Tigria masť, 50 ml

Tigria masť, 50 ml

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Kozmetické a vlasové pomôcky
Dodavateľ:4HOME
Cena:7.99 €
Cena bez DPH:6.66 €
Dostupnosť:skladom
Tigria masť, 50 ml 5 (100%) 28 x hodnotené

Tigria masť s tradičnou receptúrou upokojuje a revitalizuje svaly a kĺby. Obsahuje vzácne éterické oleje, mentol a gáfor. Exotický, výživný olej kajaput dopĺňa túto masť a robí ju neskutočne všestrannou.Jedinečná tigria masť poskytuje rýchlu a účinnú úľavu pri bolesti kĺbov, svalov, reumatických bolestí, artritíde. Ideálne pri bolestiach hlavy, krčnej chrbtice, chrbta, výronoch, po bodnutí hmyzom atď. Aplikácia na spánky prináša upokojujúci a osviežujúci pocit úľavy. Odporúčame pre uvoľnenie dýchacích ciest pri nádche a prechladnutí. Skvele "pretiahne" upchatý nos.Použitie: pri bolestiach hlavy aplikujte na spánky, čelo alebo i šiju. Pre uvoľnenie dýchacích ciest natrite menšie množstvo masti pod každú nosnú dierku. Pre tíšenie bolestí svalov, kĺbov aplikujte vždy priamo na postihnuté miesto. Masť odporúčame vmasírovať pre rýchlejší nástup účinku.
 • Topvet Harmančeková masť, 50 ml
  Topvet Harmančeková masť, 50 ml

  Harmanček je bylinka bohatá na azulény, bisabololy a polyfenoly. Harmanček sa tradične používa pre svoje upokojujúce a hojivé účinky. Masť sa používa na starostlivosť..

  5.99 €
 • Topvet Gáfrová masť, 50 ml
  Topvet Gáfrová masť, 50 ml

  Gáfrovník pravý je vždy zelený strom pochádzajúci z juhovýchodnej Ázie. Získavame z neho veľmi cennú aktívnu látku - gáfor. Gáfor je hojne používaná surovina v..

  5.99 €
 • Svištia masť s horskou borovicou, 200 ml
  Svištia masť s horskou borovicou, 200 ml

  Sviští tuk je vďaka svojim jedinečným vlastnostiam po storočia používaný ako osvedčený prostriedok pri napätí, natiahnutí svalov a kĺbov celého pohybového aparátu...

  7.99 €
 • Svištia masť, 250 ml
  Svištia masť, 250 ml

  Sviští tuk je vďaka svojim jedinečným vlastnostiam po storočia používaný ako osvedčený prostriedok pri napätí, natiahnutí svalov a kĺbov celého pohybového aparátu...

  8.99 €

Doporučujeme kozmetické a vlasové pomôcky. V tejto kategórii: krása a zdravie sa nachádza tigria masť, 50 ml!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt