Tescoma kanvica TEO TONE 1,7 l, s vylúhovacími sitkami

Tescoma kanvica TEO TONE 1,7 l, s vylúhovacími sitkami

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Kanvice a džbány
Dodavateľ:Tescoma
Cena:17.90 €
Cena bez DPH:14.92 €
Dostupnosť:skladom
Tescoma kanvica TEO TONE 1,7 l, s vylúhovacími sitkami 3,25 (65%) 18 x hodnotené

Vynikajúca na prípravu a podávanie všetkých druhov čaju a čajových nápojov. Vybavená hlbokým sitkom pre lúhovanie čerstvej mäty, medovky, zázvoru, sušených šípok, ovocia apod. a extra jemným sitkom pre vylúhovanie všetkých druhov čaju. Vyrobená zo žiaruvdzorného brosilikátového skla, vhodná pre plynové, elektrické a sklokeramické sporáky aj pre nalievanie horúcej vody z varných kanvíc, vhodná do mikrovlnnej rúry. Rukoväť, viečko a sitká z odolného plastu. Umývajte bežnými prostriedkami, neumývajte v umývačke. Návod na použitie vo vnútri balenia. 3 roky záruka.


 • Tescoma kanvica MONTE CARLO 1.5 l, s vylúhovacím sitkom
  Tescoma kanvica MONTE CARLO 1.5 l, s vylúhovacím sitkom

  Varná kanvica s priestranným sitkom na vylúhovanie čaju, byliniek, ovocia a prípravu odvarov zo šípok, žihľavy, bazy čiernej, zázvoru a pod. Vyrobená zo žiaruvzdorného..

  18.90 €
 • Tescoma džbán TEO 2,5 l
  Tescoma džbán TEO 2,5 l

  Vynikajúci na prípravu a podávanie chladených aj horúcich nápojov. Vyrobený zo žiaruvzdorného borosilikátového skla, viečko z kvalitného plastu. Vhodný do umývačky. 3..

  14.90 €
 • Tescoma džbán do chladničky TEO 1.0 l
  Tescoma džbán do chladničky TEO 1.0 l

  Vynikajúci pre uloženie džúsu, vody, mlieka a pod.do dverí chladničky a pre ich podávanie. Džbán je vyrobený zo žiaruvzdorného borosilikátového skla, viečko z odolného..

  11.90 €
 • Tescoma kanvica na prípravu kávy a čaju za studena TEO 1.0 l
  Tescoma kanvica na prípravu kávy a čaju za studena TEO 1.0 l

  Vynikajúca na prípravu ľadovej kávy a čaju metódou Cold Brew, nápoje vylúhované v kanvici za studena majú unikátnu jemnú chuť aj arómu. Ideálna aj na prípravu tradičnej..

  39.90 €
 • Tescoma kanvica na čaj a kávu TEO 0.6 l
  Tescoma kanvica na čaj a kávu TEO 0.6 l

  Vynikajúca na prípravu a podávanie čaju alebo kávy. Vyrobená z ohňovzdorného skla, prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a odolného plastu. Návod na prípravu nápojov je vo..

  18.90 €
 • Tescoma čajová kanvica PERFECTA 1.5 l
  Tescoma čajová kanvica PERFECTA 1.5 l

  Vynikajúca na prípravu čaju, kávy, horúcej vody a pod. Píšťalka s bezpečným otváraním, viečko a sklápacia rukoväť na jednoduché plnenie a čistenie. Vyrobená z..

  29.90 €Doporučujeme sklenené kanvice. V tejto kategórii: nápoje | kanvice a džbány sa nachádza tescoma kanvica teo tone 1,7 l, s vylúhovacími sitkami!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt