Tescoma odkôstkovač sliviek HANDY

Tescoma odkôstkovač sliviek HANDY

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Spracovanie ovocia a zeleniny
Dodavateľ:Tescoma
Cena:12.90 €
Cena bez DPH:10.75 €
Dostupnosť:skladom
Tescoma odkôstkovač sliviek HANDY 5 (100%) 22 x hodnotené

Vynikajúci na jednoduché odkôstkovanie čerstvých, zaváraných a rozmrazených sliviek. Vyrobený z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a odolného plastu, s poistkou na bezpečné skladovanie. Vhodný do umývačky. 3 roky záruka.


 • Tescoma odkôstkovač čerešní DELÍCIA
  Tescoma odkôstkovač čerešní DELÍCIA

  Vynikajúci pre ľahké odkôstkovanie čerstvých aj zaváraných čerešní a višní. Vyrobený z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a odolného plastu. 3 roky záruka...

  8.90 €
 • Tescoma krájač na ananás HANDY
  Tescoma krájač na ananás HANDY

  Vynikajúci na prípravu plátkov ananásu bez šupky a tvrdého stredu, vhodný pre ananásy 1,25 kg a väčšie. Vyrobený z prvotriedneho odolného plastu, vhodný do umývačky. 3..

  8.90 €
 • Tescoma rotačný sekáčik HANDY
  Tescoma rotačný sekáčik HANDY

  Ľahko a rýchlo naseká potraviny na požadovanú hrúbku, vynikajúci na bylinky, cesnak, cibuľu a pod. Vyrobený z odolného plastu s protišmykovou úpravou, čepele z prvotriednej..

  14.90 €
 • Tescoma strunový sekáčik HANDY
  Tescoma strunový sekáčik HANDY

  Ľahko a rýchlo naseká potraviny na požadovanú hrúbku, vynikajúci na cibuľu, koreňovú zeleninu, paradajky, bylinky, jablká, hrušky, orechy, piškóty, prípravu ovocných a..

  28.90 €
 • Tescoma strunový sekáčik HANDY, s príslušenstvom
  Tescoma strunový sekáčik HANDY, s príslušenstvom

  Ľahko a rýchlo naseká zeleninu a ovocie na požadovanú hrúbku, s košíkom na odstreďovanie byliniek, šalátov a šľahacou metlou na prípravu dresingov, tekutých ciest a pod...

  30.90 €
 • Tescoma keramická škrabka s pozdĺžnou čepeľou VITAMINO
  Tescoma keramická škrabka s pozdĺžnou čepeľou VITAMINO

  Škrabka s mimoriadne ostrou keramickou čepeľou vynikajúca na prípravu pokrmov zdravej výživy a detských pokrmov. Keramická čepeľ je voči potravinám šetrná, ovocie a..

  10.90 €
 • Tescoma keramická škrabka s priečnou čepeľou VITAMINO
  Tescoma keramická škrabka s priečnou čepeľou VITAMINO

  Škrabka s mimoriadne ostrou keramickou čepeľou vynikajúca na prípravu pokrmov zdravej výživy a detských pokrmov. Keramická čepeľ je voči potravinám šetrná, ovocie a..

  10.90 €
 • Tescoma odšťavovač VITAMINO, multifunkčný
  Tescoma odšťavovač VITAMINO, multifunkčný

  Plastové odštavovace sú voči citrusovým plodom šetrné, ovocná štava nemení chut ani vônu a zostáva dlhšie svieža. Vynikajúci na ľahké odšťavovanie pomarančov,..

  9.99 €
 • Tescoma súprava na prípravu šalátov VITAMINO ø 20 cm, 2.0 l
  Tescoma súprava na prípravu šalátov VITAMINO ø 20 cm, 2.0 l

  Vynikajúca na prípravu ovocných a zeleninových šalátov. Potraviny možno ľahko a rýchlo opláchnuť a scediť, nakrájať všetkými smermi, premiešať, uchovať v chladničke..

  16.40 €
 • Tescoma plátkovací krájač PRECIOSO
  Tescoma plátkovací krájač PRECIOSO

  Vynikajúci na ľahké a rýchle krájanie mrkvy, petržlenu, uhoriek, bielej reďkovky a pod., na rovnomerné plátky s hrúbkou 1 až 7 mm. Ergonomické rukoväte nekĺžu v dlani,..

  17.90 €


 • TESCOMA Odkôstkovač sliviek HANDY
  TESCOMA Odkôstkovač sliviek HANDY

  Odkôstkovač HANDY slivku jedným stlačením rukovätí pozdĺžne rozpolí a zbaví ju kôstky. Je vynikajúci pre odkôstkovanie čerstvých, zaváraných aj rozmrazených..

  12.90 €
 • Tescoma odkôstkovač čerešní HANDY
  Tescoma odkôstkovač čerešní HANDY

  Vynikajúci pre ľahké a rýchle odkôstkovanie čerstvých, kompótových i mrazených čerešní bez poškodenia dužiny. Tŕň odkôstkovača je vyrobený z prvotriednej..

  25.90 €
 • Tescoma Handy 643555.00 Krájač na cibuľu HANDY
  Tescoma Handy 643555.00 Krájač na cibuľu HANDY

  Krájač Handy vynikajúci pre ľahké, rýchle a bezpečné krájanie cibule, zeleniny, ovocia, orechov, čokolády apod. Vyrobené z odolného plastu, čepele z prvotriednej..

  12.90 €
 • Tescoma Handy 643874.00 Strunový sekáčik HANDY
  Tescoma Handy 643874.00 Strunový sekáčik HANDY

  Tescoma Strunový sekáčik Handy ľahko a rýchlo naseká potraviny na požadovanú hrubosť. Je vynikajúci pre cibuľu, koreňovú zeleninu, paradajky, bylinky, jablká, hrušky,..

  21.60 €
 • Tescoma odkôstkovač čerešníolív PRESTO
  Tescoma odkôstkovač čerešníolív PRESTO

  Vynikajúci pre ľahké odkôstkovanie čerešní, višní a olív. Čerešňu bez stopky vložte pod tŕň (olivy vkladajte na výšku) a odkôstkovač stlačte. Vyrobený z..

  6.99 €
 • TESCOMA Odkôstkovač čerešníolív PRESTO
  TESCOMA Odkôstkovač čerešníolív PRESTO

  Vynikajúci pre ľahké odkôstkovanie čerešní, višní a olív. Čerešňu bez stopky vložte pod tŕň (olivy vkladajte na výšku) a odkôstkovač stlačte. Vyrobený z..

  4.99 €
 • Orion Odkôstkovač čerešní 141790
  Orion Odkôstkovač čerešní 141790

  Odkôstkovač čerešní a višní pripraví ovocie pre pečenie múčnikov, koláčov, buchiet. Medzi čeľuste odkôstkovača vložíte ovocie, stlačíte a ľahko zbavíte plody..

  2.99 €
 • Banquet Odkôstkovač čerešní Culinaria Red
  Banquet Odkôstkovač čerešní Culinaria Red

  Výborný pomocník pre jednoduché a rýchle odkôstkovanie čerešní. Výrobok je v bielej farbe s červenými prvkami a má gumové prísavky pre zaistenie stability pri práci...

  7.99 €
 • Tescoma krájač na cherry paradajky HANDY
  Tescoma krájač na cherry paradajky HANDY

  Ľahko a rýchlo rozkrojí malé aj veľké cherry paradajky na štvrtky, vynikajúci na reďkovku, šalotku, hrozno, jahody a pod. Vyrobený z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a..

  8.90 €

Doporučujeme luskáčiky a odkôstkovače. V tejto kategórii: kuchynské náradie a pomôcky | spracovanie ovocia a zeleniny sa nachádza tescoma odkôstkovač sliviek handy!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt