Tescoma dóza na maslo na stôl TESCOMA DELLA CASA

Tescoma dóza na maslo na stôl TESCOMA DELLA CASA

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Potravinové dózy
Dodavateľ:Tescoma
Cena:13.90 €
Cena bez DPH:11.58 €
Dostupnosť:skladom
Tescoma dóza na maslo na stôl TESCOMA DELLA CASA 2,25 (45%) 23 x hodnotené

Vynikajúca na uchovávanie masla pri izbovej teplote, maslo je vždy ľahko roztierateľné a pripravené na použitie. So špeciálnym nožom na naberanie a roztieranie masla. Vyrobená z odolného plastu, vhodná do umývačky. Určená na domáce použitie. 3 roky záruka.


 • Tescoma maselnička GrandCHEF
  Tescoma maselnička GrandCHEF

  Vynikajúca na uloženie a štýlové servírovanie masla. Vyrobená z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele, po použití umyte a osušte, vhodná do umývačky. 3 roky záruka...

  13.30 €
 • Tescoma dóza na maslo TESCOMA DELLA CASA
  Tescoma dóza na maslo TESCOMA DELLA CASA

  Vynikajúca ako forma na 200 g čerstvého pripraveného domáceho masla a ako dóza pre jeho skladovanie. Dno je vybavené malými hrotmi, vďaka ktorým stuhnuté maslo pri krájaní..

  7.60 €
 • Tescoma dóza na maslo na stôl TESCOMA DELLA CASA
  Tescoma dóza na maslo na stôl TESCOMA DELLA CASA

  Vynikajúca na uchovávanie masla pri izbovej teplote, maslo je vždy ľahko roztierateľné a pripravené na použitie. So špeciálnym nožom na naberanie a roztieranie masla...

  13.90 €
 • Tescoma dóza na maslo GUSTITO
  Tescoma dóza na maslo GUSTITO

  Vyrobená z prvotriedneho porcelánu, určená na uloženie a štýlové servírovanie masla. Vhodná chladničky, mrazničky, mikrovlnnej rúry a umývačky. 5 rokov záruka...

  16.90 €
 • Tescoma dóza na maslo FreshZONE
  Tescoma dóza na maslo FreshZONE

  Vynikajúca na skladovanie masla v chladničke a jeho servírovania, s protišmykovým dnom. Vyrobená revolučnou technológiou nanoCARE ™, dóza na maslo nevstrebáva pachy a..

  9.40 €
 • Tescoma dóza na maslo na stôl FreshZONE
  Tescoma dóza na maslo na stôl FreshZONE

  Vynikajúca na skladovanie masla pri izbovej teplote, jeho pohodlné prenášanie a podávanie. V dóze na maslo s vodným zásobníkom vydrží maslo ľahko roztierateľné, lahodné a..

  10.20 €
 • Tescoma dóza na sušienky DELÍCIA ø 20 cm
  Tescoma dóza na sušienky DELÍCIA ø 20 cm

  Vynikajúca pre uskladnenie cca 60 ks domácich sušienok pripravených razítkami DELÍCIA, dodávaná s papierovými košíčkami pre ich uloženie. Dózu čistite mierne navlhčenou..

  8.80 €
 • Tescoma dóza AIRSTOP 1.0 l
  Tescoma dóza AIRSTOP 1.0 l

  Vynikajúca na dlhodobé skladovanie potravín, opatrená vzduchotesným uzáverom so silikónovým tesnením, potraviny sú dokonale chránené proti zvetraniu aj zvlhnutiu. Dózy..

  11.90 €Doporučujeme dózy na maslo. V tejto kategórii: domácnosť | potravinové dózy sa nachádza tescoma dóza na maslo na stôl tescoma della casa!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt