Twistshake 2-dielna sada cumlíkov 0-6 m, modrá a zelená

Twistshake 2-dielna sada cumlíkov 0-6 m, modrá a zelená

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Starostlivosť o dieťa
Dodavateľ:Twistshake
Cena:7.45 €
Cena bez DPH:6.21 €
Dostupnosť:skladom
Twistshake 2-dielna sada cumlíkov 0-6 m, modrá a zelená 3,25 (65%) 29 x hodnotené

Twistshake cumlíky vyrobené pre upokojenie vášho bábätka. Štyri veľké otvory pomáhajú udržať pokožku v suchu a predchádzať jej podráždeniu. Twistshake použil mimoriadne mäkký silikón, ktorý je príjemný každému bábätku. Ortodontický tvar je bezpečný pre správny vývoj zúbkov. Prispôsobená plastová časť dokonale sadne každému.Vlastnosti: bez BPA: bezpečné pre vás i bábätko vhodné pre deti od 0+ balenie: 2 ks farba: pastelovo modrá, zelená


 • Nuk Elektrická prsná pumpa Nature Sense
  Nuk Elektrická prsná pumpa Nature Sense

  Materské mlieko je najlepšia strava, ktorú môže vaše bábätko v prvých šiestich mesiacoch dostať. Ak je prirodzené dojčenie dočasne alebo trvalo nemožné, môžete..

  93.49 €
 • Twistshake Klip na cumlík, biela
  Twistshake Klip na cumlík, biela

  Už žiadne stratené cumlíky. Praktický klip, ktorý cumlík vášho dieťaťa uchová v bezpečí pomocou textilného pásku a klipu. Doplnený pružným krúžkom, ktorý možno..

  7.45 €
 • TrueLife Breast Pads
  TrueLife Breast Pads

  Počas dojčenia vás môže unikajúce mlieko dostať do nepríjemných situácií a zároveň vám môže zničiť nejednu podprsenku a ďalšie oblečenie. Vďaka jednorazovým..

  9.99 €


 • Twistshake Učiaci príbor 6 m, modrá
  Twistshake Učiaci príbor 6 m, modrá

  Pohodlné a ľahko použiteľné príbory pre chvíle, kedy vaše dieťa začína jesť samo pri jedálenskom stole. Ergonomicky tvarovaný príbor má mäkký protišmykový povrch..

  6.99 €

Doporučujeme odsávačky, pomôcky pre dojčenie. V tejto kategórii: pre deti | starostlivosť o dieťa sa nachádza twistshake 2-dielna sada cumlíkov 0-6 m, modrá a zelená!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt