Tescoma závesná korenička MONTI, 3 ks

Tescoma závesná korenička MONTI, 3 ks

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Potravinové dózy
Dodavateľ:Tescoma
Cena:12.40 €
Cena bez DPH:10.33 €
Dostupnosť:skladom
Tescoma závesná korenička MONTI, 3 ks 2,5 (50%) 24 x hodnotené

Vynikajúci pre uloženie až troch rôznych druhov korenia. Výrobok umiestnite mimo dlhodobý vplyv tepla alebo pary. Pred prvým použitím kovové a plastové časti dôkladne umyte a osušte, čistite bežnými čistiacimi prostriedkami. Pri silnom znečistení nechajte odmočiť, vhodné do umývačky riadu. 5 rokov záruka.


 • Tescoma dóza na korenie FIESTA 0.2 l
  Tescoma dóza na korenie FIESTA 0.2 l

  Kuchynská dóza pre skladovanie korenia. Vyrobená z odolného borosilikátového skla, uzáver z prvotriedneho bambusového dreva. Vybavená silikónovým tesnením. Vhodná do..

  8.29 €
 • Tescoma dóza na korenie MONTI 0.2 l
  Tescoma dóza na korenie MONTI 0.2 l

  Kuchynská dóza pre skladovanie korenia. Vyrobená z odolného borosilikátového skla, prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a odolného plastu, vybavená silikónovým tesnením...

  7.69 €
 • Tescoma maselnička GrandCHEF
  Tescoma maselnička GrandCHEF

  Vynikajúca na uloženie a štýlové servírovanie masla. Vyrobená z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele, po použití umyte a osušte, vhodná do umývačky. 3 roky záruka...

  13.30 €
 • Tescoma dóza na maslo na stôl TESCOMA DELLA CASA
  Tescoma dóza na maslo na stôl TESCOMA DELLA CASA

  Vynikajúca na uchovávanie masla pri izbovej teplote, maslo je vždy ľahko roztierateľné a pripravené na použitie. So špeciálnym nožom na naberanie a roztieranie masla...

  13.90 €
 • Tescoma dóza na maslo DELÍCIA
  Tescoma dóza na maslo DELÍCIA

  Vynikajúca na hygienické skladovanie masla a jeho podávanie. V dóze na maslo z hrubostenného skla zostane maslo dlhšie vychladené, po rebrovanom povrchu dna pri stieraní..

  14.20 €
 • Tescoma dóza na maslo GUSTITO
  Tescoma dóza na maslo GUSTITO

  Vyrobená z prvotriedneho porcelánu, určená na uloženie a štýlové servírovanie masla. Vhodná chladničky, mrazničky, mikrovlnnej rúry a umývačky. 5 rokov záruka...

  16.90 €
 • Tescoma dóza AIRSTOP 0.5 l
  Tescoma dóza AIRSTOP 0.5 l

  Vynikajúca na dlhodobé skladovanie potravín, opatrená vzduchotesným uzáverom so silikónovým tesnením, potraviny sú dokonale chránené proti zvetraniu aj zvlhnutiu. Dózy..

  9.99 €


 • Tescoma Závesná korenička MONTI, 3 ks
  Tescoma Závesná korenička MONTI, 3 ks

  Vynikajúca pre uloženie až troch rôznych druhov korenia. Umiestnite mimo dlhodobý vplyv tepla alebo pary. Pred prvým použitím dôkladne umyte a osušte, čistite bežnými..

  12.40 €
 • Tescoma závesná tyč MONTI 60cm
  Tescoma závesná tyč MONTI 60cm

  Drátený program MONTI - vyrobené z odolného kovového materiálu - povrchovo upravený vysoko kvalitným chrómovaním - odolný proti odretiu a pare, jednoducho sa čistí -..

  19.90 €
 • Tescoma závesná tyč MONTI 90 cm
  Tescoma závesná tyč MONTI 90 cm

  Drátený program MONTI - vyrobené z odolného kovového materiálu - povrchovo upravený vysoko kvalitným chrómovaním - odolný proti odretiu a pare, jednoducho sa čistí -..

  23.90 €
 • Tescoma Závesná tyč MONTI 90 cm
  Tescoma Závesná tyč MONTI 90 cm

  Univerzálny závesný systém do každej kuchyne. Určené pre zavesenie výrobkov MONTI aj iných druhov kuchynských potrieb. 5 rokov záruka.Jednoduchá inštalácia, všetky..

  23.90 €
 • Tescoma Mini soľnička a korenička CLUB
  Tescoma Mini soľnička a korenička CLUB

  Mini soľnička a korenička pre domácnosti i gastronomické zariadenia vyrobená z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a skla. Záruka 5 rokov...

  4.79 €
 • Orion Korenička skloUH 6 ksstojan kov
  Orion Korenička skloUH 6 ksstojan kov

  Stojan so 6-timi koreničkami vám umožní mať vaše obľúbené korenie vždy po ruke. Môžete ho umiestniť na voľnú plochu kuchynskej linky všade tam, kde je práve..

  9.99 €
 • BANQUET Red Poppy soľnička a korenička
  BANQUET Red Poppy soľnička a korenička

  Red Poppy soľnička a korenička. Sada s pekným moderným dizajnom z kvalitnej keramiky. Vhodné do umývačky riadu, ale odporúčame pre zachovanie dokonalého vzhľadu umývať..

  4.99 €

Doporučujeme dózy na korenie. V tejto kategórii: domácnosť | potravinové dózy sa nachádza tescoma závesná korenička monti, 3 ks!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt