Tescoma Tlakový hrniec ULTIMA DUO 4 a 6 l

Tescoma Tlakový hrniec ULTIMA DUO 4 a 6 l

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Bytové doplnky a dekorácie
Dodavateľ:Tescoma
Cena:175.20 €
Cena bez DPH:146 €
Dostupnosť:skladom
Tescoma Tlakový hrniec ULTIMA DUO 4 a 6 l 2,75 (55%) 22 x hodnotené

Tlakový hrniec ULTIMA DUO značky Tescoma, to je luxusný tlakový hrniec s dvoma nádobami 4 a 6 l a univerzálnou tlakovou pokrievkou. Jednoduché nastavenie ideálneho tlaku IdealCook pre rýchlu a šetrnú prípravu obvyklých pokrmov. Nádoby sú do seba stohovateľné, pri skladovaní zaberú minimum miesta. Opatrené 4 poistkami a ergonomickými úchytkami. Dodávané s univerzálnou sklenenou pokrievkou, obe nádoby je možné používať aj pre bežné varenie. Trojvrstvové sendvičové dno je vhodné pre všetky typy sporákov. Vyrobené z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a odolného plastu. Možno čiastočne umývať v umývačke riadu.Čo všetko vedia tlakové hrnce ULTIMA? ľahko a intuitívne v nich nastavíte ideálny tlak pre pripravované jedlo vďaka veľkému otočnému uzáveru veka ich pohodlne otvoríte a uzavriete len jednou rukou majú ukazovateľ aktuálneho tlaku počas varenia sú opatrené praktickou meracou stupnicouTieto vlastnosti robia z Ultimy jeden z najlepších tlakových hrncov na trhu a získal vďaka nim prestížne dizajnérske ocenenie Red Dot Design Award 2017.


 • Tescoma tlakový hrniec Ultima 6,0 l
  Tescoma tlakový hrniec Ultima 6,0 l

  Luxusný tlakový hrniec pre ľahkú a rýchlu prípravu všetkých obvyklých pokrmov. Hrniec má vo vnútri nádoby prvotriedny antiadhézny povlak, vďaka ktorému sa pokrmy..

  143.20 €
 • TESCOMA tlakový hrniec ULTIMA 7.5 l
  TESCOMA tlakový hrniec ULTIMA 7.5 l

  Tlakový hrniec ULTIMA značky Tescoma, to je luxusný tlakový hrniec s nádobou s objemom 7,5 l a tlakovou pokrievkou. Jednoduché nastavenie ideálneho tlaku IdealCook pre rýchlu..

  135.20 €
 • TESCOMA tlakový hrniec ULTIMA 6.0 l
  TESCOMA tlakový hrniec ULTIMA 6.0 l

  Tlakový hrniec ULTIMA značky Tescoma, to je luxusný tlakový hrniec s nádobou s objemom 6 l a tlakovou pokrievkou. Jednoduché nastavenie ideálneho tlaku IdealCook pre rýchlu a..

  127.20 €
 • Berlinger Haus Tlakový hrniec s časovačom, 6 l
  Berlinger Haus Tlakový hrniec s časovačom, 6 l

  Tlakový hrniec značky Berlinger Haus - luxusný tlakový hrniec s nádobou s objemom 6 l a tlakovou pokrievkou. Jednoduché nastavenie ideálneho tlaku IdealCook pre rýchlu a..

  111.99 €


 • Tescoma tlakový hrniec ULTIMA DUO 4.0 l a 6.0 l
  Tescoma tlakový hrniec ULTIMA DUO 4.0 l a 6.0 l

  Luxusný tlakový hrniec s dvoma nádobami 4.0 a 6.0 l, univerzálnou tlakovou pokrievkou s ľahkým nastavením ideálneho tlaku IDEAL COOK na rýchlu a šetrnú prípravu všetkých..

  219.00 €
 • Tescoma tlakový hrniec ULTIMA 4.0 l
  Tescoma tlakový hrniec ULTIMA 4.0 l

  Luxusný tlakový hrniec s ľahkým nastavením ideálneho tlaku IDEALCOOK na rýchlu a šetrnú prípravu všetkých obvyklých pokrmov. Vďaka veľkému otočnému uzáveru veka..

  149.00 €
 • Tescoma tlakový hrniec ULTIMA 6.0 l
  Tescoma tlakový hrniec ULTIMA 6.0 l

  Luxusný tlakový hrniec s ľahkým nastavením ideálneho tlaku IDEALCOOK pre rýchlu a šetrnú prípravu všetkých obvyklých pokrmov. Vďaka veľkému otočnému uzáveru veka..

  159.00 €
 • Tescoma tlakový hrniec ULTIMA 7.5 l
  Tescoma tlakový hrniec ULTIMA 7.5 l

  Luxusný tlakový hrniec s ľahkým nastavením ideálneho tlaku IDEALCOOK pre rýchlu a šetrnú prípravu všetkých obvyklých pokrmov. Vďaka veľkému otočnému uzáveru veka..

  169.00 €

Doporučujeme tlakové hrnce. V tejto kategórii: nábytok | bytové doplnky a dekorácie | doplnky do kuchyne | varenie sa nachádza tescoma tlakový hrniec ultima duo 4 a 6 l!
© 2020 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt