TOPVET Venuregen masážny gél 250 ml

TOPVET Venuregen masážny gél 250 ml

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Masáže a relaxácia
Dodavateľ:Topvet
Cena:5.49 €
Cena bez DPH:4.58 €
Dostupnosť:skladom
TOPVET Venuregen masážny gél 250 ml 4,25 (85%) 19 x hodnotené

 Bylinná kompozícia v aplikačnej forme gélu. Zmes má zosilňujúci účinok na žilové steny a zvyšuje ich pružnosť. Pre tieto svoje vlastnosti sa používa najmä ako podporný prostriedok pri liečbe kŕčových žíl. Pri žilovej a vlásočnicovej nedostatočnosti. Pôsobí tiež protizápalovo a preto je využívaný na potieranie bolestivých kĺbov a svalov. Znižuje opuchy.
 • Škoricový masažný gél 250 ml TOPVET
  Škoricový masažný gél 250 ml TOPVET

  Škoricová silica spôsobuje lokálne prehriatie pokožky, rozšírenie ciev a tým zvyšuje odbúravanie tukového tkaniva. Používa sa najmä v miestach výskytu príznakov..

  3.99 €
 • Topvet Konopný gél, 250 ml
  Topvet Konopný gél, 250 ml

  Konopný olej udržuje pleť pružnú, hladkú, lesklú a pevnú. Za ojedinelou účinnosťou konope na pleť stojí nenasýtená kyselina gamalinolenová, ktorá chráni pokožku..

  3.39 €
 • Topvet Kostihojový gél, 250 ml
  Topvet Kostihojový gél, 250 ml

  Kostihojový gél sa používa ako masážny prostriedok na kožu v oblasti kĺbov a svalov. Kostihoj lekársky patrí medzi tradičné a hlavne osvedčené byliny používané v..

  3.09 €
 • Topvet Lymforegen gél, 250 ml
  Topvet Lymforegen gél, 250 ml

  Masážny lymfodrenážny gél s vysokým obsahom biologicky aktívnych látok, rastlinných extraktov a silíc. Účinnými zložkami sú aescín, aesculin, helenin, flavonoidné..

  3.99 €
 • Topvet Tatranský bylinný gél chladivý, 250 ml
  Topvet Tatranský bylinný gél chladivý, 250 ml

  Tatranský bylinný gél - chladivý - relaxačný balzam. Masáže na kožu v oblasti svalov, kĺbov a chrbtice. Masážny bylinná kompozícia vo forme balzamu s vysokým obsahom..

  5.49 €
 • Topvet Masážny olej borievkový 200 ml
  Topvet Masážny olej borievkový 200 ml

  Borievkový masážny olej - Juniperus communisMasážny olej s vysokým obsahom bobuľky silica je už po generácie využívaný pre svoje účinky na pohybový aparát. Aktivuje..

  4.99 €

Doporučujeme masážne oleje a gély. V tejto kategórii: krása a zdravie | masáže a relaxácia sa nachádza topvet venuregen masážny gél 250 ml!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt