Tescoma veľká miska s poklopom DINO

Tescoma veľká miska s poklopom DINO

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Stolovanie
Dodavateľ:Tescoma
Cena:6.90 €
Cena bez DPH:5.75 €
Dostupnosť:skladom
Tescoma veľká miska s poklopom DINO 5 (100%) 18 x hodnotené

Vyrobená z prvotriedneho plastu, s poklopom na uchovanie teploty pokrmov, ohrievanie v mikrovlnnej rúre a hygienické skladovanie v chladničke. Vhodná do umývačky. Určená pre deti od 6 mesiacov. 3 roky záruka.


 • Tescoma hrnček s viečkom DINO
  Tescoma hrnček s viečkom DINO

  Hrnček s veľkými úchytmi a silikónovým ventilom pre ľahké satie nápoja. Vyrobený z prvotriedneho odolného plastu a silikónu, vhodný do mikrovlnnej rúry a umývačky...

  6.60 €
 • Babymatex Nepremokavý fusak Saturn hnedá, 100 cm
  Babymatex Nepremokavý fusak Saturn hnedá, 100 cm

  Zimný fusak Baby Matex Saturn je krásny a vysoko kvalitný fusak pre zimné prechádzky ako v kočíku, tak i saniach. Dieťa ochráni pred chladom a vetrom. Je vyrobený z..

  53.99 €
 • Compass Reflexný 3D prívesok Myš, strieborná
  Compass Reflexný 3D prívesok Myš, strieborná

  Reflexný prívesok v tvare myši, ktorý je vyrobený z totožného materiálu, z ktorého sú vyrobené pruhy u reflexných viest.Aj pri malom množstve dopadajúceho svetla tento..

  3.49 €
 • Babymatex Podložka do autosedačky modrá
  Babymatex Podložka do autosedačky modrá

  Podložka do autosedačky vďaka použitej termoplastickej pene vytvára pocit pohodlia a bezpečia dieťaťa počas cestovania. Prispôsobené trom a päťbodovým pásom, má..

  26.49 €
 • Plastové svietiace rohy pre čerta, LED, 19 x 19 cm
  Plastové svietiace rohy pre čerta, LED, 19 x 19 cm

  Klasické svietiace čertovské rohy na čelenke, ktoré vďaka LED diódam vydržia dlho svietiť. Skvelé pre doplnenie čertovského kostýmu najmä pre deti. Na zadnej strane je..

  2.49 €
 • Detský batoh Panda zelená, 21 x 11 x 27 cm
  Detský batoh Panda zelená, 21 x 11 x 27 cm

  Tento roztomilý batôžtek s potlačou pánd sa bude hodiť na výlety i do škôlky. Má jedno hlavné vrecko a jedno menšie vrecko v prednej časti, do ktorého  môžete..

  5.99 €
 • Compass Reflexný 3D prívesok Slon, strieborná
  Compass Reflexný 3D prívesok Slon, strieborná

  Reflexný prívesok v tvare slona, ktorý je vyrobený z totožného materiálu, z ktorého sú vyrobené pruhy u reflexných viest.Aj pri malom množstve dopadajúceho svetla tento..

  3.49 €


 • TESCOMA veľká miska s poklopom DINO
  TESCOMA veľká miska s poklopom DINO

  Kvalitný riad pre deti, ktoré sa učia samé jesť. Je vyrobený z prvotriedneho vysoko odolného materiálu, dodávaný s unikátnym transparentným poklopom. Pokrmy prikryté..

  6.90 €
 • Tescoma Veľká miska DINO
  Tescoma Veľká miska DINO

  Kvalitný riad pre deti, ktoré sa učia samé jesť. Je vyrobený z prvotriedneho vysoko odolného materiálu, vhodné aj pre ohrievanie pokrmov v mikrovlnnej rúre. Dna tanierov a..

  3.90 €
 • Tescoma miska s poklopom DINO
  Tescoma miska s poklopom DINO

  Vyrobená z prvotriedneho plastu, s poklopom na uchovanie teploty pokrmov, ohrievanie v mikrovlnnej rúre a hygienické skladovanie v chladničke. Vhodná do umývačky. Určená pre..

  6.20 €
 • Tescoma Miska s poklopom DINO
  Tescoma Miska s poklopom DINO

  Kvalitný riad pre deti, ktoré sa učia samé jesť. Je vyrobený z prvotriedneho vysoko odolného materiálu, dodávaný s unikátnym transparentným poklopom. Pokrmy prikryté..

  6.20 €
 • Tescoma tanier s poklopom DINO
  Tescoma tanier s poklopom DINO

  Vyrobený z prvotriedneho plastu, s poklopom na uchovanie teploty pokrmov, ohrievanie v mikrovlnnej rúre a hygienické skladovanie v chladničke. Vhodný do umývačky. Určený pre..

  7.60 €
 • Tescoma Tanier s poklopom DINO
  Tescoma Tanier s poklopom DINO

  Kvalitný riad pre deti, ktoré sa učia samé jesť. Je vyrobený z prvotriedneho vysoko odolného materiálu, dodávaný s unikátnym transparentným poklopom. Pokrmy prikryté..

  7.60 €
 • Tescoma miska šalátová veľká GUSTITO 20 x 15 cm
  Tescoma miska šalátová veľká GUSTITO 20 x 15 cm

  Vyrobená z prvotriedneho porcelánu, určeného na štýlové servírovanie pokrmov. Odolná do 200 °C, vhodná do mikrovlnnej rúry, mrazničky a umývačky. 5 rokov záruka. Podnosy..

  11.20 €
 • Tescoma odkladacia miska veľká CLEAN KIT
  Tescoma odkladacia miska veľká CLEAN KIT

  Vynikajúca na odkladanie špongie, drátenky, saponátu, špongiovej utierky apod. Vybavená perforovanou vložkou pre rýchle sušenie a ľahké čistenie. Vyrobená z prvotriedneho..

  6.30 €

Doporučujeme detské jedálenské súpravy. V tejto kategórii: pre deti | stolovanie sa nachádza tescoma veľká miska s poklopom dino!
© 2020 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt