Tescoma chladiaca brašna UNO VINO

Tescoma chladiaca brašna UNO VINO

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Barmanské a someliérske pomôcky
Dodavateľ:Tescoma
Cena:17.90 €
Cena bez DPH:14.92 €
Dostupnosť:skladom
Tescoma chladiaca brašna UNO VINO 5 (100%) 23 x hodnotené

Vychladí rýchlo fľaše s fľaše so šampanským, s bielym, ružovým alebo červeným vínom, minerálkou a pod. a nápoje udrží vychladené po dobu podávania. S úchytom na pohodlné nalievanie. Vyrobená z odolnej syntetickej textílie s vysoko účinnou chladiacou gélovou náplňou a alumíniovou termoizolačnou vložkou. 3 roky záruka.


 • Tescoma značky na poháre myDRINK, 12 ks, oceán
  Tescoma značky na poháre myDRINK, 12 ks, oceán

  Vynikajúce pre ľahké rozlíšenie pohárov, hrnčekov apod. Zvolenú značku pritlačte prísavkou na hladký vonkajší povrch čistého pohára. Vyrobené z prvotriedneho..

  8.99 €
 • Tescoma barmanská lyžica myDRINK
  Tescoma barmanská lyžica myDRINK

  Vynikajúca na prípravu miešaných a vrstvených nápojov vo vysokých pohároch a šejkeroch. Vyrobená z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele, vhodná do umývačky. 3 roky záruka...

  5.49 €
 • Tescoma tvorítko na ľad myDRINK, guličky
  Tescoma tvorítko na ľad myDRINK, guličky

  Vynikajúce na prípravu originálne tvarovaného ľadu. Vybavené vodotesným viečkom pre ľahké prenášanie naplneného tvorítka a jeho uloženie do mrazničky v ľubovoľnej..

  12.90 €
 • Tescoma tvorítko na ľad myDRINK, kocky XXL
  Tescoma tvorítko na ľad myDRINK, kocky XXL

  Vynikajúce na prípravu originálne tvarovaného ľadu. Vybavené vodotesným viečkom pre ľahké prenášanie naplneného tvorítka a jeho uloženie do mrazničky v ľubovoľnej..

  14.90 €
 • Tescoma lievik na vrstvené koktaily myDRINK
  Tescoma lievik na vrstvené koktaily myDRINK

  Vynikajúci pre ľahkú prípravu nealkoholických aj alkoholických viacfarebných vrstvených koktailov. Postupne nalievané nápoje stekajú do pohára plynule a zostávajú..

  7.20 €
 • Piknikový kôš pre 2 osoby Capri, 30 x 27 x 21 cm
  Piknikový kôš pre 2 osoby Capri, 30 x 27 x 21 cm

  Veľmi elegantný a zároveň praktický piknikový kôš je ručne vyrábaný z ratanového prútia s plátenou vnútornou uzatvárateľnou taškou so vzorom perfektne ladiacim s..

  79.99 €


 • Tescoma chladiaca nádoba na šampanské UNO VINO
  Tescoma chladiaca nádoba na šampanské UNO VINO

  - naplnená ľadom udrží šampanské vychladené počas podávania - vhodná na všetky obvyklé typy šampanských a sektových fliaš - vyrobená z prvotriedneho odolného plastu..

  18.10 €
 • Tescoma teplomer na víno UNO VINO
  Tescoma teplomer na víno UNO VINO

  Vynikajúci na meranie správnej teploty vína, teplomer navlečte na fľašu a po cca 30 sekundách sa zobrazí teplota v stupňoch Celsia. Neumývajte v umývačke, nenamáčajte, v..

  6.60 €
 • Tescoma poháre na víno UNO VINO 350 ml, 6 ks
  Tescoma poháre na víno UNO VINO 350 ml, 6 ks

  Univerzálne poháre pre podávanie bielych, červených, ružových aj šumivých vín, s prúžkom na stopke v 6 rôznych farbách pre ich ľahké rozlíšenie. Vyrobené z..

  24.90 €
 • Tescoma teplomer na víno UNO VINO, stojan
  Tescoma teplomer na víno UNO VINO, stojan

  Aby ste si zaistili dokonalé potešenie z vína, riaďte sa správnými teplotami: - šumivé: 4,5 - 7°C - biele: 7 - 10°C - červené: červené 10 - ..

  8.80 €
 • Tescoma Teplomer na víno UNO VINO
  Tescoma Teplomer na víno UNO VINO

  Vynikajúci pre meranie správnej teploty vína, teplomer navlečte na fľašu a po cca 30 sekundách sa zobrazí teplota v stupňoch Celzia. Neumývajte v umývačke, nenamáčajte,..

  6.60 €
 • Tescoma Poháre na víno UNO VINO Vista 350 ml, 2 ks
  Tescoma Poháre na víno UNO VINO Vista 350 ml, 2 ks

  Luxusné poháre z prvotriedneho českého krištáľového skla s originálnym brúsením vynikajúce na podávanie bieleho, červeného, ružového a šumivého vína. Vhodné do..

  12.90 €
 • Tescoma poháre UNO VINO Vista 300 ml, 2 ks
  Tescoma poháre UNO VINO Vista 300 ml, 2 ks

  Luxusné poháre z prvotriedneho českého krištáľového skla s originálnym brúsením vynikajúce na podávanie nápojov. Vhodné do umývačky, používajte čistiace prostriedky..

  11.40 €
 • Tescoma elektrický otvárač UNO VINO
  Tescoma elektrický otvárač UNO VINO

  Vynikajúci pre ľahké a rýchle otváranie všetkých obvyklých typov vínnych fliaš s korkovým uzáverom. Vysoko kvalitná antiadhézna špirála, orezávač fólií a LED..

  35.90 €

Doporučujeme chladiace návleky. V tejto kategórii: nápoje | barmanské a someliérske pomôcky sa nachádza tescoma chladiaca brašna uno vino!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt