Tescoma závesná tyč MONTI 90 cm

Tescoma závesná tyč MONTI 90 cm

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Organizácia kuchyne
Dodavateľ:Tescoma
Cena:23.90 €
Cena bez DPH:19.92 €
Dostupnosť:skladom
Tescoma závesná tyč MONTI 90 cm 5 (100%) 31 x hodnotené

Drátený program MONTI - vyrobené z odolného kovového materiálu - povrchovo upravený vysoko kvalitným chrómovaním - odolný proti odretiu a pare, jednoducho sa čistí - bohatý výber doplnkov a príslušenstva - vhodný do každej ( novej i staršej ) kuchyne


 • Tescoma závesná lišta FUNNY MUMMY 40 cm , 7 háčikov
  Tescoma závesná lišta FUNNY MUMMY 40 cm , 7 háčikov

  Vynikajúca na praktické uloženie kuchynského náradia FUNNY MUMMY. Háčiky môžeme rozmiestniť v ľubovolných rozostupoch a jednoducho ich dopĺňať alebo meniť ich..

  6.70 €
 • Orion Zásobník UHkov 3 v 1
  Orion Zásobník UHkov 3 v 1

  Zásobník do kuchyne na potravinovú fóliu, alobal a papierové utierky zabezpečí, že budete mať týchto pomocníkov vždy pri ruke. Do hornej priehradky môžete umiestniť..

  17.99 €
 • DOMO DO717MF
  DOMO DO717MF

  Príprava dokonale napeneného mlieka do vášho cappuccina, latte aj iných nápojov sa stane vďaka elektrickému napeňovaču mlieka hračkou a dielom okamihu. Zvolením vhodného..

  51.99 €


 • Tescoma závesná tyč MONTI 60cm
  Tescoma závesná tyč MONTI 60cm

  Drátený program MONTI - vyrobené z odolného kovového materiálu - povrchovo upravený vysoko kvalitným chrómovaním - odolný proti odretiu a pare, jednoducho sa čistí -..

  19.90 €
 • Tescoma Závesná tyč MONTI 90 cm
  Tescoma Závesná tyč MONTI 90 cm

  Univerzálny závesný systém do každej kuchyne. Určené pre zavesenie výrobkov MONTI aj iných druhov kuchynských potrieb. 5 rokov záruka.Jednoduchá inštalácia, všetky..

  23.90 €

Doporučujeme závesné tyče a lišty. V tejto kategórii: domácnosť | organizácia kuchyne sa nachádza tescoma závesná tyč monti 90 cm!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt