Tescoma Mriežka pre kvasenie DELLA CASA

Tescoma Mriežka pre kvasenie DELLA CASA

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Príprava domácich potravín
Dodavateľ:Tescoma
Cena:3.49 €
Cena bez DPH:2.91 €
Dostupnosť:skladom
Tescoma Mriežka pre kvasenie DELLA CASA 5 (100%) 31 x hodnotené

Mriežka pre kvasenie DELLA CASA značky Tescoma umožňuje pripraviť domáce kvasené uhorky aj inú zeleninu, nakladané hermelíny, utopence a pod. Mriežka udrží potraviny pod hladinou nálevu po celú dobu kvasenia. Materiál: odolný plast (PE). Čistenie: vhodné do umývačky riadu. Záruka: 3 roky.Na rozdiel od tradičných pružných drievok používaných pri kvasení uhoriek má plastová mriežka niekoľko výhod: možno ju ľahko dokonale vyčistiť nijako neovplyvňuje chuť, vzhľad ani farbu kvaseného pokrmu je vhodná pre dlhodobé opakované použitie


 • Orion Sada na výrobu syra
  Orion Sada na výrobu syra

  Sada na výrobu domáceho syra alebo tvarohu vám umožní z mlieka, ktoré napríklad nestihnete inak spracovať, vyrobiť výborný domáci tvaroh skvelej chuti, syry..

  7.49 €
 • Orion Strojček na rezance Francesko
  Orion Strojček na rezance Francesko

  Ručný mechanický strojček s nadstavcami na prípravu domácich cestovín. Sami si profesionálne vyrobíte cestoviny z domácich surovín. Strojček je celokovový, k pracovnej..

  47.99 €


 • Tescoma Závažie pre kvasenie DELLA CASA, 3 ks
  Tescoma Závažie pre kvasenie DELLA CASA, 3 ks

  Závažie pre kvasenie DELLA CASA značky Tescoma zaťaží strúhanáú kapustu, nakladanú zeleninu, kimchi a pod. počas kvasenia. Materiál: prírodná keramika s odolnou..

  16.90 €
 • Tescoma Súprava pre kvasenie DELLA CASA 5 l
  Tescoma Súprava pre kvasenie DELLA CASA 5 l

  Súprava pre kvasenie DELLA CASA značky Tescoma je vynikajúca pre prípravu domácej  kyslej kapusty, kvasených uhoriek, nakladanej zeleniny a pod.Súpravu tvorí pohár DELLA..

  19.90 €

Doporučujeme príprava domácich potravín. V tejto kategórii: kuchyňa a jedáleň sa nachádza tescoma mriežka pre kvasenie della casa!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt