Skrinka Enjoy grafit

Skrinka Enjoy grafit

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Komody
Dodavateľ:ASKO - NÁBYTOK
Cena:129.90 €
Cena bez DPH:108.25 €
Dostupnosť:skladom
Skrinka Enjoy grafit 3,75 (75%) 30 x hodnotené

Úložná skrinka v grafitovej farbe z programu Enjoy - inšpirujte sa mestským industriálnym štýlom a buďte jednoducho in. Nábytok na čiernej podnoži zaujme nevšednou optikou a zároveň pôsobí veľmi vzdušne.


 • Skrinka Enjoy dub artisan
  Skrinka Enjoy dub artisan

  Úložná skrinka v dekore dub artisan z programu Enjoy - inšpirujte sa mestským industriálnym štýlom a buďte jednoducho in. Nábytok na čiernej podnoži zaujme nevšednou..

  129.90 €
 • Široká komoda Enjoy dub artisan
  Široká komoda Enjoy dub artisan

  Široká úložná komoda z programu Enjoy - inšpirujte sa mestským industriálnym štýlom a buďte jednoducho in. Nábytok na čiernej podnoži zaujme nevšednou optikou a zároveň..

  179.90 €
 • TV skrinka Bergen biela
  TV skrinka Bergen biela

  TV skrinka z programu Bergen - lesklo biely nábytok na kontrastne čiernych nohách z kovu vytvára zaujímavú optiku. Z jednotlivých elementov môžete ľahko zariadiť akúkoľvek..

  179.90 €
 • Úzka vitrína Bergen biela
  Úzka vitrína Bergen biela

  Úzka vitrína so zásuvkami z programu Bergen - lesklo biely nábytok na kontrastne čiernych nohách z kovu vytvára zaujímavú optiku. Z jednotlivých elementov môžete ľahko..

  189.90 €
 • Široká vitrína Bergen biela
  Široká vitrína Bergen biela

  Široká vitrína s úložnými zásuvkami z programu Bergen - lesklo biely nábytok na kontrastne čiernych nohách z kovu vytvára zaujímavú optiku. Z jednotlivých elementov..

  279.90 €


 • Skrinka Enjoy grafit
  Skrinka Enjoy grafit

  Úložná skrinka v grafitovej farbe z programu Enjoy - inšpirujte sa mestským industriálnym štýlom a buďte jednoducho in. Nábytok na čiernej podnoži zaujme nevšednou optikou..

  129.90 €
 • Nástenná skrinka Enjoy grafit 60 cm
  Nástenná skrinka Enjoy grafit 60 cm

  Nástenná skrinka so šírkou 60 cm v grafitovom prevedení z programu Enjoy - inšpirujte sa mestským industriálnym štýlom a buďte jednoducho in...

  45.90 €
 • Nástenná skrinka Enjoy grafit 90 cm
  Nástenná skrinka Enjoy grafit 90 cm

  Nástenná skrinka so šírkou 90 cm v grafitovom prevedení z programu Enjoy - inšpirujte sa mestským industriálnym štýlom a buďte jednoducho in...

  49.90 €
 • Malá nástenná skrinka Enjoy grafit 30 cm
  Malá nástenná skrinka Enjoy grafit 30 cm

  Malá nástenná skrinka so šírkou 30 cm v grafitovom prevedení z programu Enjoy - inšpirujte sa mestským industriálnym štýlom a buďte jednoducho in...

  34.90 €
 • TV skrinka Enjoy grafit
  TV skrinka Enjoy grafit

  TV skrinka v grafitovom prevedení z programu Enjoy - inšpirujte sa mestským industriálnym štýlom a buďte jednoducho in. Nábytok na čiernej podnoži zaujme nevšednou optikou a..

  94.90 €

Doporučujeme . V tejto kategórii: komody sa nachádza skrinka enjoy grafit!
© 2022 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt