ™ ponúka digitálny návod na stavanie, skvelé nástroje pre interaktívne zobrazovanie modelov, nápady na kreatívne hranie a veľa ďalšieho. Zoznam kompatibilných zariadení sa systémom Android a iOS nájdete na stránkach LEGO.cz/devicechec­k. Zberateľské stavebnice LEGO® Super Mario ™ prinášajú kultové postavičku do reálneho sveta a dávajú deťom a všetkým fanúšikom veľa možností, ako rozširovať, prestavovať, prispôsobovať a vytvárať zábavné herné výzvy. K rozpájanie LEGO® kociek nebudete potrebovať nadprirodzené sily super hviezdy! Spĺňajú tie najvyššie odborové štandardy zaručujúci dokonale ľahké spájanie a vždy spoľahlivo drží. LEGO® kocky a dieliky púšťame na zem, drvíme, krútime, zahrievame a starostlivo analyzujeme, aby sme zaistili, že každá LEGO stavebnice spĺňa tie najvyššie bezpečnostné štandardy.


 • LEGO® Super Mario ™ 71368 Toadův lov pokladov - rozširujúci set
  LEGO® Super Mario ™ 71368 Toadův lov pokladov - rozširujúci set

  Rozširujúci set Toadův lov pokladov (71368) deťom umožní obohatiť štartovacie stavebnicu LEGO® Super Mario ™ Dobrodružstvo s Mariom o obľúbené postavičky, akčné kocky..

  68.90 €
 • LEGO® City 60245 Lúpež s monster truckom
  LEGO® City 60245 Lúpež s monster truckom

  Prásk! Spiace ostrahu banky práve prebudila rána! Big Betty a jej ľstivý komplic vybavili super výkonný monster truck obrovským magnetom. A práve vytrhli sejf zo steny banky!..

  49.76 €
 • LEGO® City 60253 Zmrzlinárske auto
  LEGO® City 60253 Zmrzlinárske auto

  Cink cink! To je dobrota! Zmrzlinárske auto dorazilo do LEGO® City! Dajte si ešte jedno koliesko na vašom parádnym skateboarde, potom otočte doska, zložte si helmu a vydajte sa..

  19.13 €
 • LEGO® City Koľajnice
  LEGO® City Koľajnice

  Rozšír svoju železnicu s touto sadou 60205 Koľaje od LEGO® City. Táto sada obsahuje 8 rovných častí, 4 zákruty a 8 ohybných dielov koľají a predstavuje tak perfektný..

  17.99 €
 • LEGO® DUPLO® 10882 Koľajnice
  LEGO® DUPLO® 10882 Koľajnice

  Otvorte dvere nekonečným možnostiam a postavte si s vašimi najmenšími suprová trať pre vaše nové alebo existujúce DUPLO vláčiky s touto sadou 10882 Koľaje od LEGO®..

  19.99 €Doporučujeme . V tejto kategórii: lego® sa nachádza lego® super mario ™ 71365 závodisko s piran - rozširujúci set!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt