Tescoma závesná lišta FUNNY MUMMY 40 cm , 7 háčikov

Tescoma závesná lišta FUNNY MUMMY 40 cm , 7 háčikov

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Organizácia kuchyne
Dodavateľ:Tescoma
Cena:6.70 €
Cena bez DPH:5.58 €
Dostupnosť:skladom
Tescoma závesná lišta FUNNY MUMMY 40 cm , 7 háčikov 3 (60%) 25 x hodnotené

Vynikajúca na praktické uloženie kuchynského náradia FUNNY MUMMY. Háčiky môžeme rozmiestniť v ľubovolných rozostupoch a jednoducho ich dopĺňať alebo meniť ich rozloženie. Jednoduchá a rýchla inštalácia, všetky súčiastky potrebné k montáži sú súčasťou výrobku. Vyrobená z prvotriedneho materiálu.


 • Orion Zásobník UHkov 3 v 1
  Orion Zásobník UHkov 3 v 1

  Zásobník do kuchyne na potravinovú fóliu, alobal a papierové utierky zabezpečí, že budete mať týchto pomocníkov vždy pri ruke. Do hornej priehradky môžete umiestniť..

  17.99 €
 • DOMO DO717MF
  DOMO DO717MF

  Príprava dokonale napeneného mlieka do vášho cappuccina, latte aj iných nápojov sa stane vďaka elektrickému napeňovaču mlieka hračkou a dielom okamihu. Zvolením vhodného..

  51.99 €
 • Stierka kuchynská ORION silikón hnedá
  Stierka kuchynská ORION silikón hnedá

  Stierka s uchom na zavesenie. Mäkké hrany dokonale priľnú k nádobe. Využijete ju v kuchyni pri pečení. Odolná voči teplotám od -40 °C do +220 °C, plast -40 °C do +100..

  3.99 €
 • Orion Odkvapávač drôt tácka UH 43x23 cm
  Orion Odkvapávač drôt tácka UH 43x23 cm

  Odkvapkávač na riad s konštrukciou na odkladanie tanierov a príborov doplnený táckou. Povrchová úprava drôtenej časti, ktorá je najviac v styku s vodou, bráni hrdzaveniu...

  11.99 €
 • MAXXO Stojánek na kapsle pre 32 ks Tassimo
  MAXXO Stojánek na kapsle pre 32 ks Tassimo

  Luxusný zásobník, do ktorého pohodlne uložíte až 32 kapslí Tassimo. Má lesklú povrchovú úpravu a vďaka praktickým rozmerom ušetríte miesto vo vašej kuchyni...

  7.99 €
 • Tescoma Odkvapkávač na ovocie a zeleninu PRESTO, 51 x 39 cm
  Tescoma Odkvapkávač na ovocie a zeleninu PRESTO, 51 x 39 cm

  Je ideálny pre odkvapkávanie umytého ovocia a zeleniny. Účinná absorpčná výplň odkvapávača spoľahlivo zachytí vodu stekajúcu z umytých plodov a mäkký textilný..

  6.49 €
 • Kela Odkvapkávacia podložka na riad RAPIDA, modrá
  Kela Odkvapkávacia podložka na riad RAPIDA, modrá

  Praktická odkvapkávacia podložka na riad si nájde svoje miesto aj vo vašej kuchyni. Je vyrobená z rýchloschnúceho a škvrnám odolného materiálu. Vhodná na pranie na 40..

  7.99 €
 • Orion Stojan na príbory Wooden
  Orion Stojan na príbory Wooden

  Stojan na príbory, servítky, dochucovadlá a koreničky sa bude hodiť pri grilovaní, ale aj doma v kuchyni pri bežnom varení. Ľahko tak všetko prenesiete, podáte hosťom na..

  15.99 €Doporučujeme závesné tyče a lišty. V tejto kategórii: domácnosť | organizácia kuchyne sa nachádza tescoma závesná lišta funny mummy 40 cm , 7 háčikov!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt