Tescoma kanvica TEO TONE 1,25 l, s vylúhovacími sitkami

Tescoma kanvica TEO TONE 1,25 l, s vylúhovacími sitkami

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Kanvice a džbány
Dodavateľ:Tescoma
Cena:13.90 €
Cena bez DPH:11.58 €
Dostupnosť:skladom
Tescoma kanvica TEO TONE 1,25 l, s vylúhovacími sitkami 4,25 (85%) 20 x hodnotené

Vynikajúca na prípravu a podávanie všetkých druhov čaju a čajových nápojov. Vybavená hlbokým sitkom na lúhovanie čerstvej mäty, medovky, zázvoru, sušených šípok, ovocia apod. a extra jemným sitkom pre vylúhovanie všetkých druhov sypaného čaju. Vyrobená zo žiaruvzdorného brosilikátového skla, vhodná pre plynové, elektrické a sklokeramické sporáky aj pre nalievanie vriacej vody z varných kanvíc, vhodná do mikrovlnnej rúry. Rukoväť, viečko a sitká z odolného plastu. Umývajte bežnými čistiacimi prostriedkami, neumývajte v umývačke. Návod na použitie vo vnútri balenia. 3 roky záruka.


 • Tescoma kanvica TEO 1.25 l, s vylúhovacími sitkami
  Tescoma kanvica TEO 1.25 l, s vylúhovacími sitkami

  Vynikajúca na varenie vody na čaj, kávu apod. aj pre vylúhovanie a podávanie čaju priamo v kanvici. Vyrobená zo žiaruvozdorného brosilikátového skla, vhodná pre plynové,..

  13.90 €
 • Tescoma kanvica TEO 1.7 l, s vylúhovacími sitkami
  Tescoma kanvica TEO 1.7 l, s vylúhovacími sitkami

  Vynikajúca na prípravu a podávanie všetkých druhov čaju a čajových nápojov. Vybavená hlbokým sitkom pre vyluhovanie čerstvej mäty, medovky, zázvoru, sušených šípok,..

  17.90 €
 • Tescoma kanvica MONTE CARLO 1.5 l, s vylúhovacím sitkom
  Tescoma kanvica MONTE CARLO 1.5 l, s vylúhovacím sitkom

  Varná kanvica s priestranným sitkom na vylúhovanie čaju, byliniek, ovocia a prípravu odvarov zo šípok, žihľavy, bazy čiernej, zázvoru a pod. Vyrobená zo žiaruvzdorného..

  18.90 €
 • Tescoma džbán TEO 2,5 l
  Tescoma džbán TEO 2,5 l

  Vynikajúci na prípravu a podávanie chladených aj horúcich nápojov. Vyrobený zo žiaruvzdorného borosilikátového skla, viečko z kvalitného plastu. Vhodný do umývačky. 3..

  14.90 €
 • Tescoma džbán do chladničky TEO 1.0 l
  Tescoma džbán do chladničky TEO 1.0 l

  Vynikajúci pre uloženie džúsu, vody, mlieka a pod.do dverí chladničky a pre ich podávanie. Džbán je vyrobený zo žiaruvzdorného borosilikátového skla, viečko z odolného..

  11.90 €Doporučujeme sklenené kanvice. V tejto kategórii: nápoje | kanvice a džbány sa nachádza tescoma kanvica teo tone 1,25 l, s vylúhovacími sitkami!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt