Tescoma elektrický zmrzlinovač GrandCHEF

Tescoma elektrický zmrzlinovač GrandCHEF

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Príprava domácich potravín
Dodavateľ:Tescoma
Cena:56.90 €
Cena bez DPH:47.42 €
Dostupnosť:skladom
Tescoma elektrický zmrzlinovač GrandCHEF 3,5 (70%) 27 x hodnotené

Vynikajúci na prípravu kvalitnej domácej zmrzliny bez konzervantov, umelých farbív a prebytočných sladidiel. Zmrzlinovač s elektrickým pohonom vyrobí zmrzlinu bez námahy, mraziaca nádoba zo zdravotne nezávadného hliníka na dokonale vychladenie v mrazničke. Recepty vo vnútri balenia.


 • Tescoma Delícia Strojček na prípravu cestovín
  Tescoma Delícia Strojček na prípravu cestovín

  Strojček na prípravu cestovín Delícia je vynikajúci pre jednoduchú prípravu čerstvých domácich cestovín typu tagliolini, fettuccine, lasagne a domácich polievkových..

  46.90 €
 • Tescoma Závažie pre kvasenie DELLA CASA, 3 ks
  Tescoma Závažie pre kvasenie DELLA CASA, 3 ks

  Závažie pre kvasenie DELLA CASA značky Tescoma zaťaží strúhanáú kapustu, nakladanú zeleninu, kimchi a pod. počas kvasenia. Materiál: prírodná keramika s odolnou..

  16.90 €
 • Maxxo Výrobník rastlinného mlieka MM01
  Maxxo Výrobník rastlinného mlieka MM01

  Vyrobte si svoje mlieko, smoothie, tofu, kašu či polievku. Prístroj vám dá vybrať si z celkom 10 programov, ktoré slúžia na jednoduchú aj rýchlu výrobu rôznych druhov..

  93.99 €


 • DOMO DO9207I zmrzlinovač s kompresorom
  DOMO DO9207I zmrzlinovač s kompresorom

  Je to kombinácia chladenia a miešania, ktorá dáva vznik lahodnej a nadýchanej zmrzline. Vďaka vstavanému kompresoru vám tento zmrzlinovač pripraví presne takúto zmrzlinu,..

  289.99 €
 • Guzzanti GZ 159 zmrzlinovač
  Guzzanti GZ 159 zmrzlinovač

  Guzzanti zmrzlinovač GZ 159 je určený na výrobu výbornej zmrzliny, sorbetov a mrazeného jogurtu. Pomocou predmrazenej dvojito izolovanej nádoby pripraví výbornú zmrzlinu za..

  46.99 €
 • Guzzanti GZ 157 zmrzlinovač
  Guzzanti GZ 157 zmrzlinovač

  Najmä v horúcich letných dňoch určite oceníte zmrzlinovač, vďaka ktorému si pripravíte výbornú domácu zmrzlinu, ovocný sorbet alebo osviežujúci mrazený jogurt...

  41.99 €
 • BORETTI Zmrzlinovač s kompresorom B101
  BORETTI Zmrzlinovač s kompresorom B101

  Elegantný zmrzlinovač prémiovej kvality a minimalistického dizajnu značky Boretti. Telo zmrzlinovača tvorí lakovaná nehrdzavejúca oceľ a hornú časť prístroja potom..

  399.99 €
 • DOMO DO9243I zmrzlinovač s kompresorom
  DOMO DO9243I zmrzlinovač s kompresorom

  Je to kombinácia chladenia a miešania, ktorá dáva vznik lahodnej a nadýchanej zmrzline. Vďaka vstavanému kompresoru vám tento zmrzlinovač pripraví presne takúto zmrzlinu,..

  191.99 €

Doporučujeme príprava zmrzliny. V tejto kategórii: kuchynské náradie a pomôcky | príprava domácich potravín sa nachádza tescoma elektrický zmrzlinovač grandchef!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt