Tescoma šunkovar PRESTO, s teplomerom

Tescoma šunkovar PRESTO, s teplomerom

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Príprava domácich potravín
Dodavateľ:Tescoma
Cena:28.90 €
Cena bez DPH:24.08 €
Dostupnosť:skladom
Tescoma šunkovar PRESTO, s teplomerom 5 (100%) 28 x hodnotené

Vynikajúci na prípravu domácej šunky, s univerzálnym teplomerom pre presnú kontrolu teploty počas dusenia šunky. Vyrobený z tepelne odolného plastu a žiaruvzdorného silikónu, teplomer a pružina z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele. Vybavený redukciou na prípravu polovičnej porcie šunky. Šunkovar je vhodný do umývačky, teplomer v umývačke neumývajte. Návod na použitie s receptami vo vnútri balenia. 3 roky záruka. Ukážka pokrmov pripravených v šunkovare PRESTO
 • Šunkovar PRESTO s teplomerom, Tescoma
  Šunkovar PRESTO s teplomerom, Tescoma

  Doma pripravená šunka obsahuje len kvalitné mäso podľa vášho výberu, soľ, trochu cukru a vody, prípadne nakladaciu soliacu zmes. Žiadne konzervanty, zvýrazňovače chuti..

  28.90 €
 • Toro Šunkovar nerez 12x12x20 cm
  Toro Šunkovar nerez 12x12x20 cm

  Nerezový šunkovar pre výrobu domácej šunky. Uvarte si svoju zdravú šunku bez chemických látok. Vďaka teplomeru budete mať možnosť presne kontrolovať teplotu počas..

  23.49 €
 • Tescoma vlhkomer s teplomerom ACCURA
  Tescoma vlhkomer s teplomerom ACCURA

  Meria presne vlhkosť a teplotu vzduchu v miestnosti a zobrazuje maximálne a minimálne hodnoty za posledných 24 hodín. Prehľadný displej s veľkými číslicami, magnety pre..

  14.60 €
 • Tescoma Súprava pre zaváranie DELLA CASA s teplomerom
  Tescoma Súprava pre zaváranie DELLA CASA s teplomerom

  Súprava pre zaváranie DELLA CASA značky Tescoma umožňuje plnohodnotné zaváranie pokrmov v bežnom kuchynskom nerezovom riade, hrncoch a kastróloch s priemerom 24 cm, bez..

  33.90 €

Doporučujeme príprava šunky. V tejto kategórii: kuchynské náradie a pomôcky | príprava domácich potravín sa nachádza tescoma šunkovar presto, s teplomerom!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt