Tescoma flambovacia pištoľ DELÍCIA

Tescoma flambovacia pištoľ DELÍCIA

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Ostatné kuchynské náradie
Dodavateľ:Tescoma
Cena:27.90 €
Cena bez DPH:23.25 €
Dostupnosť:skladom
Tescoma flambovacia pištoľ DELÍCIA 4,25 (85%) 18 x hodnotené

Vynikajúca pre ľahké a rýchle flambovanie cukrárskych výrobkov, karamelizovanie cukru, gratinovanie syra, opekanie zeleniny, prípravu chrumkavej kôrky steakov apod. Vyrobená z prvotriedneho odolného plastu a kvalitného kovu, vybavená bezpečnostnou poistkou, plní sa bežným plynom do zapaľovačov. Návod na použitie vo vnútri balenia. 3 roky záruka.


 • Tescoma mažiar ONLINE ø 6 cm
  Tescoma mažiar ONLINE ø 6 cm

  Vynikajúci na prípravu drveného korenia, byliniek, zmesí na dochucovanie a pod. Vyrobený z prvotriednej odolnej keramiky, vhodný do chladničky, mrazničky a umývačky. 3 roky..

  7.30 €
 • Tescoma mažiar ONLINE ø 11 cm
  Tescoma mažiar ONLINE ø 11 cm

  Vynikajúci pre prípravu drveného korenia, byliniek, zmesí na dochucovanie a pod. Vyrobený z prvotriednej odolnej keramiky, vhodný do chladničky, mrazničky a umývačky. 3 roky..

  10.90 €
 • Tescoma dvojitá grilovacia ihla PRESTO TONE 30 cm, 2 ks
  Tescoma dvojitá grilovacia ihla PRESTO TONE 30 cm, 2 ks

  Vynikajúca na prípravu a štýlové podávanie špízov, ražničia, kebabov, šašlíkov apod. na griloch, v panviciach a rúrach na pečenie. Opatrená rukoväťou a zhrňovacou..

  9.20 €
 • Karlie Chladiaca podložka Kvapky, 50 x 90 cm
  Karlie Chladiaca podložka Kvapky, 50 x 90 cm

  Táto podložka je ideálna počas sparných dní, kedy vášho miláčika príjemne ochladí.Chladiacu podložku vyberte z obalu a na 30 minút až hodinu umiestnite do chladničky...

  21.99 €
 • Lord Šampón pre psov s kolagénom, 250 ml
  Lord Šampón pre psov s kolagénom, 250 ml

  Veterinárny šampón s kolagénom a ďalšími špeciálnymi látkami, ktoré chránia srsť pred odtučnením. Srsť je po umytí lesklá a nestráca svoju prirodzenú pružnosť...

  2.99 €
 • Wahl Obojstranná kefa pre vyčesávanie psej srsti
  Wahl Obojstranná kefa pre vyčesávanie psej srsti

  Zaobstarajte vášmu psiemu miláčikovi túto obojstrannú kefa pre ľahké vyčesávanie a vyhladzovanie psej srsti. Kefa s mäkkou pogumovanou a ergonomickou rukoväťou je..

  8.99 €
 • Bamboo Groom hřeben se 41 rotačními hroty
  Bamboo Groom hřeben se 41 rotačními hroty

  Tento hrebeň sa stane skvelým pomocníkom pri starostlivosti o srsť vašich maznáčikov. Je vhodný pre zvieratá s dlhšou srsťou. Má 41 rotačných zubov, ktoré ľahko..

  9.99 €
 • Bamboo Groom střední jemný kartáč s nerezovými hroty, Finišák
  Bamboo Groom střední jemný kartáč s nerezovými hroty, Finišák

  Táto kefa sa stane skvelým pomocníkom pri starostlivosti o srsť vašich maznáčikov. Je vhodná pre všetky typy srsti. Má lomené zuby, ktoré dosahujú hlboko do srsti a..

  13.49 €


 • Tescoma flambovacia pištoľ GrandCHEF
  Tescoma flambovacia pištoľ GrandCHEF

  Vynikajúca na flambovanie cukrárskych výrobkov, karamelizovanie cukru, gratinovanie syra, opekanie zeleniny, príprava chrumkavej kôrky steakov, hydiny a pod. S nastaviteľnou..

  31.90 €
 • Tescoma Flambovacia pištoľ GrandCHEF
  Tescoma Flambovacia pištoľ GrandCHEF

  Vysoko kvalitná pištoľ GrandCHEF pre flambovanie cukrárskych výrobkov, karamelizovanie cukru, gratinovanie syra, opekanie zeleniny, prípravu chrumkavej kôrky steakov, hydiny a..

  31.90 €
 • Tescoma Marinovacia pištoľ DELÍCIA
  Tescoma Marinovacia pištoľ DELÍCIA

  Marinovacia pištoľ DELÍCIA značky Tescoma - špičková marinovacia pištoľ pre ľahké vstrekovanie marinády do mäsa aj potieranie mäsa marinádou počas pečenia. S..

  11.60 €
 • Pištoľ lepiaca EXTOL LADY 422003 25W
  Pištoľ lepiaca EXTOL LADY 422003 25W

  Lepiaca tavná pištoľ je určená na rýchle zlepenie papiera, korku, dreva, kože, textílie, umelej hmoty, keramiky atď. Páčka mechanického posuvu umožňuje citlivé,..

  5.99 €

Doporučujeme flambovacia pištoľ. V tejto kategórii: kuchynské náradie a pomôcky | ostatné kuchynské náradie sa nachádza tescoma flambovacia pištoľ delÍcia!
© 2020 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt