Tescoma súprava riadu ULTIMA, 10 dielov

Tescoma súprava riadu ULTIMA, 10 dielov

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Súpravy riadu
Dodavateľ:Tescoma
Cena:279.00 €
Cena bez DPH:232.5 €
Dostupnosť:skladom
Tescoma súprava riadu ULTIMA, 10 dielov 4,75 (95%) 34 x hodnotené

Luxusný kuchynský riad s revolučným systémom regulácie pary a cedenia. Unikátna sklonerezová pokrievka s 3 pracovnými polohami:,1. ŽIADNY OTVOR NA PARU pre rýchle dosiahnutie varu a ohrievania pokrmov s úsporou energie 2. MALÝ OTVOR NA PARU pre komfortné varenie bez prekypenia a cedenia nadrobno krájanej zeleniny, 3. VEĽKÝ OTVOR NA CEDENIE zemiakov, cestovín a pre intenzívne varenie bez prekypenia. Pokrievku možno odkladať do úchytiek, para steká späť do riadu. Vybavená extra silným sendvičovým dnom, stupnicou pre ľahké odmeriavanie a úchytkami z odolného plastu. Vyrobená z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele 18/10, vhodná pre všetky typy sporákov - plynové, elektrické, sklokeramické a indukčné, vhodná do umývačky. 5 rokov záruka. Súprava obsahuje: Hrniec s pokrievkou ø 22 cm, 5.5 l Hrniec s pokrievkou ø 18 cm, 3.0 l Kastról s pokrievkou ø 22 cm, 4.0 l Kastról s pokrievkou ø 18 cm, 2.0 l Rajnica s pokrievkou ø 16 cm, 1.5  l  


 • Tescoma súprava riadu PRESIDENT, 10 dielov
  Tescoma súprava riadu PRESIDENT, 10 dielov

  Luxusný kuchynský riad so sklonerezovými pokrievkami, masívnymi nerezovými úchytkami, extra silným sendvičovým dnom a meracou stupnicou. Rajnica s lievikom je opatrená..

  269.00 €
 • Tescoma súprava riadu PRESIDENT Stone, 8 dielna
  Tescoma súprava riadu PRESIDENT Stone, 8 dielna

  Luxusný riad s prvotriednym antiadhéznym povrchom vhodným pre kovové kuchynské náradie. Pokrmy sa na nepriľnavom povrchu s charakterom nelešteného prírodného kameňa..

  199.00 €  Doporučujeme súpravy riadu na indukciu. V tejto kategórii: varenie | súpravy riadu sa nachádza tescoma súprava riadu ultima, 10 dielov!
  © 2022 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt