Polti ASSE VAPORELLA žehliaca doska pre parné žehličky

Polti ASSE VAPORELLA žehliaca doska pre parné žehličky

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Kúpeľňa
Dodavateľ:Polti
Cena:90.99 €
Cena bez DPH:75.83 €
Dostupnosť:skladom
Polti ASSE VAPORELLA žehliaca doska pre parné žehličky 4,75 (95%) 24 x hodnotené

Žehlenie ešte nikdy predtým nebolo tak jednoduché. Žehliaca doska Asse Vaporella je ideálna pre žehličky s parným generátorom. Počas žehlenia máte všetko na dosah ruky. Rám je vybavený odkladacím priestorom na parný generátor, odkladacou mriežkou na vyžehlenú bielizeň, rukávnikom a držiakom kábla, ktorý zaisťuje väčšiu voľnosť pohybu. Žehliaca doska je veľmi ľahko skladovateľná: pri zložení nezaberá veľa miesta a vďaka pojazdným kolieskam s ňou možno ľahko a bez námahy pohybovať.Vystužený rám ponúka žehliacej doske Asse Vaporella celkovú stabilitu a bezpečnosť pri žehlení. Dve praktické rukoväte pod pracovnou plochou umožňujú rozložiť a zložiť dosku behom okamihu. Vaporella má systém nastavenia výšky. Obsahuje sedem pozícií pre nastavenie tej najpohodlnejšej pracovnej výšky dosky vzhľadom k vašim potrebám, či už žehlíte v stoji alebo v sede.Ochranný bavlnený polstrovaný poťah umožní ľahký priechod pary a zabraňuje tak navlhnutiu žehleného oblečenia. Poťah je možné prať v práčke pre udržanie jeho čistoty v priebehu času. Vďaka integrovanému molitanovému polstrovaniu budete pohodlne žehliť bez nepríjemného odtlačenia mriežky na látku. Vďaka veľkej odkladacej ploche pre parný generátor (38 x 27 cm) a miestu na žehlenú bielizeň bude pri žehlení všetko na svojom mieste.Nielen, že je doska skvelým pomocníkom pre ľahké žehlenie, ale možno ju aj bezpečne skladovať. Vďaka kolieskam ju môžete presúvať bez zbytočného zdvíhania a bezpečnostný zámok zabráni jej nechcenému otváraniu, ktoré môže spôsobiť zranenie alebo poškodenie dosky. Zachytenie prívodnej parnej trubice v držiaku zaisťuje pohodlnejšie žehlenie, pretože sa vám už nebude pliesť pri práci.


 • Polti ASSE VAPORELLA žehliaca doska pre parné žehličky
  Polti ASSE VAPORELLA žehliaca doska pre parné žehličky

  Žehlenie ešte nikdy predtým nebolo tak jednoduché. Žehliaca doska Asse Vaporella je ideálna pre žehličky s parným generátorom. Počas žehlenia máte všetko na dosah ruky...

  90.99 €
 • Žehliaca doska rukávnik elektro PERFECT, 120 x 38 cm
  Žehliaca doska rukávnik elektro PERFECT, 120 x 38 cm

  Žehliaca doska elektro PERFECT, nevyhnutný pomocník do vašej domácnosti. Skladná a ľahko prenosná žehliaca doska s paropriepustnou žehliacou plochou, odkladacou plochou na..

  47.99 €
 • Florina Žehliaca doska SOFIA, 120 x 40 cm
  Florina Žehliaca doska SOFIA, 120 x 40 cm

  Skvelý a praktický pomocník pre každú gazdinku. S ním bude žehlenie doslova hračkou. Možnosť nastavenia troch úrovní výšky žehliacej dosky. Dodávame vo viacerých..

  43.99 €
 • TORO Vaduz žehliaca doska
  TORO Vaduz žehliaca doska

  Žehliaca doska TORO VADUZ je skladná, ľahko prenosná a vysoko stabilná. Je vhodná pre žehlenie vypranej bielizne. Jej súčasťou je aj odkladacia plocha na žehličku...

  35.99 €
 • VILEDA Total Reflect Plus žehliaca doska 130×44 cm 159385
  VILEDA Total Reflect Plus žehliaca doska 130×44 cm 159385

  Žehliaca doska s extra veľkou plochou na žehlenie 130 x 44 cm. Ďalej je doska vybavená pohyblivým držiakom kábla, elektrickou zásuvkou a multifunkčnou odkladacou plochou aj..

  69.69 €
 • Žehliaca doska Lamart INCI 110 x 33 LT8039
  Žehliaca doska Lamart INCI 110 x 33 LT8039

  Kvalitná žehliaca doska opatrená transportným zámkom, žehliacou plochou odvádzajúcou paru. Doska má stabilnú a bezpečnú konštrukciu opatrenú protišmykovými koncovkami..

  27.99 €
 • Tescoma Žehliaca doska s rukávnikom FANCY HOME
  Tescoma Žehliaca doska s rukávnikom FANCY HOME

  Moderná žehliaca doska s masívnou kovovou konštrukciou a bohatou výbavou. Žehliaca doska FANDY HOME je súčasťou uceleného sortimentu pre žehlenie v domácnosti aj na..

  139.00 €
 • Brilanz Professional Žehliaca doska, ružová
  Brilanz Professional Žehliaca doska, ružová

  Uľahčite si žehlenie s profesionálnou žehliacou doskou s kovovou doskou a variabilným odkladačom na parnú žehličku. Galvanizovaná pevná konštrukcia zaistí stabilitu..

  81.74 €
 • Florina Žehliaca prkno SOFIA, 110 x 35 cm
  Florina Žehliaca prkno SOFIA, 110 x 35 cm

  Skvelý a praktický pomocník pre každú gazdinku. S ním bude žehlenie doslova hračkou. Možnosť nastavenia troch úrovní výšky žehliacej dosky.Dodávame vo viacerých..

  34.99 €


 • Polti VAPORETTO SV450
  Polti VAPORETTO SV450

  Vaporetto SV450_Double je vďaka duálnemu prevedeniu navrhnutý až pre 15 rôznych povrchov: laminátové aj drevené podlahy, parkety, mramor, koberce, varné dosky, škáry,..

  143.99 €
 • Polti VAPORETTO SMART 40
  Polti VAPORETTO SMART 40

  Parný čistič s vysokotlakovým bojlerom. Vďaka parnému čističu Vaporetto je zlikvidovaných 99,99 % vírusov a baktérií. Účinnosť bola preukázaná v nezávislých..

  164.99 €
 • Parný mop Polti Vaporetto SV440 Double
  Parný mop Polti Vaporetto SV440 Double

  Duálny prevedenie Vaporetto SV440 Double je kombináciou parného mopu a parného čističa, s ktorým vyčistíte až 15 rôznych povrchov. S parným mopom môžete napríklad..

  123.99 €
 • Polti FORZASPIRA LECOLOGICO AQUA ALLERGY NATURAL CARE
  Polti FORZASPIRA LECOLOGICO AQUA ALLERGY NATURAL CARE

  Bezvreckový vysávač s vodnou filtráciou, perfektný pre alergikov. Vodný vír generovaný vo vnútri zbernej nádoby na nečistoty dokáže zachytiť aj tie najmenšie častice..

  202.99 €
 • Polti Vaporetto Smart 30
  Polti Vaporetto Smart 30

  Parný čistič vhodný pre hĺbkové čistenie všetkých plôch. S programom Vaporetto Smart 30_S je eliminovaných 99,99 % všetkých mikroorganizmov, ktoré infikujú váš domov..

  123.99 €
 • Polti Vaporetto Lecoaspira FAV50 Multifloor
  Polti Vaporetto Lecoaspira FAV50 Multifloor

  Nech už máte akúkoľvek podlahu, ešte nikdy nebola tak čistá. Vodný systém vytvára vo vnútri nádoby vír, ktorého odstredivá sila tlačí prach na dno zbernej nádoby a..

  563.99 €
 • Polti Osviežovač vzduchu Bioecologico, citrus
  Polti Osviežovač vzduchu Bioecologico, citrus

  Vôňa, proti-penivý prípravok a dezodorant. Bioecologico je určený do parných vysávačov Vaporetto Lecoaspira a Lecologico. Prípravok Bioecologico pôsobí preventívne proti..

  13.49 €
 • Parný mop Polti Vaporetto SV240
  Parný mop Polti Vaporetto SV240

  2v1 parný mop s vstavaným ručným čističom na upratovanie a dezinfekciu všetkých povrchov vo vašej domácnosti.Vaporetto SV240 je praktický a ľahký parný mop určený na..

  123.99 €

Doporučujeme Žehliace dosky. V tejto kategórii: nábytok | kúpeľňa | pranie a žehlenie sa nachádza polti!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt