LEGO® Super Mario ™ 71363 Púštna Poke - Rozširujúci Set

LEGO® Super Mario ™ 71363 Púštna Poke - rozširujúci set

Viac informácií >>

Informácie o prudukte:
Kategória: LEGO®
Dodavateľ:LEGO®
Cena:19.13 €
Cena bez DPH:15.94 €
Dostupnosť:skladom
LEGO® Super Mario ™ 71363 Púštna Poke - rozširujúci set 3,25 (65%) 23 x hodnotené

Rozširujúci set Púštne Poke (71363) deťom umožní obohatiť štartovací set LEGO® Super Mario ™ Dobrodružstvo s Mariom o napínavé súboje a nestabilný kladivo. Ideálne pre zápolení s kamarátmi. Vlastnosti: Táto stavebnica obsahuje otočné kladivo, ktoré LEGO® Mario ™ (figúrka nie je súčasťou balenia) použije na to, aby zrazil zostaviteľného nepriateľa Pokeyho, a navyše nechýba figúrka Montyho Molea – keď ho porazíte, získate odmeny. Keď LEGO Maria (figúrka nie je súčasťou balenia) umiestnite na otočné kladivo, rozoznie sa hudba, a akonáhle hrdina skočí na niektorú zo 3 akčných kociek, spustí sa zábavná reakcie – na každej kocke iná. Táto kreatívna LEGO® stavebnica so 180 dielikmi skvele poslúži ako zábavný darček k narodeninám či inej príležitosti pre deti vo veku od 6 rokov, ktoré vlastní štartovací set Dobrodružstvo s Mariom. Rozširujúci set je inšpiruje k stavaniu a prispôsobenie vlastné jedinečné herné úrovne. Model v základnom rozložení meria cez 12 cm na výšku, 21 cm na šírku a 12 cm do hĺbky. možno ho prestavovať a kombinovať so štartovacím setom a ďalšími rozširujúcimi stavebnicami LEGO® Super Mario ™. Táto stavebnica nevyžaduje žiadne batérie – ožije pri hraní so štartovacím setom Dobrodružstvo s Mariom. Súčasťou setu je zrozumiteľný návod, takže deti smelo a bez pomoci zvládnu model zostaviť. Bezplatná aplikácia LEGO® Super Mario ™ ponúka digitálny návod na stavanie, inšpiráciu ohľadom kreatívnych možností hranie a bezpečnú platformu pre zdieľanie nápadov. zoznam kompatibilných zariadenia so systémom Android a iOS nájdete na stránkach LEGO.cz/devicechec­k. Zberateľské stavebnice LEGO® Super Mario ™ privádza legendárnu postavičku do reálneho sveta. fanúšikom umožňujú rozširovať a prestavovať vlastné úrovne, a tvoriť tak jedinečné výzvy pre jedného hráča alebo súťaže pre priateľov a rodinu. K rozpájanie LEGO® kociek stavitelia nepotrebujú nadprirodzené sily super hviezdy! Už od roku 1958 naša kocky spĺňajú tie najvyššie odborové štandardy zaručujúce konzistenciu a kompatibilitu. LEGO® kocky a dieliky podrobujeme všetkým predstaviteľným testom, aby sme zaistili, že každá LEGO stavebnice spĺňa tie najvyššie štandardy týkajúce sa celkovej bezpečnosti a kvality.


 • LEGO® City 60254 Preprava pretekárskeho člna
  LEGO® City 60254 Preprava pretekárskeho člna

  Zamierte do prístavu LEGO® City na palube výkonného transportéri pretekárskeho člna! Najeďte nákladným automobilom k okraju vodnej hladiny a vyložte úžasný tryskový čln...

  30.62 €
 • LEGO® DUPLO® Town 10932 Demolácia na stavenisku
  LEGO® DUPLO® Town 10932 Demolácia na stavenisku

  Vlastnosti: – Stavebnica LEGO® DUPLO® Demolácia na stavenisku (10932) umožňuje deťom spolu s rodičmi ovládať 3 úžasná stavebné vozidlá, zbúrať dom a upratať..

  61.24 €
 • LEGO® Disney Princess 41169 Olaf
  LEGO® Disney Princess 41169 Olaf

  Postav si svojho vlastného snehuliaka Olafa z Ľadového kráľovstva II, ktorý ti rozžiari každý mrazivý deň. Hýb s jeho pažami a krkom, vymeň mu horný gombík za krásny..

  15.31 €
 • LEGO® Disney Princess 43180 Bella a zimné oslava na zámku
  LEGO® Disney Princess 43180 Bella a zimné oslava na zámku

  Doprajte predškolákom vzrušujúci staviteľský zážitok sa stavebnicou LEGO® | Disney Bella a zimné oslava na zámku (43180), v ktorej nájdete postavy z filmu Kráska a zviera..

  53.58 €
 • LEGO® City Great Vehicles 60220 Smetiarske auto
  LEGO® City Great Vehicles 60220 Smetiarske auto

  Sady LEGO® 4+ sú špeciálne navrhnuté tak, aby boli pre malé staviteľa zábavné a jednoduché a pomohli im rozvíjať dôveru vo vlastné schopnosti skrze jednoduché stavebné..

  19.99 €
 • LEGO® City 60256 Pretekárske autá
  LEGO® City 60256 Pretekárske autá

  Pripravte sa, zošliapnite pedál a poriadne to rozbehnite! Pomôžte pretekárskym jazdcom do ich vozidiel. Ktoré z nich vyhrá preteky? bude to červeno-biele auto so super rýchlym..

  24.88 €
 • LEGO® City 60257 Benzínová stanica
  LEGO® City 60257 Benzínová stanica

  Zájdite s parádnym SUV na elektrický pohon do LEGO® City Benzínové stanice a doplňte rýchlo Oktan E! Pripojte ho k dobíjecímu bodu, vezmite čivavu a vydajte sa do útulného..

  49.76 €
 • LEGO® City 60262 Osobný lietadlo
  LEGO® City 60262 Osobný lietadlo

  Model lietadla predstavuje parádne úvod do vzrušujúceho sveta LEGO® City. Skvele sa hodí pre deti vo veku od 6 rokov a je navrhnutý tak, aby podnecoval kreatívne, nezávislé..

  107.17 €Doporučujeme . V tejto kategórii: lego® sa nachádza lego® super mario ™ 71363 púštna poke - rozširujúci set!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt