Tescoma multifunkčné nožnice COSMO 22 cm

Tescoma multifunkčné nožnice COSMO 22 cm

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Nožnice
Dodavateľ:Tescoma
Cena:8.90 €
Cena bez DPH:7.42 €
Dostupnosť:skladom
Tescoma multifunkčné nožnice COSMO 22 cm 5 (100%) 27 x hodnotené

Multifunkčné nožnice vhodné na porciovanie hydiny, spracovanie zeleniny, strihanie papiera, textilu, lúskanie orechov, otváranie fliaš atď. Vyrobené z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a odolného plastu, komfortná rukoväť s protišmykovou úpravou pre bezpečné použitie. 3 roky záruka.


 • Tescoma nožnice do domácnosti COSMO 22 cm
  Tescoma nožnice do domácnosti COSMO 22 cm

  Univerzálne nožnice do domácnosti i do kancelárie vhodné na strihanie všetkých obvyklých materiálov - papiera, použitie. Vyrobené z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a..

  5.80 €
 • Tescoma multifunkčné nožnice COSMO 22 cm
  Tescoma multifunkčné nožnice COSMO 22 cm

  Multifunkčné nožnice vhodné na porciovanie hydiny, spracovanie zeleniny, strihanie papiera, textilu, lúskanie orechov, otváranie fliaš atď. Vyrobené z prvotriednej..

  8.90 €
 • Tescoma nožnice na bylinky PRESTO 20 cm
  Tescoma nožnice na bylinky PRESTO 20 cm

  Vynikajúce na rýchle a ľahké strihanie čerstvých byliniek nadrobno, s päťradovou čepeľou a ochranným puzdrom s čistítkom. Vyrobené z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a..

  13.90 €
 • Tescoma nožnice na hydinu PRESTO 25 cm
  Tescoma nožnice na hydinu PRESTO 25 cm

  Kuchynské nožnice vynikajúce na porciovanie hydiny - kože, mäsa i kostí. Vhodné aj na lúskanie orechov. Vyrobené z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a odolného plastu,..

  11.90 €
 • Tescoma nožnice na bylinky COSMO 21 cm
  Tescoma nožnice na bylinky COSMO 21 cm

  Vynikajúce na strihanie byliniek a zelených vňatí, napr. pažítky, petržlenu, jarnej cibuľky, kôpru aj všetkých obvyklých materiálov - papiera, látky apod. Vyrobené z..

  5.80 €
 • Tescoma nožnice na hydinu COSMO
  Tescoma nožnice na hydinu COSMO

  Vynikajúce na porciovanie surovej aj tepelne upravenej hydiny vrátane silných hydinových kostí. Vyrobené z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele, opatrené bezpečnostnou poistkou..

  15.90 €
 • Tescoma nožnice na hydinu PRECIOSO
  Tescoma nožnice na hydinu PRECIOSO

  Komfortné nožnice na jednoduché porciovanie mrazenej, chladenej aj pečenej hydiny. Špeciálne tvarované čepele s mikrozúbkami na pohodlné strihanie surovej kože aj tvrdých..

  18.90 €


 • Multifunkčné nožnice, 22 cm
  Multifunkčné nožnice, 22 cm

  Praktické multifunkčné nožnice budú nenahraditeľným pomocníkom v každej domácnosti. Pomôžu vám naporcovať hydinu, oškrabať šupiny z rýb, nalúskať oriešky,..

  5.49 €
 • Tescoma krájacia doska okrúhla COSMO ø 30 cm
  Tescoma krájacia doska okrúhla COSMO ø 30 cm

  - vyrobená z odolného plastu - priľnavé okraje pre bezpečné použitie – doska sa nešmýka po pracovnej ploche - farebné rozlíšenie okrajov dosiek pre oddelenú prípravu..

  10.40 €
 • Tescoma nôž na chlieb COSMO 20 cm
  Tescoma nôž na chlieb COSMO 20 cm

  Nože COSMO - vysoko kvalitná a masívna čepeľ z nehrdzavejúcej ocele - špeciálne tvarované a brúsené ostrie na dosiahnutie maximálneho účinku pri krájaní a rezaní -..

  7.70 €

Doporučujeme nožnice do domácnosti. V tejto kategórii: krájanie | nožnice sa nachádza tescoma multifunkčné nožnice cosmo 22 cm!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt