Tescoma sľučka na potraviny silikónová DELÍCIA, 4 ks

Tescoma sľučka na potraviny silikónová DELÍCIA, 4 ks

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Pomôcky na pečenie
Dodavateľ:Tescoma
Cena:6.90 €
Cena bez DPH:5.75 €
Dostupnosť:skladom
Tescoma sľučka na potraviny silikónová DELÍCIA, 4 ks 3 (60%) 25 x hodnotené

Vynikajúca pre viazanie rolád, vreciek, hydiny, rýb a zeleniny pri varení, pečení, smažení ako aj pri skladovaní pokrmov. Má nastaviteľnú dĺžku, nelepí sa k pokrmom a neviaže ich pachy. Nepoškodí antiadhézne povrchy. Vyrobená z prvotriedneho ohňovzdorného silikónu (od -40 do +230°C), vhodná do plynovej, elektrickej, teplovzdušnej a mikrovlnnej rúry, chladničky, mrazničky a umývačky. 5 rokov záruka.


 • Tescoma vrecká toast amp; gril DELÍCIA GOLD, 21 ks
  Tescoma vrecká toast amp; gril DELÍCIA GOLD, 21 ks

  Vynikajúce pre zapekanie toastov, grilovanie a pečenie mäsa, rýb, zeleniny atď. bez použitia tuku a bez pripaľovania. Pokrmy zo zapekacích vreciek sú šťavnaté a dobre..

  8.40 €
 • Tescoma stojanček na včelie úliky DELÍCIA
  Tescoma stojanček na včelie úliky DELÍCIA

  Vynikajúci na prípravu tradičných včelích úlikov, vhodný na použitie s Formičkou na včelie úliky DELÍCIA (art. 631640). Vyrobený z prvotriedneho odolného plastu, vhodný..

  7.69 €
 • Valček na cesto DELÍCIA Tescoma
  Valček na cesto DELÍCIA Tescoma

   Valček je uchytený len z jednej strany, umožňuje ľahké vaľkanie cesta až k okrajom formy. Vyrobené z odolného plastu a nehrdzavejúcej ocele, neumývajte v umývačke...

  5.99 €
 • Tescoma prevzdušňovač UNO VINO
  Tescoma prevzdušňovač UNO VINO

  Rýchle a účinne prevzdušní biele a červené víno počas nalievania do pohárov, víno získa plne rozvinutú chuť a vôňu okamžite a bez čakania. Zelený ventil je určený..

  14.90 €
 • Tescoma tĺčik na Mojito a Caipirinhu myDRINK
  Tescoma tĺčik na Mojito a Caipirinhu myDRINK

  Vynikajúci na prípravu Mojita, Caipirinhy a ostatných miešaných nápojov, ktoré vyžadujú drvenie ingrediencií priamo v pohári. Vyrobený z prvotriedneho odolného plastu,..

  5.99 €
 • Tescoma zásobník na čajové vrecká myDRINK
  Tescoma zásobník na čajové vrecká myDRINK

  Vynikajúci na ukladanie a podávanie čaju vo vreckách. So šiestimi oddielmi na prehľadné uloženie až 60 vreciek s rôznymi druhmi čaju, vďaka profilovanému dnu vrecká..

  12.90 €
 • Tescoma náradie pre barmanov BARBAR, 6 ks
  Tescoma náradie pre barmanov BARBAR, 6 ks

  - <b>Vynikajúci design 2006</b> – Cena Design centra ČR v spolupráci s Ministerstvom priemyslu v súťaži Vynikajúci výrobok roku 2006 - kolekcia 6 špičkových..

  85.20 €
 • Molicare Premium Mobile fialové 8 kvapiek XL 14 ks
  Molicare Premium Mobile fialové 8 kvapiek XL 14 ks

  Naťahovacie absorpčné nohavičky MoliCare Mobile 8 kvapiek na noc s najvyššou absorpčnou kapacitou pre ťažký únik moču sa nosia a tiež vyzerajú ako bežná spodná..

  16.99 €


 • Tescoma maslovačka silikónová DELÍCIA
  Tescoma maslovačka silikónová DELÍCIA

  Štetec zo žiaruvzdorného silikónu (220°C) je vynikajúci na potieranie horúcich aj studených pokrmov pri pečení a grilovaní. Rukoväť z odolného plastu, vhodná do..

  5.60 €
 • Tescoma stierka silikónová DELÍCIA
  Tescoma stierka silikónová DELÍCIA

  Stierka zo žiaruvzdorného silikónu (220°C) je vynikajúca na miešanie, roztieranie apod. v plastových a nerezových riadoch a v riadoch s antiadhéznym povrchom (vrátane..

  7.20 €
 • Tescoma šľahacia metla silikónová DELÍCIA 25 cm
  Tescoma šľahacia metla silikónová DELÍCIA 25 cm

  Vyrobené z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a žiaruvzdorného silikónu (220 °C). Vynikajúce k šľahaniu a spracovaniu studených i teplých pokrmov v riadoch s antiadhéznym..

  7.90 €
 • Tescoma stierka silikónová DELÍCIA 25 cm
  Tescoma stierka silikónová DELÍCIA 25 cm

  Vhodná pre všetky druhy riadu, vynikajúca pre riad s antiadhéznym povrchom, ktorého povrch nepoškodí. Vyrobená zo žiaruvzdorného silikónu (220°C), rukoväť z odolného..

  5.50 €
 • Tescoma maslovačka silikónová DELÍCIA
  Tescoma maslovačka silikónová DELÍCIA

  Vynikajúca pre ľahké potieranie olejom, maslom apod. pri pečení a grilovaní. Vyrobená zo žiaruvzdorného silikónu (220°C), rukoväť z odolného plastu. Vhodná do umývačky...

  5.50 €
 • TESCOMA maslovačka silikónová DELÍCIA
  TESCOMA maslovačka silikónová DELÍCIA

  Silikónová mašlovačka DELÍCIA, štetec zo žiaruvzdorného silikónu (odolné do 220 °C) je vynikajúci pre potieranie horúcich aj studených pokrmov pri pečení a..

  5.60 €

Doporučujeme pomôcky na pečenie. V tejto kategórii: pečenie sa nachádza tescoma sľučka na potraviny silikónová delÍcia, 4 ks!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt