TrueLife AIR Diffuser D7 Bamboo aróma difuzér

TrueLife AIR Diffuser D7 Bamboo aróma difuzér

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Zdravie
Dodavateľ:TrueLife
Cena:44.90 €
Cena bez DPH:37.42 €
Dostupnosť:skladom
TrueLife AIR Diffuser D7 Bamboo aróma difuzér 3,25 (65%) 24 x hodnotené

Difuzér TrueLife vyrobený z bambusového dreva prevonia vzduch v miestnosti vašou obľúbenou vôňou počas niekoľkých málo okamihov. Na aromaterapiu sa už nemusíte objednávať, pomocou difuzéra si vytvoríte atmosféru svojich predstáv, nech sa chystáte meditovať alebo len príjemne relaxovať.Stačí do nádržky s vodou pridať pár kvapiek vášho obľúbeného esenciálneho oleja a OilFlow® technológia sa postará o zvyšok. Difuzér eliminuje okolité pachy a prevonia vzduch v miestnosti vašou obľúbenou vôňou.Využijete ho ale aj ako zvlhčovač vzduchu. Funguje na princípe ultrazvuku, vodu v nádrži mení na jemnú paru, ktorá sa mieša so vzduchom v miestnosti a takmer okamžite ho zvlhčuje na optimálnu hodnotu.Technické parametre: odporúčaný miestnosti: 25 m2 ultrazvukový systém počet stupňov výkonu: 3 osvetlenie: 14 farieb
 • TrueLife AIR Diffuser D5 Dark aróma difuzér
  TrueLife AIR Diffuser D5 Dark aróma difuzér

  Stačí stlačenie jediného tlačidla a aróma difuzér TrueLife prevonia vzduch v miestnosti vašou obľúbenou vôňou. Vytvorí vám príjemnú atmosféru pre relaxáciu,..

  39.90 €
 • TrueLife AIR Diffuser D3 Light aróma difuzér
  TrueLife AIR Diffuser D3 Light aróma difuzér

  Chcete si doma navodiť príjemnú atmosféru k joge či meditácii, alebo len príjemne relaxovať? S aróma difuzérom TrueLife si môžete naordinovať aromaterapiu stlačením..

  27.90 €
 • TrueLife AIR Diffuser D9 Smart aróma difuzér
  TrueLife AIR Diffuser D9 Smart aróma difuzér

  Difuzér TrueLife so zabudovaným reproduktorom prevonia vzduch v miestnosti vašou obľúbenou vôňou počas niekoľkých málo okamihov. Vďaka Bluetooth konektivite slúži aj..

  59.90 €
 • TrueLife AIR Diffuser D5 Light aróma difuzér
  TrueLife AIR Diffuser D5 Light aróma difuzér

  Stačí stlačenie jediného tlačidla a aróma difuzér TrueLife prevonia vzduch v miestnosti vašou obľúbenou vôňou. Vytvorí vám príjemnú atmosféru pre relaxáciu,..

  39.90 €
 • TrueLife AIR Dehumidifier DH5 Touch odvlhčovač vzduchu
  TrueLife AIR Dehumidifier DH5 Touch odvlhčovač vzduchu

  Zbavte sa raz pre vždy vlhkých stien, plesne a zatuchnutého vzduchu. Odvlhčovač vzduchu TrueLife AIR Dehumidifier DH5 Touch, ktorý slúži aj ako čistička, dokáže..

  304.90 €
 • TrueLife AIR Purifier P5 originálny filter
  TrueLife AIR Purifier P5 originálny filter

  Originálny filter pre čističku vzduchu TrueLife AIR Purifier P5 WiFi obsahuje celkom 4 filtre - antibakteriálny, HEPA, uhlíkový a katalytický. Filter by sa mal pravidelne..

  44.90 €
 • TrueLife AIR Purifier P7 WiFi čistička vzduchu
  TrueLife AIR Purifier P7 WiFi čistička vzduchu

  Čistička vzduchu TrueLife AIR Purifier P7 WiFi vyčistí až 310 m3 vzduchu za hodinu. Detekuje okom neviditeľné vírusy, baktérie aj plesne, ktoré efektívne odstraňuje a..

  469.90 €
 • TrueLife AIR Purifier P3 originálny filter
  TrueLife AIR Purifier P3 originálny filter

  Originálny filter pre čističku vzduchu TrueLife AIR Purifier P3 WiFi obsahuje celkom 4 filtre - antibakteriálny, HEPA, uhlíkový a katalytický. Filter by sa mal pravidelne..

  35.90 €
 • TrueLife AIR Purifier P7 UVC lampa
  TrueLife AIR Purifier P7 UVC lampa

  Originálna UV lampa pre čističku vzduchu TrueLife AIR Purifier P7 WiFi...

  19.90 €

Doporučujeme arómaterapia. V tejto kategórii: kozmetika a zdravie | zdravie | lieky, vitamíny a potravinové doplnky sa nachádza truelife air diffuser d7 bamboo aróma difuzér!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt