Tescoma nožnice do domácnosti COSMO 22 cm

Tescoma nožnice do domácnosti COSMO 22 cm

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Nožnice
Dodavateľ:Tescoma
Cena:5.80 €
Cena bez DPH:4.83 €
Dostupnosť:skladom
Tescoma nožnice do domácnosti COSMO 22 cm 3 (60%) 29 x hodnotené

Univerzálne nožnice do domácnosti i do kancelárie vhodné na strihanie všetkých obvyklých materiálov - papiera, použitie. Vyrobené z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a odolného plastu, komforná rukoväť s protišmykovou úpravou pre bezpečné použitie. 3 roky záruka.


 • Tescoma nožnice na bylinky COSMO 21 cm
  Tescoma nožnice na bylinky COSMO 21 cm

  Vynikajúce na strihanie byliniek a zelených vňatí, napr. pažítky, petržlenu, jarnej cibuľky, kôpru aj všetkých obvyklých materiálov - papiera, látky apod. Vyrobené z..

  5.80 €
 • Tescoma nožnice na hydinu COSMO
  Tescoma nožnice na hydinu COSMO

  Vynikajúce na porciovanie surovej aj tepelne upravenej hydiny vrátane silných hydinových kostí. Vyrobené z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele, opatrené bezpečnostnou poistkou..

  15.90 €
 • Tescoma nožnice na hydinu PRECIOSO
  Tescoma nožnice na hydinu PRECIOSO

  Komfortné nožnice na jednoduché porciovanie mrazenej, chladenej aj pečenej hydiny. Špeciálne tvarované čepele s mikrozúbkami na pohodlné strihanie surovej kože aj tvrdých..

  18.90 €
 • Tescoma nožnice na hydinu AZZA
  Tescoma nožnice na hydinu AZZA

  AZZA - masívne nožnice na hydinu so špeciálnym zubatým ostrím pre ľahké spracovanie hrubých kostí a ostro brúsenou špičkou pre strihanie kože . Vyrobené z prvotriednej..

  27.90 €Doporučujeme nožnice do domácnosti. V tejto kategórii: krájanie | nožnice sa nachádza tescoma nožnice do domácnosti cosmo 22 cm!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt