SM 2011 mlynčeky na soľ a korenie CATLER

SM 2011 mlynčeky na soľ a korenie CATLER

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Mlynčeky, soľničky a koreničky
Dodavateľ:Catler
Cena:37.49 €
Cena bez DPH:31.24 €
Dostupnosť:skladom
SM 2011 mlynčeky na soľ a korenie CATLER 5 (100%) 22 x hodnotené

 jednoduché ovládanie Mlynček na soľ a korenie na jednoduché ovládanie jednoduchým stlačením tlačidla. Popis produktu: keramické mlecie kamene možnosť nastavenia hrubosti mletia ľahké plnenie priehľadný zásobník vyrobený z nerezovej ocele napájanie: 6 x AAA (batérie nie sú súčasťou dodávky) rozmery (Š x H x V): 5,5 × 5,5 × 21,3 cm hmotnosť: 340 g (1 ks, bez vložených batérií)


 • Orion Dochucovacia súprava ker.chróm 41 SWEET HOME
  Orion Dochucovacia súprava ker.chróm 41 SWEET HOME

  Dochucovacia súprava na podnose - olej, ocot, soľ a korenie budete mať po ruke pri varení i pri stolovaní. Dekor SWEET HOME. Keramika vhodná do umývačky riadu. Rozmery:..

  15.99 €
 • Tescoma Mini soľnička a korenička CLUB
  Tescoma Mini soľnička a korenička CLUB

  Mini soľnička a korenička pre domácnosti i gastronomické zariadenia vyrobená z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a skla. Záruka 5 rokov...

  4.79 €
 • LAMART LT7019 SADA MENÁŽEK 4KS TASTE
  LAMART LT7019 SADA MENÁŽEK 4KS TASTE

  Praktická stolná súprava soľničky, koreničky a nádob na olej i ocot je určená pre domácnosť i gastronomické zariadenia. Koreničky a nádoby sú vyrobené z..

  14.99 €
 • Orion 3-dielna sada soľničky a koreničky s podtáckou Bambu
  Orion 3-dielna sada soľničky a koreničky s podtáckou Bambu

  Keď príde na stolovanie a servírovanie, skĺbi sa tak vášeň pre estetiku i neopozeraný dizajn a výsledkom je soľnička s koreničkou, v ktorých sa kombinuje porcelán s..

  5.39 €
 • Banquet Sada soľničky a koreničky
  Banquet Sada soľničky a koreničky

  Soľnička a korenička patria medzi nepostrádateľné doplnky každého stolovania a tiež sú nevyhnutnou súčasťou každej domácnosti...

  8.99 €
 • Altom Solnička a korenička Regular
  Altom Solnička a korenička Regular

  Len máloktorý pokrm sa zaobíde bez štipky soli a trošky korenia. Nádherný set koreničky a soľničky z porcelánu v bielej lesklej glazúre s bambusovými detailmi. Kúpte si..

  6.49 €
 • Kela Solnička a pepřenka Maila
  Kela Solnička a pepřenka Maila

  Keramická soľnička a korenička s vrúbkovaným vzorom zo série Maila nesmie chýbať pri žiadnom stolovaní. Ich minimalistický vzhľad bude zdobiť každú prestretú..

  10.99 €
 • Orion Dochucovacia sada Bambu
  Orion Dochucovacia sada Bambu

  Podnos s dochucovacou súpravou vám umožní mať vaše obľúbené korenie vždy po ruke pri domácom i vonkajšom stolovaní. Vďaka krásnemu spojeniu porcelánu a bambusového..

  14.99 €
 • Orion Dochucovacia súprava sklonerez
  Orion Dochucovacia súprava sklonerez

  Dochucovacia súprava - korenička a soľnička v stojane. Uchovajte vložené korenie v suchu. Odporúčame do soli vložiť pár zrniek ryže, ktorá vysušuje a zabráni tvrdnutiu..

  5.99 €Doporučujeme mlynčeky elektrické. V tejto kategórii: kuchyňa a jedáleň | mlynčeky, soľničky a koreničky sa nachádza sm 2011 mlynčeky na soľ a korenie catler!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt