Tescoma lis na cestozdobička DELÍCIA, kovový

Tescoma lis na cestozdobička DELÍCIA, kovový

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Zdobenie tort a cukroviniek
Dodavateľ:Tescoma
Cena:22.90 €
Cena bez DPH:19.08 €
Dostupnosť:skladom
Tescoma lis na cestozdobička DELÍCIA, kovový 4,75 (95%) 30 x hodnotené

Vynikajúci na ľahkú a rýchlu prípravu maslových a syrových sušienok, snehových pusiniek, zdobenie tort, zákuskov, chlebíčkov, obložených mís, plnených šišiek a pod. S 20 lisovacími krúžkami, 4 zdobiacimi tryskami a dávkovaním na malé alebo veľké sušienky. Vyrobený z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele, zo zdravotne nezávadného hliníka a odolného plastu. 3 roky záruka.


 • Tescoma cukrárska zdobiaca ceruzka DELÍCIA
  Tescoma cukrárska zdobiaca ceruzka DELÍCIA

  Vynikajúca na dekorovanie pokrmov bielkovým, maslovým, tvarohovým a čokoládovým zdobiacim krémom, rozpustenou čokoládou aj šľahačkou apod. Dodávaná s 5 tryskami na rôzne..

  13.60 €
 • Tescoma zdobiaca lyžica DELÍCIA
  Tescoma zdobiaca lyžica DELÍCIA

  Vynikajúca pre dekorovanie tanierov  a štýlové zdobenie sladkých aj slaných pokrmov, s miskou na polevu. Vyrobená z prvotriedneho odolného plastu, vhodné do umývačky. 3..

  7.10 €
 • Tescoma dekoračné náradie DELÍCIA, 3 ks
  Tescoma dekoračné náradie DELÍCIA, 3 ks

  Vynikajúce na prípravu originálnych cukrárenských ozdôb a štýlové dekorovanie tort a múčnikov obalených marcipánom alebo cukrárskymi hmotami. Vyrobené z prvotriedneho..

  8.20 €
 • Tescoma dekoračné náradie DELÍCIA, 6 ks
  Tescoma dekoračné náradie DELÍCIA, 6 ks

  Vynikajúce na prípravu originálnych cukrárskych ozdôb a štýlové dekorovanie tort a múčnikov obalených marcipánom alebo cukrárskymi hmotami. Vyrobené z prvotriedneho..

  9.99 €


 • Tescoma lis na cestozdobička DELÍCIA
  Tescoma lis na cestozdobička DELÍCIA

  Vynikajúci pre prípravu sladkých i slaných sušienok, na zdobenie tort, zákuskov, chlebíčkov, obložených mís apod. Obsahuje 10 lisovacích krúžkov a 6 dekoračných trysiek...

  15.90 €
 • Tescoma Lis na cestozdobička DELÍCIA
  Tescoma Lis na cestozdobička DELÍCIA

  Predstavujeme masívny kovový lis na cesto a zdobičku v jednom, vďaka ktorému už nemusíte tráviť hodiny pečením sladkých dobrôt. Pýtate sa, v čom je ten trik? Kovový..

  22.90 €
 • Tescoma Lis na cesto zdobička DELÍCIA
  Tescoma Lis na cesto zdobička DELÍCIA

  Lis na cesto a zdobička v jednom je vynikajúcim pomocníkom pre prípravu sušienok, cukroviniek, zdobenie tort, zákuskov, chlebíčkov, obložených mís, plnenie šišiek a pod...

  15.90 €

Doporučujeme pomôcky na zdobenie. V tejto kategórii: pečenie | zdobenie tort a cukroviniek sa nachádza tescoma lis na cestozdobička delÍcia, kovový!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt